Tais atvejais, kai vonios kambarys yra šiek tiek mažesnis, dažniausiai nusprendžiama pasirinkti vieną iš pagrindinių vonios įrenginių (vonią arba dušo kabiną), o kartais nutariama išbandyti ir kombinuotą variantą. Visgi, jei planavimo etape kruopščiai rinksitės visus gaminius, savo vonios kambaryje galėsite įmontuoti abu šiuos įrenginius!

Sutaupykite erdvės rinkdamiesi kitus vonios reikmenis

Rinkitės tik tai, kas būtina. Logiška, jog norint, kad viename vonios kambaryje tilptų ir vonia, ir dušo kabina, teks kažko atsisakyti, tad turėtumėte gerai pagalvoti, be kurių gaminių šios patalpos neįvaizduojate. Be to, visuomet galima apsvarstyti galimybę įsigyti mažesnę daikto versiją, todėl pravartu iš anksto atlikti tikslius apskaičiavimus.

Kampiniai baldai. Visapusiškai išnaudosite turimą vietą, jei kambario kampe pastatysite spintelę su praustuvu – pirmenybę turėtumėte teikti ir kitiems panašaus dizaino baldams. Nepamirškite ir viso sienos ploto: jei reikia daugiau vietos sandėliavimui, čia gali tilpti ir kelios vonios spintelės.

Suporuokite tualetą ir kriauklę. Kitaip tariant – pastatykite juos prie tos pačios sienos. Jei toks sprendimas įmanomas, kambaryje liks kur kas daugiau vietos Jūsų pageidaujamiems įrenginiams.

Išnaudokite mažesnes nišas. Jei visas vonios kerteles paversite atviromis spintelėmis, naujų baldų prireiks kur kas mažiau, o pats kambarys taps tik dar patogesnis. Kartais pravartu į tokias užduotis pažiūrėti kūrybiškai – tuomet rezultatas pranoksta lūkesčius!

Pasirinkite kompaktiškesnę vonios įrangą

Vonios. Nors tinkamiausias variantas priklausys nuo paties vonios kambario, norint sutaupyti vietos, bene geriausiai tinka klasikinės arba kampinės vonios, kurios padeda maksimaliai išnaudoti turimą plotą. Tarp abiejų šių variantų rasite pakankamai daug skirtingų išmatavimų, todėl iš anksto numatę vonios vietą, lengvai surasite Jums tiksiančius matmenis. Gausų kompaktiškų vonių pasirinkimą rasite Arsan.lt  parduotuvėje.

Dušo kabinos. Tarp dušo kabinų taip pat galima atrasti erdvę taupančių sprendimų – tam ypač tinka pusapvalės dušo kabinos, tačiau nesuklystumėte pasirinkę ir kvadratines. O jei patalpoje yra didesnė niša, naudodami dušo sieneles, ją taip pat galite paversti patogia kabina. Svarbiausia, jog dušo kabina turėtų į vidų atsidarančias arba slankiojančias dureles: tuomet kambaryje liks daugiau vietos ir patogiam praėjimui, ir papildomiems įrenginiams. 

Tiksliai skaičiuodami ir matuodami, net ir mažesniame vonios kambaryje galėsite įsirengti tiek vonią, tiek dušo kabiną. Visgi, labai svarbu nepamiršti ir stilistikos – ši patalpa jauki bus tik tuomet, jei pasistengsite išlaikyti vientisą, harmoningą interjerą. Atidžiai derinkite skirtingas detales tarpusavyje ir išvengsite bet kokių nesklandumų!