Dušo kabina vonios kambaryje yra labai dažnas pasirinkimas, tačiau ne visuomet norisi (ar tiesiog neįmanoma) šioje patalpoje montuoti standartinius įrenginius. Tokiais atvejais ypač pasitarnauja nestandartinės dušo kabinos, suteikiančios galimybę patogiai ir stilingai įsirengti net ir labai neįprasto išplanavimo vonios kambarius. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kokie nestandartiniai dušo kabinų sprendimai šiuo metu yra galimi.

Nestandartinių matmenų dušo durys į nišą

Mažesniuose ar nestandartinio išplanavimo vonios kambariuose nišos ir nuolydžiai gana dažnai pavirsta dušo zonomis – toks sprendimas ypač būdingas mansardoms, tačiau lygiai taip pat gali būti naudojamas ir kitose patalpose. Tokiais atvejais įprastai montuojamos nestandartinės dušo kabinos durys, kurios, priklausomai nuo konkrečios situacijos, tvirtinamos tarp dviejų sienų ar kolonų. Taip pat yra galimybė pasirinkti reikiamus aukščius ir taip pritaikyti stiklą prie esamo šlaito.

Individualių išmatavimų dušo sienelės

Nestandartinės dušo kabinos yra sudarytos iš kelių skirtingų segmentų ir labai dažnai bent vienas iš jų gali būti išpjautas pagal Jums reikalingus matmenis. Tokia galimybė suteikia galimybę net ir labai mažame vonios kambaryje atskirti dušo zoną ir sutaupyti papildomos erdvės. Priklausomai nuo patalpos išplanavimo, tokią sienelę galima montuoti prie vonios ar spintelės krašto, išorėje esančios potinkinio WC rėmo apdailos, o taip pat – prie išsikišusios sienos ar stabilios dušo sėdynės. Taip išvengiama vandens prisitaškymo ir išsaugojamas privatumas, o likusią vietą sumaniai galima išnaudoti kitiems įrenginiams.

Galimybė pagal savo poreikius išnaudoti turimą erdvę

Jau minėta galimybė dušo kabiną sumontuoti iš skirtingų segmentų, leidžia mums neapsiriboti standartiniais matmenimis ir sukurti tokią maudynių zoną, kokios tik norime ir galime sau leisti. Pavyzdžiui, jei vietos nėra daug ir svarbus kiekvienas centimetras, dušo kabinos duris galima montuoti kampu, o jeigu vietos taupyti nereikia – galima sukurti daug erdvesnę, pavyzdžiui, dviem asmenims pritaikytą dušo kabiną su keliais įėjimais. Sienelės ir durys montuojamos tiek ant padėklų, tiek ant grindų, todėl galėsite būti tikri, kad nestandartinė dušo kabina maksimaliai pateisins Jūsų lūkesčius.

Unikalių stiklų pasirinkimas

Nestandartiniai sprendimai gali atsiskleisti ne tik kalbant apie dušo kabinų montavimą, bet ir apie jų dizainą – juk net ir rinkdamiesi stiklą, turite ne vieną pasirinkimą. Kalbant apie unikaliai atrodančius variantus, reikėtų išskirti dušo kabinų stiklų graviravimą lazeriu – tai technologija, kurios dėka stiklą galima paversti išskirtiniu šedevru ir labiausiai akį traukiančiu interjero akcentu. Galimybės šiuo atveju vėlgi nėra apribojamos, tad galutinis rezultatas priklauso tik nuo Jūsų lūkesčių.

Nors įprasti stiklo atspalviai mums neatrodo nestandartiškai, verta paminėti krištolo skaidrumo stiklą, kuris, priešingai nei kiti stiklai, neturi jokio žalsvo atspalvio. Šis sprendimas ypač tinka tuomet, kai prie dušo kabinos yra įspūdingą vaizdą atveriantis langas ir nesinori, kad matomumas būtų iškraipytas arba tais atvejais, kai svajojama apie visiškai neutralią, kone nematomą pertvarą.

Nestandartiniai dušo kabinų sprendimai vien tik šiais variantais nesibaigia: jei turite idėją, labai tikėtina, kad ją taip pat bus įmanoma įgyvendinti. Dar daugiau nestandartinių dušo kabinų siūlo Arsan.lt parduotuvė – čia jie parduodami gera kaina.