Vandens maišytuvas vonios kambaryje yra palyginus nedidelė, tačiau ganėtinai svarbi detalė – jis ne tik turi derėti prie bendro visos patalpos interjero, bet ir užtikrinti patogų ir taupų vandens naudojimą. Kokie būna šių įrenginių tipai ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią variantą?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo vandens maišytuvo svirčių skaičiaus – šie įrenginiai gali turėti vieną arba dvi svirteles. Atrodytų, jog šis pasirinkimas yra labiau įpročio ar tradicijų reikalas, tačiau teigiama, jog vandens maišytuvai, turintys vieną svirtį, yra patogesni ir išnaudoja mažesnį kiekį vandens sąnaudų. Naudojantis tokio tipo įrenginiu, paprasčiau reguliuoti srovės stiprumą ir vandens temperatūrą, todėl šis variantas mėgstamas ir tų, kurie stengiasi sutaupyti papildomų lėšų išnaudojamo vandens sąskaita.

Kitas svarbus aspektas, renkantis tinkamiausią vandens maišytuvą voniai – jo korpuso išvaizda. Gamintojai siūlo įvairių medžiagų ir spalvų įrenginius, tačiau dažniausiai pasitaikantys yra chromuoti ir nerūdijančio plieno vandens maišytuvai. Pastarieji pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau yra šiek tiek brangesni, todėl pirkėjai dažniau renkasi chromuotą paviršių, kuris taip pat yra žinomas kaip tvirta ir ne vienerius metus tarnaujanti medžiaga. Dėl tokios paklausos daugelis modernaus stiliaus vandens maišytuvų yra padengti būtent chromu. Žinoma, šiuo klausimu svarbu atkreipti dėmesį ir į bendrą vonios kambario stilių – vandens maišytuvas gali tapti ir akį traukiančia detale, ir tiesiog įsilieti į kurią patalpos interjerą.

Galiausiai beliks išsirinkti tinkamą šio įrenginio įmontavimo tipą – jie gali būti iš grindų ar iš krašto. Apsisprendimas šiuo atveju priklauso nuo vonios kambario išplanavimo ir Jūsų asmeninių poreikių. Svarbiausia pasirinkti iš kokybiškų medžiagų pagamintus įrenginius – tuomet ilgus metus galėsite džiaugtis patogiu ir vandenį taupančiu vandens maišytuvu.