Svarstyklės voniai

Svarstyklės voniai

Yra 8 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių

Filtruoti pagal savybes:

Prekės tipas

Daugelis iš mūsų yra linkę nuolat stebėti savo svorį ir sekti jo pokyčius, todėl vonios svarstyklės – dažnai vonios kambaryje sutinkamas prietaisas. Skirtingi stilistiniai sprendimai šią prekę leidžia lengvai pritaikyti prie bet kokio kambario interjero, o skirtingi mechanizmai suteikia galimybę išsirinkti labiausiai poreikius atitinkantį variantą. Svarstyklės akcija – galimybė visiems skaičiuojantiems savo išlaidas įsigyti kokybiškas prekes už žemesnę kainą.

Svarstant, kuris variantas geriausiai atitiks visus poreikius, vertėtų atsižvelgti į svarstyklių mechanizmą, nuo kurio priklausys ir tam tikros šių gaminių savybės. Mechaninės svarstyklės pasižymi ypatingu patvarumu ir laiko patikrinta kokybe, tad įsigiję šį variantą galėsite džiaugtis prekės ilgaamžiškumu. Elektroninės svarstyklės kaina šiek tiek brangesnės negu mechaninės, tačiau šios prekės pasižymi ypač tiksliai rodomu svoriu – taip pat, kaip ir buitinės svarstyklės.

Tiems, kuriuos domina kokybiškos, tačiau pigesnės elektroninės svarstyklės, akcija – galimybė kokybiškas ir tikslius rodmenis pateikiančias prekes įsigyti už mažesnę kainą. Tad be didelių investicijų galėsite įsigyti patikimą gaminį – beliks tik atrasti tinkamiausią. Renkantis svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog atsistoję ant svarstyklių aiškiai matytumėte rodomus skaičius. Tuomet reikės pagalvoti tik apie prekės dizainą – dažniau svarstyklėmis pasinaudosite, jeigu laikysite jas matomoje vietoje, tad svarbu, jog gaminys derėtų prie bendro kambario stiliaus.

Šie gaminiai skiriasi savo spalvomis ir stilistiniais sprendimais, todėl rasite tiek neutralių, tiek dėmesį traukiančių svarstyklių, kurios galės tapti ir viena ryškiausių vonios kambario interjero detalių. Gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas galės surasti labiausiai tinkantį variantą.

Vonios svarstyklės

Svarstyklės kaina nenustebins pirkėjų, kadangi mūsų siekis Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės vonios įrangą už patrauklią kainą. Dėl šios priežasties prekiaujame tik patikimų, pirkėjų pasitikėjimą jau pelniusių gamintojų siūloma produkcija. Vonios svarstyklės internetu, Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose yra pristatomos per kurjerį. Tad net neišėjus iš namų galima pasirūpinti šiuo vonios atributu. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70.