Projektuojant namus, kuriuose gyvens didelė šeima, svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę. Nemažai dėmesio skiriama ir vonios kambario erdvės planavimui – šioje patalpoje lankomės kiekvieną dieną, todėl norisi, jog būtų patogu naudotis visais įrenginiais, o pats kambarys išliktų kaip įmanoma erdvesnis ir atrodytų jaukus.

Esant galimybei, rekomenduojama įrengti du atskirus vonios kambarius arba apgalvoti atskiro tualeto galimybę – jeigu tai nėra įmanoma, siūloma tualeto erdvę atskirti specialia sienele ir koncentruotis į kitus aspektus. Apsispręsti dėl įrenginių pasirinkimo bus kur kas paprasčiau, jeigu iš anksto įvertinsite kiekvieno šeimos nario poreikius ir gyvenimo būdą.

Galbūt rytais visi keliatės skirtingu metu, o kai kurie šeimos nariai į namus sugrįžta tik pernakvoti? Tuomet sumažėja ir eilės prie vonios kambario tikimybė – užteks tik pasirūpinti visiems patogiu išplanavimu. Priešingu atveju, verta pagalvoti apie didesnį praustuvą ir spintelę su veidrodžiu, kad vienu metu rytines procedūras galėtų atlikti keli šeimos nariai. Tiems, kurie turi mažų vaikų ir nori, jog jie neturėtų galimybės pasiekti tam tikrų kenksmingų priemonių, tiks aukščiau pakabinamos spintelės, kurios vizualiai neužims daug erdvės, tačiau tuo pačiu suteiks galimybę sutalpinti kur kas daugiau vonios kambaryje būtinų daiktų.

Vienas dažniausių klausimų, iškylančių įrenginėjant vonios kambarį – rinktis dušo kabiną ar vonią. Šis sprendimas priklauso ir nuo šeimos narių poreikių, ir nuo bendro kambario dydžio. Dušo kabina labiau tinkama mažesniuose vonios kambariuose, tuo tarpu vonioje kur kas paprasčiau ir patogiau praustis vyresnio amžiaus žmonėms ar maudyti mažus vaikus, todėl svarbu apgalvoti, kokia yra dabartinė situacija ir tuo pačiu nepamiršti atsižvelgti į šeimos ateities planus. Kuo erdvės daugiau – tuo paprasčiau bus priimti sprendimus, tačiau pasistengus jaukų vonios kambarį galima sukurti ir mažesnėje patalpoje.