Pastaruoju metu atvira dušo kabina susilaukia vis daugiau susidomėjimo – ji įrengiama naudojant stacionarias sieneles, o kartais nusprendžiama atsisakyti ir jų. Visgi, nepriklausomai nuo to, kuris variantas pasirenkamas, vonios kambario interjeras ir kasdienės mūsų patirtys pasikeičia kardinaliai, todėl iš anksto vertėtų susipažinti su tokių dušo kabinų privalumais – tuomet žinosite, ko galima tikėtis.

Dušo zona tampa lengviau prieinama. Kadangi tokios dušo kabinos nereikalauja aukštų dušo padėklų, patekimas į dušo erdvę tampa kur kas patogesnis – tai ypač aktualu senjorams ar žmonėms, turintiems judėjimo sutrikimų. Komfortiškiau galėsite maudyti ir vaikus, o ir patiems į tokią kabiną įeiti bus kur kas paprasčiau, taigi toks sprendimas užtikrins, kad Jūsų dušo kabina bus lengvai prieinama tiek namiškiams, tiek užklydusiems svečiams.

Daugiau gaivaus oro. Atviresnė erdvė mažiau sulaiko šilumą, todėl turite galimybę maudytis grynesniame ore – toks privalumas ypač džiugina šiltesniais metų laikais. Visgi, žiemos laikotarpiu ši savybė gali tapti dideliu trūkumu, kadangi maudynės gali būti per vėsios. Tačiau jei pats vonios kambarys yra pakankamai šiltas ar nuspręsite imtis papildomų priemonių, kad jis tokiu taptų, šių nesklandumų pavyks išvengti.

Sukuriamas didesnės erdvės įspūdis. Kadangi pats dušas tampa lengviau matomas ir nėra ryškių konstrukcinių elementų, atskiriančių jį nuo bendros vonios kambario erdvės, pati patalpa vizualiai atrodo gerokai didesnė. Norintiems dar geresnių rezultatų, rekomenduojama rinktis dušo sieneles su skaidriu stiklu, turinčias kuo mažiau papildomų detalių – taip pavyks sukurti lengvumo įspūdį. Walk in stacionarias dušo sieneles ir pertvaras gera kaina galite įsigyti Arsan.lt el. parduotuvėje.

Lengva kurti vonios kambario interjerą. Kaip jau aptarėme, tokia dušo kabina nėra labai ryški – būtent dėl šios priežasties ji lengvai įsilieja į bet kokį vonios kambario stilių. Tad nesvarbu, nuspręsite kurti klasikinį interjerą, ar visgi ieškosite šiuolaikiškų idėjų, Jums bet kuriuo atveju tiks dušo kabina su atviru įėjimu.

Paprastesnė priežiūra. Mažiau konstrukcijų, mažiau darbo – taip paprasčiausiai būtų galima apibūdinti šią atvirų dušo kabinų savybę. Pasirinkus tokį įrenginį, nereikės valyti daugybės kampų ar griovelių, todėl atitinkamai sutaupysite papildomo laiko, o pats vonios kambarys visuomet atrodys estetiškai ir tvarkingai.

Privalumų sąrašas pakankamai ilgas, jog būtų galima teigti, kad atvirą įėjimą turinčios dušo kabinos iš tiesų yra vertos Jūsų dėmesio. Ypač tuomet, jei svajojate įsirengti šiuolaikišką, patogią ir funkcionalią vonios erdvę.