Dėl galimybės sutaupyti papildomos erdvės ir visas maudymosi procedūras atlikti greitai ir efektyviai, namuose vis dažniau yra pasirenkamos dušo kabinos. Tuomet, kai vonios kambaryje norisi modernių ir šiuolaikiškų sprendimų, dėmesį dažniausiai patraukia naujesni šių gaminių tipai, tarp kurių yra ir Walk In stacionarios dušo kabinų sienelės ir pertvaros – kokie yra pagrindiniai šių prekių privalumai?

Toks sprendimas patinka tiems, kurie nori suprojektuoti dušą pagal savo poreikius – stacionarios dušo kabinos sienelės ar pertvaros leidžia įrengti dušo erdvę ir mažesnėje patalpoje, ir tais atvejais, kai vonios kambarys yra pakankamai didelis, tačiau norisi naujoviškų sprendimų. Nejudanti dušo kabinos sienelė su įėjimu iš priekio, šono ar iš abiejų pusių – šių prekių modelių įvairovė suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti patogiausią variantą.

Walk In stacionarios dušo kabinų pertvaros ir sienelės taip pat pasižymi lengva konstrukcija ir turi skaidrų stiklą, todėl toks variantas dažnai pasirenkamas tuomet, kai norisi sukurti didesnės patalpos įspūdį. Jas lengva priderinti prie bet kurio interjero išlaikant harmoningumą, o chromuotos detalės leidžia sukurti ne tik šiuolaikiškai, bet ir šiek tiek prabangiai atrodantį vonios kambario stilių.

Stiklas papildomai yra padengiamas specialia Easy Clean danga, kuri užtikrina apsaugą ir leidžia ilgus metus džiaugtis nepakitusia šių gaminių išvaizda. Tokios stacionarios dušo kabinų sienelės bus mažiau paveikios kalkėms ir kitoms priemaišoms, todėl šie gaminiai nepareikalaus ypatingos priežiūros. 

Tuomet, kai norisi visus lūkesčius atitinkančio ir ilgus metus tarnausiančios dušo kabinos, kuri suteiktų erdvumo pojūtį ir tuo pačiu įneštų šiuolaikinio stiliaus elementų, Walk In stacionarios dušo kabinų sienelės ir pertvaros yra vienas paprasčiausių sprendimų, leisiantis įsirengti dušo erdvę būtent taip, kaip norisi Jums.