Pakabinami unitazai ne vienerius metus konkuruoja su klasikiniais pastatomų klozetų modeliais, tačiau vis dar atsiranda tiksliai nežinančių, ką iš tiesų gali pasiūlyti tokio tipo tualetai. Jei svarstote, ar pakabinamas klozetas turėtų atsirasti ir Jūsų namuose, pirmiausia susipažinkite su šia informacija – ji padės susidaryti konkretesnį vaizdą.

Pagrindiniai privalumai

Taupoma erdvė. Tai pats didžiausias privalumas, kurį gali pasiūlyti pakabinamas unitazas. Dubuo yra pakeltas nuo žemės, o bakelis įmontuojamas sienoje, tad pakabinamas WC iš tiesų užima kur kas mažiau kambario vietos – jei vonia nedidelė, tikrai verta pagalvoti apie tokį variantą.

Galimybė pasirinkti patogų montavimo aukštį. Tvirtinant šio tipo gaminį, Jūs patys galite nuspręsti, kokiame aukštyje bus montuojamas tualetas, taip užsitikrinant maksimalų patogumą. Be to, ir pirkimo metu nereikia atsižvelgti į šį parametrą – jokių standartų šiuo atveju nėra!

Lengva priežiūra. Pakabinamas tualetas tikrai nepareikalaus daug pastangų valant: be dubens ir mygtuko daugiau jokių kitų konstrukcijų valyti nereikės, o kadangi pats gaminys nebus pritvirtintas prie grindų, nesunkiai galėsite jį apvalyti iš visų pusių. Dažniausiai būtent dėl to pakabinamų klozetų atsiliepimai yra labai palankūs!

Trūkumai

Sudėtingesnis įdiegimas. Pakabinamo klozeto montavimas yra kur kas sudėtingesnis, kadangi potinkinis WC rėmas lieka sienoje ar specialiai sukurtoje konstrukcijoje. Nors estetinis vaizdas yra kur kas dailesnis, pats procesas užtrunka ilgiau, o remonto atveju tenka ardyti visą sienos apdailą. Tačiau jeigu prieš montuodami šį gaminį pasirūpinsite pakankamai patogiu priėjimu prie bakelio, tokių nesklandumų tikrai pavyks išvengti. Tuo labiau, kad šiuolaikiniai pakabinami klozetai su rėmu praktiškai niekuomet nesukelia didelių problemų.

Aukštesnė kaina. Lyginant su klasikiniais modeliais, pakabinami klozetai vis dar neretai kainuoja daugiau, tačiau šis skirtumas nėra ypatingai ženklus. Drąsiai galima pasakyti, jog tokie pakabinami unitazai kaina atitinka kokybę. Norintiems sutaupyti, reikėtų atkreipti dėmesį, kada pakabinami klozetai parduodami su akcija – tokių pasiūlymų visada pateikia Arsan.lt parduotuvė.

Naujausios technologijos

Nusprendus, jog šio tipo montuojamas klozetas iš tiesų tinka Jūsų namams, vertėtų susipažinti su naujausiais gamintojų sprendimais, dar labiau palengvinsiančiais Jūsų kasdienybę.

Rimless technologija. Toks potinkinis klozetas išsiskiria tuo, jog jo dubuo neturi apiplovimo lanko – tai reiškia, kad jo priežiūra tampa dar paprastesnė. Nuleidžiant vandenį, pasiekiamos net ir tos dubens vietos, kurios iki šiol atrodė neprieinamos, todėl norint mėgautis tvarkinga ir higieniška aplinka, reikia įdėti kur kas mažiau pastangų. Be to, toks pakabinamas klozetas savo kaina neišsiskiria iš kitų, labiau tradicinių modelių – jei mėgstate praktiškumą, dėl savo pasirinkimo neteks gailėtis.

Potinkiniai WC komplektai. Nors tai nėra ypatinga naujovė, jei iki šiol tokio tualeto neturėjote, vertėtų žinoti, jog pakabinamas WC komplektas padeda sutaupyti ir laiko, ir lėšų. Komplektacijoje yra visos pagrindinės montavimui reikalingos detalės, pradedant smulkiomis detalėmis ir baigiant pačiu dubeniu, todėl Jums nebereikia jų derinti tarpusavyje ar ieškoti kiekvienos atskirai. Tad jei norite, kad rinkimosi procesas būtų kuo paprastesnis, potinkinis WC komplektas bus vienas geriausių pasirinkimų. 

Potinkinės WC sistemos turi kur kas daugiau privalumų nei trūkumų, todėl apie tokį tualetą verta pagalvoti kiekvienam, mėgstančiam praktiškus sprendimus ar tiesiog norinčiam sutaupyti kambario erdvės. Šių unitazų pasirinkimas itin platus, todėl nesunkiai surasite sau tinkamiausią!