Radaway Idea Black PN DWD vonios sienelė

461,00 EUR
Su mokesčiais

Radaway Idea Black PN DWD vonios sienelė juodais rėmais turi dvi nejudančias sieneles šonuose ir dvejas stumdomas duris į šonus su įėjimu per vidurį.

Produkto charakteristika:

  • Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas, atsparus temperatūrai ir smūgiams. 
  • tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais;
  • stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų. 

Idea Black kolekcija pasižymi išraiškingomis juodomis linijomis ir sudėtingais techniniais sprendimais. 

Matmenys mm
  • 1400
  • 1500
  • 1600
  • 1800
  • 1700

Prekės savybės

Stiklo tipas
6 mm antikalkinis saugus grudintas stiklas
Prekės tipas
Vonios sienele
Kolekcija
IDEA
Garantija
3 metai
Gamintojas
Radaway (Lenkija)
Durų darinėjimo būdas
Stumdomos durys
Aukštis mm
1505

Apie Radaway

Radaway (Lenkija) yra dušo kabinų gamintoja, kurios tikslas leisti kiekvienam klientui susikurti savo stilių, atitinkantį kiekvieno poreikius. Ši įmonė gamina dušo kabinas (pusapvales, kampines, nestandartines) kurioms yra pritaikomi dušo padėklai. Radaway specializuojasi išskirtinai tik dušo kabinų ir padėklų gamyboje, todėl projektuojant vonios kambarį, atsiveria didelė įvairovė įsirengti dušo kabiną pagal individualius poreikius.  Dušo komplektai yra parduodami tiek standartinių išmatavimų, tiek gaminami individualiai pagal užsakymą.

Taip pat gaminamos dušo sienelės bei durys, kurie gali būti pritaikomi bet kokio dydžio vonios kambaryje. Šios įmonės gaminiai atitinka naujausias rinkos tendencijas yra aukštos kokybės ir ilgaamžiški, todėl pasirinkus Radaway gaminius jie ilgai tarnaus Jūsų vonios kambaryje. Šiam prekės ženklui yra svarbiausia kokybė ir saugumas, daug dėmesio skiriama žaliavų gamybos kontrolei ir produkcijos paruošimui. Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam klientui, siūloma optimaliai užpildyti turimą erdvę. Radaway leidžia jums išreikšti savo stilių, sukuriant unikalų, estetinį ir praktišką vonios kambarį.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.radaway.lt

Atsiliepimai ar apžvalgos

Parašykite atsiliepimą

Susiję straipsniai

Jums taip pat gali patikti

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.