Idealiu atveju vonios maišytuvai namuose turėtų būti keičiami tik atliekant šios patalpos remontą, tačiau iš tiesų yra daugybė ženklų, rodančių, kad vertėtų pagalvoti apie naują įrenginį. Pateikiame Jums populiariausias situacijas, kuomet be naujo krano sunkiai pavyks apsieiti – pasitikrinkite, ar su jomis nesusiduriate ir savo vonios kambaryje!

Rūdys ir korozija. Tai vieni labiausiai pastebimų požymių – jei matysite, kad čiaupas pradeda rūdyti, nebeliks kitos išeities kaip pakeisti jį nauju. Korozija dažniausiai turi ir daugiau pasekmių: jos paveikti maišytuvai ne tik praranda savo žavesį, bet ir ilgainiui pradeda kur kas prasčiau veikti.

Nuolat lašantis kranas. Lašantys vandens maišytuvai neretai yra pataisomi, tačiau jei šios problemos išspręsti nepavyksta, vertėtų pagalvoti apie pokyčius – priešingu atveju tiesiog ženkliai padidinsite sąskaitas už išleidžiamą vandenį.

Prie rankenėlės lašantis vanduo. Po ilgesnio naudojimo nuo trinties maišytuvo rankenėlės susidėvi, todėl ties ta vieta galime pastebėti vandens pratekėjimus. Tokiu atveju reikėtų kaip įmanoma skubiau imtis veiksmų, kadangi kitaip pažeidimų gali atsirasti ir sienoje – tai ypač aktualu tuomet, kai naudojamas potinkinis maišytuvas.

Besikaupiančios nuosėdos. Retkarčiais reikėtų patikrinti, ar aplink kraną nesikaupia nuosėdos – nors jos dažniausiai atsiranda dėl kieto vandens, ilgainiui dėl to gali būti paveiktos ir kitos vonios maišytuvų dalys.

Nemalonus girgždėjimas. Šią problemą turi tie kranai, kuriuose susidėvi sriegiai. Tokiu atveju patariama maišytuvą išardyti ir juos pravalyti, tačiau jeigu norite paprastesnio sprendimo – paieškokite, kur parduodami nauji maišytuvai voniai.

Netolygi vandens srovė. Logiška, kad vonios kranai turėtų vandenį leisti tolygiai, be jokių purslų ar srovės svyravimų – jei yra kitaip, tokios situacijos nereikėtų ignoruoti. Šiuo atveju kalti gali būti ne tik vandens kranai, bet ir, pavyzdžiui, vandentiekis, tačiau jeigu kitaip problemos išspręsti nepavyksta, labai tikėtina, kad Jums bus reikalingas naujas vandens čiaupas.

Išoriniai defektai. Laikui bėgant, kranai voniai gali susibraižyti ar kitaip nusidėvėti – pokyčiai tokiu atveju tikrai nėra būtini, tačiau naujas čiaupas suteiktų daugiau estetikos Jūsų vonios kambariui. Maišytuvai voniai naudojami kasdien, todėl ir patiems dėl to nebus malonu.

Naujų galimybių poreikis. Bėgant laikui, keičiasi mūsų įpročiai ir lūkesčiai, todėl labai tikėtina, kad ir anksčiau naudoti vonios vandens maišytuvai atrodys šiek tiek „išėję iš mados“. Jei taip atsitiko, tikrai nereikia laukti, kol vandens čiaupai nusidėvės – verčiau jau dabar apžiūrėkite, kokios naujienos dominuoja rinkoje. Siekiantiems efektyvumo ir ekonomiškumo, įspūdį palikti turėtų termostatiniai maišytuvai, o jeigu vertinate estetišką išvaizdą, Jums tiks potinkiniai maišytuvai, tačiau Arsan.lt parduotuvėje surasite ir daugiau dėmesio vertų pasiūlymų.

Maišytuvų kainos šiais laikais tikrai nėra didelės, todėl vos tik pastebėjus nerimą keliančius signalus, vertėtų įsigyti naują gaminį. Taip išvengsite didesnių problemų ir mėgausitės tvarkinga bei ekonomiška vonios aplinka – daugeliui būtent to ir norisi labiausiai!