Radaway Fuenta New PND vonios sienelė
Radaway Fuenta New PND vonios sienelė
Radaway Fuenta New PND vonios sienelė
Radaway Fuenta New PND vonios sienelė

Radaway Fuenta New PND vonios sienelė

3 Atsiliepimai ar apžvalgos
449,00 EUR
Su mokesčiais

Dviejų dalių Fuenta NEW PND sulankstoma vonios sienelė su lankstais, kurią galima priglausti prie sienos. Dailiai užapvalinti lankstai integruoti į vidų, todėl iš vidinės pusės stiklas yra lygus. Sienelė turi dvigubą pakėlimo mechanizmą, varstymo metu stiklas pasikelia prie sienos ir ties sienelės viduriu, o esant tiesiai, tarpinės prisiglaudžia prie vonios paviršiaus. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri palengvina sienelės valymą. Prieš užsakant reikia pasirinkti kairę ar dešinį pusę, priklausomai ant kurios sienos sienelė bus montuojama. 

Matmenys mm
  • 1000
  • 1200
Stiklas
  • Skaidrus
Pusės variantas
  • Kairinis
  • Dešininis

Prekės savybės

Stiklo tipas
6 mm antikalkinis saugus grudintas stiklas
Prekės tipas
Vonios sienele
Kolekcija
Fuenta New
Garantija
2 metai
Gamintojas
Radaway (Lenkija)
Durų darinėjimo būdas
Durys varstosi į išorę ir vidų
Aukštis mm
1520

Apie Radaway

Radaway (Lenkija) yra dušo kabinų gamintoja, kurios tikslas leisti kiekvienam klientui susikurti savo stilių, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ši įmonė gamina dušo kabinas (pusapvales, kampines, nestandartines) kurioms yra pritaikomi dušo padėklai. Radaway specializuojasi išskirtinai tik dušo kabinų ir padėklų gamyboje, todėl projektuojant vonios kambarį, atsiveria didelė įvairovė įsirengti dušo kabiną pagal individualius poreikius.  Dušo komplektai yra parduodami tiek standartinių išmatavimų, tiek gaminami individualiai pagal užsakymą.

Taip pat gaminamos dušo sienelės bei durys, kurie gali būti pritaikomi bet kokio dydžio vonios kambaryje. Šios įmonės gaminiai atitinka naujausias rinkos tendencijas yra aukštos kokybės ir ilgaamžiški, todėl pasirinkus Radaway gaminius jie ilgai tarnaus Jūsų vonios kambaryje. Šiam prekės ženklui yra svarbiausia kokybė ir saugumas, daug dėmesio skiriama žaliavų gamybos kontrolei ir produkcijos paruošimui. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam klientui, siūloma optimaliai užpildyti turimą erdvę. Radaway leidžia jums išreikšti savo stilių, sukuriant unikalų, estetinį ir praktišką vonios kambarį.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.radaway.lt

Atsiliepimai ar apžvalgos

3 Atsiliepimai ar apžvalgos

Sienelė
Funkcionali ir patogi sienelė. Labai patinka, kad gali priglaust prie sienos kai nenaudoji, tada visai nekrenta į akis. Montavosi lengvai, atrodo tvirta. Džiaugiuosi, kad nusipirkom tokį gaminį.
on

Dėkui
Tvirta ir kokybiška prekė.
on

Vonios sienele
Labai sandari, stabili ir kokybiška sienelė. Lankstosi lengvai ir patogiai, bent jau kol kas niekas nekliba ir nebraška. Vanduo tikrai neprisilaisto, ne kartą išmėginom. Gaila, kad nebuvo galima stiklo atspalvių pasirinkt, maudantis norėtųsi daugiau privatumo. Privalumas tas, kad net ir nesulankstyta labai nekrenta į akis. Nesigailim, kad isigijom ir rekomenduojam kitiems.
on

Susiję straipsniai

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.