Kampinė dušo kabina Essenza New Black KDD

888,00 EUR
Su mokesčiais

Essenza New Black KDD kampinę dušo kabiną juodais rėmais sudaro keturi segmentai: dvi siaurios stacionarios sienelės ir dvejos į išorę varstomos durys. Durys varstomos chromuotomis stačiakampio formos rankenėlėmis. 

Produkto charakteristika:

 • 6 mm storio grūdintas stiklas;
 • tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais;
 • lygus paviršius, kurį lengviau prižiūrėti;
 • pakėlimo ir nuleidimo mechanizmas, kuris apsaugo horizontalias tarpines nuo nusidevėjimo;
 • magnetinės tarpinės dušo kabinos sandarumui;
 • montuojama ant grindų arba padėklo;

Stiklas
 • Skaidrus
Kairės pusės (L) dušo kabinos matmenys mm
 • 800
 • 900
 • 1000
Dešinės pusės (R) dušo kabinos matmenys mm
 • 800
 • 900
 • 1000

Prekės aprašymas

Dušo kabinų Fuenta New serija - tai šių metų Radaway pristatyta naujiena su integruotomis naujomis technologijomis. Dušo lankstai su pakėlimo mechanizmu ir integruoti į stiklą, o sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu. Šios serijos dušo kabinos yra berėmės ir griežtų formų, tinka modernaus stiliaus vonios kambariuose.

Dušo kabinas galima užsisakyti pagal nestandartinius matmenis įgyvendinant Jūsų individualų projektą. Dėl nemokamas konsultacijos ir kainos paskaičiavimo kreiptis nurodytais kontaktais. 

Dušo kabinų Easy Clean danga

Grūdintas stiklas 6 mm storio, padengtas “Easy Clean” danga, kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų nešvarumų, todėl yra lengviau valomas. Specialiu paviršiumi padengtas saugus stiklas, atitinka standartą PN:EN 12150.

Dušo kabinos durų lankstai

Dušo durų lankstai yra su pakėlimo mechanizmu - atidarant duris, jos pasikelia aukštyn, o uždarant - prisispaudžia prie slenksčio. Tai užtikrina dušo kabinos sandarumą nuo vandens pratekėjimo į išorę.
Dušo kabinos durų lankstai
Dušo durų lankstai yra integruoti į stiklą, todėl dušo kabina iš vidaus yra visiškai lygi ir ją patogu valyti.
Dėl lygios plokštumos, vidinėje pusėje nesilaiko kalkių nuosėdos.
Dušo kabinos Fuenta sieninis profilis Sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu, dėl kurio dušo kabiną galima sureguliuoti prie ne visai lygios sienos (galimas 5 mm sienos nelygumas).
Dušo kabinos Fuenta maskuojanti sieninio profilio apdaila Maskuojanti sieninio profilio apdaila, dėl kurios profilis estetiškai ir lygiai prisiglaudžia prie sienos. Dušo kabinos rankenėlė Elegantiškos ir minimalistinio stiliaus chromo detalės.

Prekės savybės

Stiklo tipas
6 mm antikalkinis saugus grudintas stiklas
Spalva
Juodas matinis
Prekės tipas
Kampinė dušo kabina
Montavimo matmenys
Montavimo dydžio ribos gali būti diapozone nuo -20mm iki +20mm (priklausomai nuo konretaus modelio), nei nurodyta prie „Matmenys mm“ pasirinkimo. Pasitikslinti montavimo ribas galite el.paštu.
Montavimas
Ant grindų arba dušo padėklo
Kolekcija
Essenza New
Garantija
3 metai
Gamintojas
Radaway (Lenkija)
Dušo padėklas
Isigyjama papildomai
Durų darinėjimo būdas
Durys varstosi į išorę
Aukštis mm
2000

Apie Radaway

Radaway (Lenkija) yra dušo kabinų gamintoja, kurios tikslas leisti kiekvienam klientui susikurti savo stilių, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ši įmonė gamina dušo kabinas (pusapvales, kampines, nestandartines) kurioms yra pritaikomi dušo padėklai. Radaway specializuojasi išskirtinai tik dušo kabinų ir padėklų gamyboje, todėl projektuojant vonios kambarį, atsiveria didelė įvairovė įsirengti dušo kabiną pagal individualius poreikius.  Dušo komplektai yra parduodami tiek standartinių išmatavimų, tiek gaminami individualiai pagal užsakymą.

Taip pat gaminamos dušo sienelės bei durys, kurie gali būti pritaikomi bet kokio dydžio vonios kambaryje. Šios įmonės gaminiai atitinka naujausias rinkos tendencijas yra aukštos kokybės ir ilgaamžiški, todėl pasirinkus Radaway gaminius jie ilgai tarnaus Jūsų vonios kambaryje. Šiam prekės ženklui yra svarbiausia kokybė ir saugumas, daug dėmesio skiriama žaliavų gamybos kontrolei ir produkcijos paruošimui. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam klientui, siūloma optimaliai užpildyti turimą erdvę. Radaway leidžia jums išreikšti savo stilių, sukuriant unikalų, estetinį ir praktišką vonios kambarį.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.radaway.lt

Atsiliepimai ar apžvalgos

Parašykite atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.