Radaway Essenza New PND vonios sienelė
Radaway Essenza New PND vonios sienelė
Radaway Essenza New PND vonios sienelė
Radaway Essenza New PND vonios sienelė

Radaway Essenza New PND vonios sienelė

449 EUR
Su mokesčiais

Dviejų dalių sulankstoma vonios sienelė su kampuotais lankstais, kurią galima priglausti prie sienos. Stačiakampiai lankstai integruoti į vidų, todėl iš vidinės pusės stiklas yra lygus. Sienelė turi dvigubą pakėlimo mechanizmą, varstymo metu stiklas pasikelia prie sienos ir ties sienelės viduriu, o esant tiesiai, tarpinės prisiglaudžia prie vonios paviršiaus. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri palengvina sienelės valymą. Prieš užsakant reikia pasirinkti kairę ar dešinį pusę, priklausomai ant kurios sienos sienelė bus montuojama. 

Matmenys mm
  • 1000
  • 1200
Stiklas
  • Skaidrus
Pusės variantas
  • Kairinis
  • Dešininis

Prekės savybės

Stiklo tipas
6 mm antikalkinis saugus grudintas stiklas
Prekės tipas
Vonios sienele
Kolekcija
Essenza New
Garantija
3 metai
Gamintojas
Radaway (Lenkija)
Durų darinėjimo būdas
Durys varstosi į išorę ir vidų
Aukštis mm
1520

Apie Radaway

Radaway (Lenkija) yra dušo kabinų gamintoja, kurios tikslas leisti kiekvienam klientui susikurti savo stilių, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ši įmonė gamina dušo kabinas (pusapvales, kampines, nestandartines) kurioms yra pritaikomi dušo padėklai. Radaway specializuojasi išskirtinai tik dušo kabinų ir padėklų gamyboje, todėl projektuojant vonios kambarį, atsiveria didelė įvairovė įsirengti dušo kabiną pagal individualius poreikius.  Dušo komplektai yra parduodami tiek standartinių išmatavimų, tiek gaminami individualiai pagal užsakymą.

Taip pat gaminamos dušo sienelės bei durys, kurie gali būti pritaikomi bet kokio dydžio vonios kambaryje. Šios įmonės gaminiai atitinka naujausias rinkos tendencijas yra aukštos kokybės ir ilgaamžiški, todėl pasirinkus Radaway gaminius jie ilgai tarnaus Jūsų vonios kambaryje. Šiam prekės ženklui yra svarbiausia kokybė ir saugumas, daug dėmesio skiriama žaliavų gamybos kontrolei ir produkcijos paruošimui. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam klientui, siūloma optimaliai užpildyti turimą erdvę. Radaway leidžia jums išreikšti savo stilių, sukuriant unikalų, estetinį ir praktišką vonios kambarį.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.radaway.lt

Atsiliepimai ar apžvalgos

Parašykite atsiliepimą
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.