Rankšluosčių džiovintuvai yra sutinkami praktiškai kiekvienoje vonioje – jie ne tik leidžia išdžiovinti keletą šlapių audinių, bet ir užtikrina malonią šilumą šiame kambaryje. Gyvatuko keitimas atliekamas pakankamai retai, tačiau susidūrus su tokia užduotimi, tenka apgalvoti ne vieną svarbų aspektą. Į ką tuomet vertėtų atkreipti dėmesį?

Apskaičiuokite reikiamą galią. Tai vienas esminių kriterijų, nuo kurio reikėtų pradėti savo paieškas - tinkamai parinkta galia užtikrins kasdienį Jūsų komfortą ir patalpos jaukumą. Šis aspektas priklausys nuo to, koks yra šios erdvės plotas – jei padauginsite šį skaičių iš šimto, gausite optimaliausią galios kiekį. Žinoma, jei naudojate ir papildomą šildymo įrangą, rankšluosčių džiovintuvas gali turėti ir šiek tiek mažiau galios.

Pasirinkite pajungimo tipą. Daugeliui bene geriausiai pažįstamas prie šildymo sistemos jungiamas gyvatukas, tačiau dabar yra kur kas daugiau pasirinkimo galimybių. Elektriniai vonios gyvatukai gali būti naudojami (o taip – ir išjungiami) bet kuriuo Jums patogiu metu, todėl turėsite galimybę patys nuspręsti, kada šis kambarys turėtų būti šiltesnis. Tuo tarpu kombinuotas gyvatukas šildymo laikotarpiu bus prijungtas prie centrinės sistemos, o po to patys galėsite jį įsijungti pagal savo poreikius.

Nuspręskite, kiek vietos galėsite skirti. Ne paslaptis, jog gyvatuko pajungimas pareikalaus ir šiek tiek vonios sienos erdvės, todėl iš anksto turėtumėte žinoti, kiek jos galėsite skirti. Pagalvokite, kokia vonios įranga ar aksesuarai bus kabinami netoliese ir tuomet apskaičiuokite, koks maksimalus gyvatuko aukštis ir plotis Jums yra tinkamas. Įvairių matmenų rankšluosčių džiovintuvai (gyvatukai) gera kaina parduodami Arsan.lt el. parduotuvėje.

Apgalvokite dizainą. Vonios radiatoriai skiriasi ne tik savo galimybėmis, bet ir išvaizda – prekyboje galima atrasti tiek visiškai paprastų, tiek itin išskirtinai atrodančių modelių, kurie stebina įmantriomis formomis bei ryškiomis spalvomis. Kuris iš jų labiausiai tiks Jums, priklausys nuo asmeninio skonio, tačiau nesuklysite, jei šį įrenginį priderinsite prie vyraujančio vonios kambario stiliaus – tuomet pavyks išlaikyti harmoningą ir jaukią atmosferą.

Nutarkite, kiek lėšų ketinate investuoti. Gyvatuko kaina gali ženkliai skirtis – tai priklauso ir nuo gamyboje naudojamų medžiagų, ir nuo stilistinių sprendimų, todėl pravartu iš anksto nuspręsti, kiek ketinate išleisti šiam pirkiniui. Atminkite, jog gyvatukai voniai tarnauja ilgus metus, tad investicijos netruks atsipirkti!

Atsižvelgę į šiuos patarimus, lengvai nuspręsite, kuris gyvatukas Jūsų vonios kambariui tiktų geriausiai. Šių įrenginių asortimentas itin gausus, todėl tikrai turėsite iš ko pasirinkti!