Šiais laikais vonios interjeras neapsiriboja vien tik standartiniais sprendimais, todėl nieko stebėtino, kad šiame kambaryje vis dažniau pastebime netikėtų formų ir naujų spalvų. Norintiems stiliui suteikti daugiau gyvybingumo, ypač patinka spalvoti vonios maišytuvai – šiuo metu prekyboje galime išvysti ne vieną ryškiais tonais stebinančią kolekciją, kuri gali pasiūlyti daugybę privalumų.

Spalvotų vonios maišytuvų privalumai

Pats didžiausias ir neginčijamas šių įrenginių pranašumas yra originali išvaizda – toks vandens kranas neabejotinai atkreips dėmesį ir taps bet kokio interjero akcentu. Žinoma, daug ką lems ir tai, kokį atspalvį pasirinksite: spalvų paletė šiuo klausimu tikrai pakankamai gausi, todėl turėsite galimybę rinktis tiek klasikinius juodus ar baltus variantus, tiek labai ryškius ar kiek blyškesnius modelius.

Būtent nuo pasirinktos spalvos priklausys ir kitos ypatybės: pavyzdžiui, ant juodo matinio maišytuvo nesimatys pirštų antspaudai, baltas modelis puikiai paslėps dantų pastos ar muilo likučius, o spalvotas – įneš gerokai daugiau gyvybės. Pasitelkdami šią įrangą, galite į interjerą įtraukti naują spalvą, išbandyti netikėtus derinius ar įgyvendinti senas savo svajones – Jums suteikiama visiška kūrybinė laisvė!

Populiariausi spalvotų maišytuvų gamintojai

Norėdami papuošti savo vonios kambarį spalvotais maišytuvais, pirmiausia atkreipkite dėmesį į šių gamintojų siūlomą produkciją:

OIOLI vandens maišytuvai. Daugiau kaip šešis dešimtmečius gyvuojanti Italijos kompanija pasauliniu mastu vertinama dėl produktų kokybės bei savo profesionalumo ir išradingumo, kuris atsispindi visuose gaminiuose. Ne išimtis yra vonios maišytuvai, kurie nustebins įdomiais, tačiau pakankamai švelniais (ir dėl to lengvai derinamais) atspalviais bei akį traukiančiomis formomis – tokiam ypatybių deriniui iš tiesų labai sunku atsispirti!

TRES vandens maišytuvai. Norintiems ryškesnių sprendimų, patartina atidžiau susipažinti su TRES produkcija – tai 50 metų gimtadienį ne taip seniai atšventusi Ispanijos įmonė, visą šį laikotarpį ypatingą dėmesį skyrusi vartotojų patogumui. Aukštą kokybę ir prieinamą kainą laikanti pagrindinėmis savo vertybėmis, ši kompanija siūlo vandens maišytuvus, kurie nustebins akį traukiančia spalvų palete: geltona, juoda, balta, žalia, raudona, rožinė – tai tik dalis pasirinkimų. Be to, daugelis šių kranų gali pasiūlyti ir daugiau naudingų ypatybių: tarp TRES produkcijos rasite tekančio krioklio modelius, apsaugas nuo nusideginimo turinčius prietaisus ir kitus maišytuvus, kurie padės sukurti išskirtinį interjerą.

Unikalia išvaizda žavinčių spalvotų maišytuvų gamintojų Arsan.lt parduotuvės asortimente rasite ir kur kas daugiau – pas mus visus juos galėsite pirkti labai geromis sąlygomis. Jei ieškote naujovių ir nevengiate drąsesnių sprendimų, toks variantas iš tiesų turėtų palikti Jums įspūdį!