Nors visuomet stengiamės kruopščiai apgalvoti kiekvieną vonios kambario detalę, laikui bėgant kyla noras bent minimaliai atnaujinti jo interjerą ir įdomiais būdais dekoruoti vonią. Tad jeigu pritrūkote idėjų ar įkvėpimo – šie keli paprasti patarimai padės lengvai atnaujinti vonios kambario interjerą.

1. Ryškūs įrenginiai. Vonios įrangos gamintojai dabar gali pasiūlyti ne vieną ryškų sprendimą – net ir vonios gali būti spalvotos! Ieškantiems dėmesį atkreipiančio akcento, toks variantas tikrai turėtų patikti, tačiau taip pat galite rinktis ir ne tokius didelius įrenginius – pavyzdžiui, vonios maišytuvą ar baldus.

2. Originalūs pasirinkimai. Norinčius, kad vonios kambarys atrodytų išskirtinai ir planuojančius čia statyti dušo kabiną, turėtų sužavėti galimybė jos stiklą dekoruoti lazeriu. Pasirinkę norimą nuotrauką ar tam tikrą elementą, galėsite būti tikri, kad surasti taip pat atrodančią erdvę bus praktiškai neįmanoma.

3. Detalių pakeitimas. Tuomet, kai nesinori didelių esminių pokyčių, galite atnaujinti vieną ar kelis vonios elementus, tokius kaip spintelęmaišytuvą ar net pabodusį tualetinio popieriaus laikiklį. Net ir menki pasikeitimai vonios kambariui suteiks daugiau gyvybės.

4. Nauji aksesuarai. Manantiems, kad visa vonios erdvė dar nėra išnaudota, patartina į pagalbą pasitelkti dar kelis įdomesnius šios patalpos aksesuarus. Įdomios muilinės, padėkliukai ar bet kokios kitos mielos smulkmenos leis paįvairinti vyraujantį patalpos interjerą.

5. Daugiau spintelių ir lentynėlių. Šie baldai iškart suteiks vonios kambariui visai kitokią išvaizdą, tad jeigu turite papildomos erdvės, ją galite išnaudoti ne tik stilingiems, bet ir naudingiems sprendimams.

Idėjų, kaip dekoruoti vonią, neabejotinai atrasite ir daugiau, tačiau rinkdamiesi tinkamiausius sprendimus, nepamirškite išlaikyti balanso – tik derindami visus stilistinius elementus tarpusavyje, sukursite ne tik žavingą, bet ir tvarkingą vonios kambario atmosferą.