Gamintojo prekių sąrašas OIOLI

OIOLI (Italija) - visapusiškai besiplėtojanti kompanija, profesionaliai gaminanti vandens maišytuvus pagal individualius pageidavimus. Dėl labai efektyvaus pardavimo tinklo, OIOLI auga visose nacionalinėse ir užsienio rinkose, siūlanti platų aukštos kokybės vandens maišytuvų asortimentą. 

Daugiau

OIOLI (Italija) - visapusiškai besiplėtojanti kompanija, profesionaliai gaminanti vandens maišytuvus pagal individualius pageidavimus. Dėl labai efektyvaus pardavimo tinklo, OIOLI auga visose nacionalinėse ir užsienio rinkose, siūlanti platų aukštos kokybės vandens maišytuvų asortimentą. 

OIOLI VANDENS MAIŠYTUVAI

Kiekvienas OIOLI gaminys gaminamas naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir komponentus - taip užtikrinama aukščiausios kokybės gamyba. Visi gamybos proceso komponentai yra vertinami ir tikrinami nuo medžiagų pasirinkimo iki galutinio gaminio, paruošto eksportuoti. OiOLI užtikrina, kad visi produktai būtų kruopščiai išbandyti prieš išsiunčiant ir visiems savo gaminiams suteikia 5 metų garantiją.

Mažiau
 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Pasiekiama
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui KING 103 juodas matinis, be d.v

OIOLI
9203-TC-C08
151 EUR 168 EUR
Prekė parduodama iš ekspozicijos ! KING kolekcijos praustuvo maišytuvas be dugno vožtuvo sukurtas atsižvelgiant į aukščiausios kokybės medžiagas. Išskirtinių, apvalių kampų dizainas; patogus valdymas. 
 2
Pasiekiama
Maišytuvas prasutuvui be dugno vožtuvo, vadlomas apvalia rankenėle.  Bendras aukštis: 17,7 cm akumuliatoriaus korpuso skersmuo: 4,2 cm MIAMI serijos gaminiai yra sukurti ekstravagantiškam ir drąsiam vartotojui, imasi iniciatyvos ir nori pristatyti kūrybingus sprendimus vonios kambaryje, pritaikant atskirus detalių elementus. Gamintojas siūlo įvairias...
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.