Nors unitazai dažniausiai tarnauja ilgus metus, anksčiau ar vėliau visuomet ateina metas šiuos įrenginius pakeisti naujais. Tam, kad susidėjęs tualetas nesukeltų didesnių rūpesčių, svarbu pastebėti pirmuosius susidėvėjimo ženklus ir laiku imtis veiksmų. Kokie tai požymiai?

Pastebėjote pirmuosius įtrūkimus. Maži įtrūkimai ne tik neprideda estetinės išvaizdos šiam santechninės keramikos įrenginiui, bet ir gali sukelti kur kas daugiau nepatogumų, tokių kaip vandens pratekėjimas ar net pelėsio atsiradimas. Todėl kiekvieną kartą valant šį įrenginį vertėtų kruopščiai apžiūrėti, ar tualetas neslepia pirmųjų įtrūkimų.

Tualetas užsikemša dažniau nei kartą per savaitę. Tikriausiai visiems bent keletą kartų teko susidurti su situacija, kai kemšasi tualetas – jei ji kartojasi pakankamai retai, tai dar tikrai nėra blogas ženklas. Visgi, jei šios problemos tampa kasdienybe, vertėtų imtis veiksmų: šiuo atveju gali tekti pakeisti kai kurias vidines tualeto dalis arba tiesiog įsigyti naują įrenginį.

Unitazas stipriai atsilieka nuo šiuolaikinių galimybių. Sutaupyti leidžiantis dvigubas vandens nuleidimo mechanizmas, estetišką vonios kambario išvaizdą suteikiantis potinkinis WC rėmas, lėtai nusileidžiantys klozeto dangčiai... Tai tik keletas galimybių, kurias dabar gali pasiūlyti unitazai, tad jeigu apie jas dar neteko girdėti, vertėtų gerai pagalvoti apie pokyčius. Šią įrangą dabar galima pritaikyti tiek pagal vonios kambarį, tiek pagal asmeninius poreikius – nepraleiskite tokios galimybės!

Klozetas pradėjo rūdyti. Korozija yra bene ryškiausias požymis, bylojantis apie tualeto nusidėvėjimą. Žinoma, visuomet turite galimybę su kovoti su rūdimis, tačiau paprastesnis būdas būtų įsigyti naują įrenginį. Gausų klozetų ir jų priedų asortimentą siūlo Arsan.lt el. parduotuvė.

Pamatėte vandens nutekėjimus. Lašantis vanduo ne tik kenkia vonios kambario grindims (o kartais – ir žemiau gyvenančių kaimynų luboms), bet ir didina Jūsų mokesčius už išleidžiamą vandenį, todėl pastebėjus tokią situaciją, kuo greičiau reikėtų imtis veiksmų. Tiesa, kartais nedidelio lašėjimo iš karto galime nepastebėti, todėl pravartu retkarčiais šį įrenginį atidžiai apžiūrėti.

Tualetą tenka itin dažnai remontuoti. Jei čia išvardintos ar kitos problemos nuolat kartojasi ir Jūs vis dar bandote jas įveikti kitais būdais, galbūt vis dėlto metas pokyčiams? Į remontą investuojamas pinigus galėtumėte išleisti naujam klozetui – tuomet ilgam laikotarpiui visus rūpesčius bus galima pamiršti.

Pasirūpinkite savo komfortu ir dažniau atkreipkite dėmesį į tualeto būklę. Laiku pastebėję šiuos ženklus, išvengsite didesnių santechnikos problemų ir vėl patogiai ilgus metus galėsite naudotis šiuo įrenginiu.