Apvalūs ir keturkampiai veidrodžiai vonios kambaryje: kuriuos pasirinkti?

Vonios veidrodžiai neabejotinai yra vieni iš tų detalių, be kurių šią erdvę sunkiai įsivaizduotume. Jie ne tik leidžia patogiau atlikti visas procedūras, bet ir suteikia patalpai erdvumo pojūtį, o pageidaujant – gali tapti net ir labai stilingu interjero akcentu. Gausi vonios veidrodžių pasiūla yra pritaikyta kiekvieno poreikiams, tačiau toks pasirinkimas sukelia ir papildomų rūpesčių – ypač tuomet, kai reikia surasti patį geriausią variantą. Nesuklysite, jei pradėsite nuo formos pasirinkimo: šiuo metu rinkoje dominuoja keturkampiai ir apvalūs veidrodžiai, todėl nutarėme aptarti jų skirtumus ir pranašumus.

Keturkampiai vonios veidrodžiai

Keturkampiai, stačiakampiai veidrodžiai voniai yra laikomi klasikiniu pasirinkimu vonios kambaryje. Jie patalpai suteikia tvarkos ir rafinuotumo įspūdį, todėl juos drąsiai galima pritaikyti bet kurioje erdvėje. Tačiau bene labiausiai šie vonios veidrodžiai yra mėgstami dėl savo praktiškumo – būtent tokios formos gaminiai gali pasiūlyti talpias spinteles ar nedideles lentynėles svarbiausiems Jūsų reikmenims. Jei vonios kambarys nėra didelis, tokia savybė taps ženkliu privalumu. Be to, tokiame veidrodyje labai patogiai galima matyti savo atvaizdą.

Didesni veidrodžiai taip pat gali padėti pakoreguoti vizualinį erdvės suvokimą, kas ir vėlgi ypatingai svarbu negalint pasigirti itin erdviu vonios kambariu. Pavyzdžiui, jeigu vonios veidrodis bus aukštas, ir kambarys atrodys aukštesnis, o jei stačiakampį modelį kabinsite horizontaliai, patalpai pridėsite daugiau pločio.

Apvalūs veidrodžiai voniai

Nors tokios formos gaminio pasirinkimas apsvarstomas vis dažniau, apvalus veidrodis vis dar laikomas pakankamai nestandartiniu sprendimu. Visgi, ieškantiems unikalios vonios puošmenos, jis tikrai turėtų palikti gerą įspūdį. Apvali forma interjerui suteikia prabangos bei elegancijos, o taip pat – šiek tiek „suminkština“ bendrą stilistiką, kurioje dažniausiai netrūksta kietų paviršių ir aštrių kampų.

Žiūrint iš praktinės pusės, apvalūs veidrodžiai negali pasiūlyti tiek privalumų, kaip stačiakampiai, tačiau jei ketinate juos naudoti tik pagal pagrindinę paskirtį, šie gaminiai pateisins tokius Jūsų lūkesčius. Toks pasirinkimas leis įdomiau atskleisti vonios sienas ir neabejotinai taps dėmesį prikaustančiu interjero akcentu. Apsvarstykite galimybę įsigyti apvalų veidrodį su apšvietimu – toks variantas atrodys dar unikaliau.

Sprendimas, kuris veidrodis voniai bus tinkamesnis, priklauso tik nuo Jūsų asmeninių poreikių. Jei reikalinga papildoma sandėliavimo vieta ar norite vizualiai praplėsti erdvę, geriau tiks keturkampė forma, o jeigu veidrodis tarnaus kaip puošmena, nesuklysite pasirinkę apvalią. Įvairių stilių, dydžių ir formų vonios veidrodžiai Jūsų laukia Arsan.lt parduotuvėje – čia jie parduodami gera kaina. 

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.