Dėl vietą vizualiai vietą taupančio dizaino ir paprastos priežiūros namuose vis dažniau montuojami pakabinami klozetai. Vis dėlto, norint, jog pasirinkus šį įrenginį vonios kambarys atrodytų dailiai, tenka pasirūpinti ir papildomomis detalėmis – rėmas ir bakelis šiuo atveju yra paslepi sienoje, tad toks variantas atrodo kur kas estetiškiau. Tam, kad remonto darbų eigoje būtų mažiau rūpesčių, dažnai pasirenkami pakabinamų WC komplektai – kada verta juos rinktis? 

Toks komplektas praverčia praktiškai visais atvejais, kuomet planuojamas pakabinamo tualeto įrengimas. Jame dažniausiai yra visos montavimo darbams reikalingos detalės – rėmas, jo tvirtinimo elementai, vandens nuleidimo mygtukas ir pats klozetas. Perkant visus šiuos gaminius kartu, galima sutaupyti ir papildomų lėšų, ir laiko resursų, kadangi toks variantas dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, o visos komplekto detalės jau būna suderintos tarpusavyje, todėl nereikia gaišti papildomo laiko ieškant atitinkamų gaminių – įsigiję WC komplektą, iš karto galėsite imtis montavimo darbų. 

Abejonių dažniausiai sukelia klausimas, ar tualeto komplektas pateisins visus lūkesčius, tačiau gausus jų pasirinkimas užtikrina, jog kiekvienam pavyks atrasti sau tinkantį variantą. Lėtai ir švelniai užsidarančio klozeto dangčio funkcija, garso slopinimas ar specialus konteineris muiliukui – tai tik keletas galimybių, kurias šiais laikais galima rasti WC komplektų sudėtyje, todėl šie įrenginiai savo funkcionalumu nesiskiria nuo atskirai perkamų detalių. 

Pakabinami tualetai itin dažnai pasirenkami šiuolaikinio stiliaus vonios kambariuose, tad jeigu nusprendėte pasirūpinti šiuo įrenginiu ir savo namuose, vertėtų pagalvoti ir apie WC komplekto įsigijimą. Tuomet svarbu nepamiršti atkreipti dėmesio į aukštesnės kokybės medžiagas ir patikimą šių komplektų gamintoją – tik tokiu atveju galėsite būti tikri, jog visa WC sistema veiks darniai ir patikimai tarnaus ilgus metus.