Bidė maišytuvas OIOLI Unika su d. v.

181,50 EUR
Su mokesčiais

Prekės aprašymas

Italijos meistrai ir dizaineriai yra vieni geriausių pasaulyje vonios  ir dušo maišytuvų, virtuvės kriauklių, dušo sistemų ir pan. gamintojai. Su mumis rasite platų įvairių gamintojų produktų asortimentą. 

Mėgaukitės puikiu pasiūlymų spektru ir pasirinkite stilių, dydį, dizainą ir kainą, kad atitiktų jūsų poreikius ir galimybes.

Prekės savybės

Vandens maišytuvas
Standartinis
Spalva
Chromuotas
Prekės tipas
Bidė maišytuvas
Kolekcija
Unika
Garantija
5 metai
Gamintojas
OIOLI (Italija)
41505

Apie OIOLI

OIOLI (Italija) - visapusiškai besiplėtojanti kompanija, profesionaliai gaminanti vandens maišytuvus pagal individualius pageidavimus. Dėl labai efektyvaus pardavimo tinklo, OIOLI auga visose nacionalinėse ir užsienio rinkose, siūlanti platų aukštos kokybės vandens maišytuvų asortimentą. 

OIOLI VANDENS MAIŠYTUVAI

Kiekvienas OIOLI gaminys gaminamas naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir komponentus - taip užtikrinama aukščiausios kokybės gamyba. Visi gamybos proceso komponentai yra vertinami ir tikrinami nuo medžiagų pasirinkimo iki galutinio gaminio, paruošto eksportuoti. OiOLI užtikrina, kad visi produktai būtų kruopščiai išbandyti prieš išsiunčiant ir visiems savo gaminiams suteikia 5 metų garantiją.

Atsiliepimai ar apžvalgos

Parašykite atsiliepimą

Susiję straipsniai

Jums taip pat gali patikti

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.