Vispool vonios Vispool vonios

Vispool vonios (Latvija) - tai aukštos kokybės vonių iš akmens masės gamintojai. Vonių gamyboje naudojama unikali “Marmoryl” technologija, dėl kurios pasiekiamas didesnis gaminių vientisumas ir tankumas, o tai lemia produkcijos tvirtumą ir ilgaamžiškumą.  Ši technologija jau seniai žinoma ir naudojama Europoje, todėl Latvijos bendrovė pradėjusi kruopščią produkcijos gamybą jau spėjo iškovoti stabilią vietą augančioje rinkoje. Vispool prekės ženklo gamintojai itin lanksčiai prisitaiko prie klientų poreikių, nes vonios yra gaminamos ne tik standartinės, bet ir pagal individualius užsakymus, taip pat gaminius galima pasirinkti iš plataus asortimento vienatonių arba granito spalvinių tonų. Vispool vonios internetu gera kaina iš Arsan.lt.

Vonia – vienas pagrindinių ir dažniausiai naudojamų baldų vonios kambaryje, tad svarbu, jog išsirinkta prekė būtų ilgaamžiška ir kokybiška. Tokiomis savybėmis pasižymi Vispool vonios.


Latvijos vonios gamintojai siūlo vonias, pagamintas iš akmens masės. Jos yra ypač tvirtos ir atsparios visiems pažeidimams. Vienas iš pagrindinių privalumų – šilumos laidumas. Iš akmens masės pagamintos Vispool vonios lėčiau atvėsta ir ilgiau išlaiko šilumą.


Šis variantas rekomenduojamas ir tiems, kurie atidžiai projektuoja vonios kambario interjerą – gausi spalvinė gama, forma ir dydis leis lengvai priderinti prekę prie bet kokio dizaino įrenginių. Gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienas galės surasti labiausiai tinkantį variantą, kuriuo džiaugsis ne vienerius metus – šie gaminiai nekeičia pradinės spalvos ir išlaiko paviršiaus blizgesį.


Vispool vonia


Vispool vonia tiks ir tiems, kurie rūpinasi ekologija – didžiąją dalį medžiagų sudaro natūrali akmens masė. Švelnus paviršius ir specialios gaminimo technologijos neleis kauptis mikrobams, tad išsirinkę Latvijos gamintojų vonią, galėsite lengvai ir greitai ją išvalyti.


Vispool vonios yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios Vispool vonios Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.


Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.vispool.comDaugiau
Rodoma 1 - 48 iš 49 prekių