Radaway Essenza New KDJ+S kampinė dušo kabina

Išankstinis užsakymas
941 EUR
Pristatymo termino prašome teirautis

Stačiakampio formos dušo kabina, montuojama prie lygios sienos. Sudaro keturi segmentai: dvi šoninės stacionarios sienelės, siaura stacionari sienelė ir į išorę varstomos durys. Montuojama ant grindų arba padėklo. Dušo kabinos aukštis - 2 m, stiklo plotis - 6 mm. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų priemaišų. Šiuolaikinio dizaino, tvirtinimo lankstai ir laikikliai integruoti į stiklą, nėra plataus rėmo, elegantiškos chromo detalės.  

 

 

Matmenys mm
 • 800
 • 900
 • 1000
 • 1100
 • 1200
Stiklas
 • Skaidrus
Pusės variantas
 • Kairinis
 • Dešininis
Šoninės sienelės S1 matmenys mm
 • 800
 • 900
 • 1000
Šoninės sienelės S2 matmenys mm
 • 800
 • 900
 • 1000

Dušo kabinų Fuenta New serija - tai šių metų Radaway pristatyta naujiena su integruotomis naujomis technologijomis. Dušo lankstai su pakėlimo mechanizmu ir integruoti į stiklą, o sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu. Šios serijos dušo kabinos yra berėmės ir griežtų formų, tinka modernaus stiliaus vonios kambariuose.

Dušo kabinas galima užsisakyti pagal nestandartinius matmenis įgyvendinant Jūsų individualų projektą. Dėl nemokamas konsultacijos ir kainos paskaičiavimo kreiptis nurodytais kontaktais. 
 

Grūdintas stiklas 6 mm storio, padengtas “Easy Clean” danga, kuri apsaugo nuo kalkių ir kitų nešvarumų, todėl yra lengviau valomas. Specialiu paviršiumi padengtas saugus stiklas, atitinka standartą PN:EN 12150.

 

Dušo durų lankstai yra su pakėlimo mechanizmu - atidarant duris, jos pasikelia aukštyn, o uždarant - prisispaudžia prie slenksčio. Tai užtikrina dušo kabinos sandarumą nuo vandens pratekėjimo į išorę.

Dušo durų lankstai yra integruoti į stiklą, todėl dušo kabina iš vidaus yra visiškai lygi ir ją patogu valyti.
Dėl lygios plokštumos, vidinėje pusėje nesilaiko kalkių nuosėdos.Sieninis profilis yra su vidiniu stiklo reguliavimo mechanizmu, dėl kurio dušo kabiną galima sureguliuoti prie ne visai lygios sienos (galimas 5 mm sienos nelygumas).
Maskuojanti sieninio profilio apdaila, dėl kurios profilis estetiškai ir lygiai prisiglaudžia prie sienos.Elegantiškos ir minimalistinio stiliaus chromo detalės.
Stiklo tipas
6 mm antikalkinis saugus grūdintas stiklas
Gaminio spalva
Chromuotas
Prekės tipas
Nestandartine dušo kabina
Montavimo matmenys
Montavimo dydžio ribos gali būti diapozone nuo -20mm iki +20mm (priklausomai nuo konretaus modelio), nei nurodyta prie „Matmenys mm“ pasirinkimo. Pasitikslinti montavimo ribas galite el.paštu.
Montavimas
Ant grindų arba dušo padėklo
Kolekcija
Essenza New
Garantija
3 metai
Gamintojas
Radaway (Lenkija)
Dušo padėklas
Isigyjama papildomai
Durų darinėjimo būdas
Durys varstosi į išorę
Aukštis mm
2000
Prekės grupė
Dušo kabinos

Radaway (Lenkija) yra dušo kabinų gamintoja, kurios tikslas leisti kiekvienam klientui susikurti savo stilių, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ši įmonė gamina dušo kabinas (pusapvales, kampines, nestandartines) kurioms yra pritaikomi dušo padėklai. Radaway specializuojasi išskirtinai tik dušo kabinų ir padėklų gamyboje, todėl projektuojant vonios kambarį, atsiveria didelė įvairovė įsirengti dušo kabiną pagal individualius poreikius.  Dušo komplektai yra parduodami tiek standartinių išmatavimų, tiek gaminami individualiai pagal užsakymą.

Taip pat gaminamos dušo sienelės bei durys, kurie gali būti pritaikomi bet kokio dydžio vonios kambaryje. Šios įmonės gaminiai atitinka naujausias rinkos tendencijas yra aukštos kokybės ir ilgaamžiški, todėl pasirinkus Radaway gaminius jie ilgai tarnaus Jūsų vonios kambaryje. Šiam prekės ženklui yra svarbiausia kokybė ir saugumas, daug dėmesio skiriama žaliavų gamybos kontrolei ir produkcijos paruošimui. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam klientui, siūloma optimaliai užpildyti turimą erdvę. Radaway leidžia jums išreikšti savo stilių, sukuriant unikalų, estetinį ir praktišką vonios kambarį.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.radaway.lt

Parašykite atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.