Gamintojo prekių sąrašas Casa Di Vanna

Casa Di Vanna (Lativija) akmens masės gaminiai pasižymi patvarumu ir nesugeria nešvarumų, o jų priežiūra nereikalauja daug dėmesio – lengvai poliruojasi ir atsinaujina. Kompanija Casa Di Vanna siūlo savo interjerą papildyti ne tik patvariais, bet ir šiuolaikiškais gaminiais, akcentuodama švarą ir estetiką. Akmens masės vonios gerai sulaiko šilumą ir garsą, todėl pildant jas vandeniu, galima išvengti papildomo triukšmo.

More

Casa Di Vanna (Lativija) akmens masės gaminiai pasižymi patvarumu ir nesugeria nešvarumų, o jų priežiūra nereikalauja daug dėmesio – lengvai poliruojasi ir atsinaujina. Kompanija Casa Di Vanna siūlo savo interjerą papildyti ne tik patvariais, bet ir šiuolaikiškais gaminiais, akcentuodama švarą ir estetiką. Akmens masės vonios gerai sulaiko šilumą ir garsą, todėl pildant jas vandeniu, galima išvengti papildomo triukšmo.

Casa Di Vanna praustuvai

Casa Di Vanna akmens masės praustuvai patiks kiekvienam, kuris stengiasi išlaikyti rafinuotą stilių ir vertina natūralias medžiagas. Šios prekės yra sunkesnės, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir tvirtumu. Kiekvienas klientas iš plataus Arsan.lt asortimento galės išsirinkti variantą, labiausiai derantį prie bendro kambario dizaino – prekės yra skirtingų formų ir dydžių.

Kokybe ir patrauklia kaina žavinčios akmens masės vonios pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g.51.

Less
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.