Ne paslaptis, jog gyvatukas voniai labiausiai reikalingas šaltaisiais sezonais – jei jis nėra prijungtas prie centrinės šildymo sistemos, o vonios kambarys pakankamai šiltas, kitais metų laikais šio įrenginio visiškai nepasigendame. Visgi, platus rankšluosčių džiovintuvų asortimentas suteikia galimybę juos pritaikyti ir kitiems tikslams – jei atidžiau susipažinsite su Arsan.lt parduotuvės pasiūlymais, netrukus ir patys tuo įsitikinsite.

Gausi dydžių įvairovė – įvairaus dydžio vonios kambariams

Vonios radiatoriai neretai naudojami šlapių rankšluosčių (ar netgi skalbinių) džiovinimui – net nereikia sakyti, jog tokiu atveju ypatingai svarbus yra dydžio pasirinkimas. Šiuo atveju tikrai neteks nusivilti: vonios kambario gyvatukai gali būti skirtingų aukščių ir pločių, todėl jei tik turite pakankamai laisvos vietos ant sienos, tikrai galėsite ją visą išnaudoti prasmingai. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, jog patogiam džiovinimui reikalingas ne tik tinkamas dydis, bet ir atitinkama forma: įsitikinkite, ar pasirinktas dizainas iš tiesų yra pritaikytas rankšluosčiams ir kitiems audiniams.

Galima sakyti, jog vandens gyvatukai vonioje yra būtinybė, todėl net ir turint mažiau vietos, dalį jos nusprendžiama paskirti šiam įrenginiui. Tuomet ir vėl pasitarnauja dydžių įvairovė: atidžiau apžiūrėję visus rankšluosčių džiovintuvus, pastebėsite, jog tarp jų yra daugybė kompaktiškesnių, tačiau ne mažiau stilingų ir praktiškų modelių.

Plati spalvų paletė – unikaliam vonios interjerui

Norime to ar ne, elektrinis gyvatukas ženkliai prisideda prie bendro vonios kambario stiliaus formavimo – būtent dėl to labai svarbu pasirinkti ne tik tinkamą formą ar dydį, bet ir šio įrenginio spalvą. Šiais laikais šildymo gyvatukai stebina pačiais įvairiausiais atspalviais, todėl tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Šiuo atveju labai svarbu nuspręsti, koks vaidmuo interjere atiteks rankšluosčių džiovintuvui. Jei pageidausite, kad jis susilietų su aplinka, vertėtų rinktis neutralias, chromuotas ar netgi šiek tiek tamsesnes spalvas. Kiekviena iš jų turi daugybę savo atspalvių, todėl galėsite pasistengti, jog el. gyvatukas idealiai tiktų prie kitų vonios kambario detalių. Pasirinkimo netrūks ir tiems, kurie nori, kad rankšluosčių džiovintuvas pavirstų išskirtiniu akcentu: tuomet verta pasitelkti ryškias, akį traukiančias spalvas, tokias kaip raudona, geltona ar netgi žalia. Žinoma, nepamirštant atsižvelgti ir į tai, kokių atspalvių vonios įranga yra naudojama.

Šiuo metu vonios gyvatukų spalvų paletė gali pasiūlyti net kelis šimtus skirtingų atspalvių, o dydžių įvairovė taip pat yra stulbinanti, todėl nesunkiai atrasite tokį įrenginį, kuris maksimaliai pateisins Jūsų lūkesčius. Paskyrę daugiau laiko paieškoms, galėsite būti tikri, jog naujasis vonios gyvatukas ne tik šildys šaltais vakarais, bet ir puikiai džiovins rankšluosčius ir trauks dėmesį dėl savo išskirtinio dizaino!