Apie bidė ir jų pritaikymo galimybes jau girdėjo kiekvienas, tačiau ar kada pagalvojote, jog vietoj šio įrenginio prie WC galėtumėte montuoti tik bideta dušelį? Tai sparčiai populiarėjantis sprendimas, galintis pasiūlyti ne vieną privalumą – susipažinkite su jais iš arčiau ir galbūt nuspręsite, kad bidė dušelis praverstų ir Jūsų vonios kambaryje! 

Užtikrinama geresnė higiena

Nesvarbu, ar bideta dušelis bus montuojamas prie unitazo, ar prie bidė, pagrindinė šio įrenginio funkcija išliks tokia pati – tai geresnė asmeninė Jūsų higiena. Pasinaudojus tualetu, galima greitai ir patogiai apsiprausti, taip užsitikrinant, kad visos dienos eigoje Jus lydės gaivos ir švaros jausmas. Teigiama, jog bidė leidžia sumažinti sunaudojamo tualetinio popieriaus kiekius, todėl šis įrenginys neretai vadinamas draugišku aplinkai – nesuklysime, jei tą patį pasakysime ir apie bidė dušelį.

Tvarkingesnė aplinka

Bidė dušelis gali būti naudojamas ir tuomet, kai reikia praskalauti tualeto dubenį – pakankamai ilga žarnelė leis patogiai jį pasiekti, todėl šį veiksmą atliksite efektyviau nei naudodamiesi įprastu rankiniu šepečiu. Tai užtikrins higieniškesnę ir švaresnę atmosferą. O jei netoliese yra ir kriauklė, dušelį taip pat galėsite panaudoti jos valymui ar, pavyzdžiui, skalbimui – tikrai neteks galvoti, kaip jį pritaikyti kasdienybėje!

Daugiau komforto

Lanksti ir ilga bidė dušelio žarnelė leis patogiai juo naudotis nors ir visame vonios kambaryje. Nesvarbu, ar nuspręsite jį pritaikyti asmeninei higienai, ar buities darbams, vandeniu galėsite pasirūpinti čia ir dabar – jei iki šiol to nelaikėte dideliu privalumu, neilgai trukus pakeisite savo nuomonę.

Tiesa, komfortas ir funkcionalumas daugeliui siejasi ir su didelėmis investicijomis, tačiau dėl to galite nesijaudinti: bidė dušeliai parduodami kiekvienam prieinama kaina. Tuo įsitikinsite, jei iš arčiau apžiūrėsite Arsan.lt parduotuvės asortimentą: čia bideta dušeliai parduodami palankiomis sąlygomis.

Nereikia daug vietos

Ne paslaptis, jog bidė įrenginio dažnai atsisakoma dėl to, jog kambaryje reikia atrasti nemažai papildomos erdvės. Tačiau bidė dušelis nereikalauja daug patalpos ploto: jį patogiai galėsite pritvirtinti prie sienos, netoli unitazo. Nesuklysime pasakę, jog bideta dušelis yra kompaktiškesnė bidė atmaina – grindų ploto jam visiškai neprireiks, todėl šį įrenginį tikrai galite montuoti net ir itin nedidelėje erdvėje.

Plačios pritaikymo galimybės

Be visų jau minėtų dušelio panaudojimo būdų, vertėtų pridurti ir tai, jog naudodami jį, lengvai prisileisite kibirą vandens ar nuprausite iš lauko sugrįžusį augintinį. Kitaip tariant, bidė dušelis pasitarnaus praktiškai visais atvejais, kai bus nepatogu naudotis kriauklėje ar vonioje/duše įrengtu maišytuvu. Lankstumas – pats didžiausias šių įrenginių privalumas, o kaip jį pritaikysite kasdienybėje, priklausys tik nuo Jūsų asmeninių poreikių.

Bidė dušelis turi ne vieną dėmesio vertą pliusą, tad jeigu ieškote universalių ir praktiškų vonios kambario idėjų, jas jau suradote. Šių įrenginių išvaizda elegantiška ir žavi, todėl toks dušelis derės prie bet kokio Jūsų puoselėjamo interjero!