Gamintojo prekių sąrašas OIOLI

OIOLI (Italija) - visapusiškai besiplėtojanti kompanija, profesionaliai gaminanti vandens maišytuvus pagal individualius pageidavimus. Dėl labai efektyvaus pardavimo tinklo, OIOLI auga visose nacionalinėse ir užsienio rinkose, siūlanti platų aukštos kokybės vandens maišytuvų asortimentą. 

More

OIOLI (Italija) - visapusiškai besiplėtojanti kompanija, profesionaliai gaminanti vandens maišytuvus pagal individualius pageidavimus. Dėl labai efektyvaus pardavimo tinklo, OIOLI auga visose nacionalinėse ir užsienio rinkose, siūlanti platų aukštos kokybės vandens maišytuvų asortimentą. 

OIOLI VANDENS MAIŠYTUVAI

Kiekvienas OIOLI gaminys gaminamas naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir komponentus - taip užtikrinama aukščiausios kokybės gamyba. Visi gamybos proceso komponentai yra vertinami ir tikrinami nuo medžiagų pasirinkimo iki galutinio gaminio, paruošto eksportuoti. OiOLI užtikrina, kad visi produktai būtų kruopščiai išbandyti prieš išsiunčiant ir visiems savo gaminiams suteikia 5 metų garantiją.

Less
 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Available
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui KING 103 juodas matinis, be d.v

OIOLI
151 EUR 168 EUR
Prekė parduodama iš ekspozicijos ! KING kolekcijos praustuvo maišytuvas be dugno vožtuvo sukurtas atsižvelgiant į aukščiausios kokybės medžiagas. Išskirtinių, apvalių kampų dizainas; patogus valdymas. 
 2
Available
Praustuvo maišytuvai

Praustuvo maišytuvas OIOLI Micro be d.v.

OIOLI
41500
144 EUR
Praustuvo maišytuvas be dugno vožtuvu - MICRO - OIOLI (Italija);  Apvalus dizainas; lenktas snapelis; moderni rankenėlė lygiagrečioje linijoje; 
Available
Praustuvo maišytuvai

Praustuvo maišytuvas OIOLI Unika 105 su d.v.

OIOLI
41500
182 EUR
Įmontuotas vonios kambario maišytuvas su dugno vožtuvu - Unika 41500 - OIOLI (Italija);  Kvadratinis dizainas; stačiakampis korpusas su stačiu snapeliu; moderni rankenėlė lygiagrečioje linijoje;  Modelis gali būti pasirinktas su kristalu ant rankenos ir apdaila: chromo, bronzos, aukso, juodo matinio.  UNIKA kolekcija siūlo modernius vonios kambario,...
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.