Praktiškai kiekvienas iš mūsų vonios kambaryje turi veidrodį, tačiau nedaugelis susimąsto, jog jį galima panaudoti ir siekiant vizualiai šiek tiek padidinti erdvę. Tad šį kartą pasidalinsime patarimais, kaip išsirinkti ir kaip pakabinti veidrodį, jog jis ne tik prisidėtų prie puoselėjamo interjero, bet ir padėtų sukurti didesnės patalpos įspūdį.

Pasirinkite tinkamą dydį ir modelį

1. Dažniausiai veidrodis yra kabinamas virš praustuvo spintelės, tačiau jo dydis dažnai būna gerokai per mažas, kad galėtų prisidėti prie didesnės erdvės kūrimo. Dėl šios priežasties rekomenduojama rinktis veidrodžius, kurių matmenys ir forma būtų panašūs į žemiau esančią spintelę – tuomet šis gaminys atspindės didesnę dalį vonios kambario interjero.

2. Tais atvejais, kai vonios kambaryje yra žemos lubos, rinkitės kaip įmanoma ilgesnius veidrodžius, praktiškai siekiančius lubas – jei tokių išmatavimų atrasti nepavyks, galite sujungti kelis atskirus gaminius. Galite neabejoti, jog toks sprendimas tikrai vizualiai padidins vonios kambario plotą! Tačiau toks variantas tinka tik tuomet, kai vonios kambaryje yra laisva siena – priešingu atveju jos aukoti nevertėtų.

3. Siekiant sukurti šviesesnę ir erdvesnę aplinką, dažnai rekomenduojama kabinti veidrodžius už šviestuvų, tačiau jei tokios galimybės nėra, galite išbandyti veidrodžius su apšvietimu – rezultatas bus toks pats. Tiek šiuos, tiek kitus veidrodžius rasite Arsan.lt el. parduotuvėje.

Parinkite jam tinkamą vietą

1. Geriausia veidrodį kabinti prieš langą – tuomet atspindima natūrali šviesa. Visgi, toli gražu ne visuose vonios kambariuose yra langas, tad tokiais atvejais siūloma pakabinti veidrodžius vienas prieš kitą, taip sukuriant begalinės erdvės iliuziją.

2. Veidrodinės spintelės, kabinamos virš praustuvo, ne tik vizualiai didina erdvę, bet ir iš tikrųjų leidžia jos daugiau sutaupyti. Pasirinkę tokį variantą, turite vietos daiktų sandėliavimui ir tuo pačiu pasirūpinate pirmuoju (o galbūt ir vieninteliu) veidrodžiu, tad sienos plotas yra išnaudojamas maksimaliai.

3. Naudokite ne tik veidrodžius, bet ir kitus blizgius, šviesą atspindinčius paviršius. Tai gali būti vazos, muilinės ar kiti vonioje dažnai sutinkami aksesuarai – toks variantas leis sukurti darnų ir šviesų interjerą, kuris neabejotinai prisidės prie didesnės erdvės kūrimo.

Veidrodžių naudojimas yra viena paprasčiausiai įgyvendinamų idėjų siekiant optiškai padidinti vonios kambarį – ją kiekvienas lengvai gali panaudoti savo namams. Tad vadovaudamiesi šiais patarimais vos vieno gaminio pagalba sukursite jaukesnį vonios kambario interjerą, kuris vizualiai atrodys didesnis, todėl tiesiog privalu tai išbandyti!