Dušo kabinų priedai

Dušo kabinų priedai

Yra 6 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių

Filtruoti pagal savybes:

Dušo kabinų valymo priemonės

Tam, kad dušo kabiną galėtumėte naudoti ilgą laikotarpį, būtina ją prižiūrėti ir reguliariai valyti su gamintojo rekomenduojamomis priemonėmis. Dažniausiai dušo kabinos stiklai apsineša muilo apnašomis ir kalkėmis, kurių nevalant nešvarumai dar labiau įsisenėja ir juos yra sunkiau išvalyti. Tokiais atvejais pravers specialūs stiklų valikliai bei dušo kabinos valytuvas. Dušo kabinas su slankiojančiomis durimis reikia ne tik išvalyti, bet ir pasirūpinti jų bėgeliais, ant kurių rieda durų ratukai – tam dažniausiai naudojamas techninis vazelinas. O jeigu Jūsų vonios kambaryje yra kabina su varstomomis durimis, reikės prižiūrėti ir profilaktiškai išvalyti jos lankstus (vyrius). Visa tai užtikrins nepriekaištingą dušo kabinos eksploatavimą ilgus metus!

Dušo sėdynės

Mėgaukitės dar didesniu komfortu, įsirengdami kabinoje dušo sėdynę. Šis gaminys leis patogiau atlikti maudymosi procedūras, o nenaudojamas neužims papildomos vietos, kadangi dušo sėdynę lengvai galėsite užlenkti prie sienos. Šios dušo sėdynės dažnai pasirenkamos tuomet, kai šeimoje yra senjorų, tačiau ir Jūs patys netruksite įsitikinti jos privalumais. Rinkitės pagal formą ir spalvą, kuri derėtų prie kitų dušo zonoje esančių santechnikos prietaisų.

Gausus šių ir kitų dušo kabinų priedų pasirinkimas patrauklia kaina gali būti įsigytas Arsan.lt asortimente – visi gaminiai parduodami internetu, o taip pat kviečiame užsukti į mūsų vonios ir virtuvės įrangos saloną, kuris yra įsikūręs Vilniuje, Žirmūnų g. 70.