Termostatinis dušo maišytuvas Ecostat S

Termostatinis maišytuvas dušui, montuojamas sienoje. Vieno kanalo vandens tekėjimas, galimas tik per dušo galvutę. Ekologiškas vandens ir energijos naudojimas, nes maišytuvas išlaiko nustatytą vandens temperatūrą net jei vandens sistemoje pasikeičia spaudimas. Dėl "Ecostop" funkcijos" yra reguliuojamas karšto vandens tekėjimas, apsauginis fiksatorius 38 ° C. Elegantiškas ir minimalaus dizaino blizgaus chromo formų maišytuvas. 


| Prekė išparduota |

Vandens maišytuvas
Termostatinis
Gaminio spalva
Chromuotas
Prekės tipas
Termostatinis dušo maišytuvas
Kolekcija
Ecostat
Garantija
2 metai
Gamintojas
Hansgrohe (Vokietija)
Prekės grupė
Vandens maišytuvai
HG-13235000

Hansgrohe (Vokietija) – tai vienas iš tarptautinių rinkos lyderių, kuris gamina aukštos kokybės vandens sistemas: maišytuvus ir dušo komplektus.  Kompanija siūlo įvairių dydžių ir formų maišytuvus, skirtus voniai, dušui, praustuvams ir plautuvėms, taip pat potinkinius maišytuvus su jungikliu ir termostatinius dušo maišytuvus. Hansgrohe yra puikiai žinoma pasaulyje dėl nuolat pristatomų naujovių santechnikos srityje, pasižyminčia aukšta gaminių kokybe ir išskirtiniu dizainu.

Įmonės įkūrėjas Hansas Grohe tapo santechnikos pradininku, kai 1928 metais sukūręs rankinį dušą, pradėjo naują dušo amžių. Daugiau nei šimtmetį gyvuojanti kompanija išlaikė tradicijas ir toliau kruopščiai kuria visus savo gaminius. Hansgrohe dėl aplinką tausojančių produktų yra vertinama visame pasaulyje. Sėkmės receptas - naujovių ir tradicijų derinys ir į kokybę orientuoti produktai.

Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.hansgrohe.com

Parašykite atsiliepimą
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.