Vonios kambario aksesuarų dažnai galime ir nepastebėti, tačiau kuriant kambario dizainą, į šias nedideles detales vertėtų atkreipti dėmesį – tinkamai apgalvoti sprendimai ne užtikrina patogų naudojimąsi, bet tuo pačiu gali tapti ir pagrindiniais akį traukiančiais interjero akcentais. Taupant vonios erdvę, populiariausiais aksesuarais tampa tos prekės, kurios gali būti pritaikytos ir praktiškai. Kurias iš jų verta įsigyti? 

Rankšluosčių kabliukai

Vonios kambaryje be rankšluosčių kabliukų būtų išties sunku išsiversti, todėl šis aksesuaras yra viena populiariausių prekių. Sukabinti drabužiai ar rankšluosčiai atrodo kur kas estetiškiau, o modernus dizainas dera prie bet kokio interjero – tai pagrindinės priežastys, kodėl šis aksesuaras yra mėgstamas pirkėjų. Norintiems ant šio aksesuaro daugiau rankšluosčių, galima rinktis ir didesnius laikiklius ar lentynėles.

Ideliai voniai

Vonios indeliai taip pat gali tapti interjero  akcentu – šie aksesuarai gali būti tiek pastatomi, tiek pakabinami, o formų ir stilių įvairovė priverčia gerokai pagalvoti, kuris variantas atrodys gražiausiai. Daugelis stiklinę laiko spintelėje, tačiau jeigu dizainas išties traukia akį, verta ją pastatyti kur kas labiau pastebimoje vietoje.

Tualetinio popieriaus laikikliai

Dar vienas dažnai vonios kambariuose sutinkamas aksesuaras yra tualetinio popieriaus laikiklis. Nebereikia galvoti, kur paslėpti naudojamo tualetinio popieriaus ritinėlius, o įmantrus dizainas gali tiek prisiderinti prie bendro kambario stiliaus, tiek jį pagyvinti. Priderinus tualeto šepetį, vonioje ne tik bus užtikrinta švara, bet ir išlaikomas vientisumas.

Muilinės ir muilo dozatoriai

Šie reikmenys taip pat yra sutinkami kiekviename vonios kambaryje – pasitelkus juos, išsprendžiamas klausimas, kur patogiai laikyti muilą. Be to, tiek muilinės, tiek muilo dozatoriai stebina ypatingai plačia pasirinkimo įvairove. Priklausomai nuo turimos vietos, galima rinktis tiek laisvai pastatomus, tiek prie sienos tvirtinamus modelius, o įvairiausios jų spalvos, raštai ir formos puikiai dera prie bet kokio interjero.

Dušo priemonių laikikliai

Tai dar vieni itin svarbūs vonios aksesuarai, padedantys šioje patalpoje išlaikyti tvarką. Šie gaminiai stebina dydžių įvairove – nedideliam krepšeliui vietos surasite ir mažesnėje dušo kabinoje. Tokius dušo priemonių laikiklius galima pakeisti ir vonios lentynėlėmis – jas galėsite pakabinti bet kurioje patogioje vonios kambario vietoje.

Veidrodžiai

Vonios veidrodžiai būtini tam, kad patogiau, galėtume atlikti įvairiausias procedūras, tokias kaip dažymasis, plaukelių šalinimas ar skutimasis. Dabar prekyboje galime pastebėti kur kas daugiau įdomių šių gaminių modelių. Daugelis veidrodžių turi stilingą ir itin praktišką LED apšvietimą, o kai kurie yra aprūpinti ir papildomomis lentynėlėmis. Taupantys vietą dažniausiai renkasi veidrodžius, kurie yra sujungti su vonios spintelėmis – toks sprendimas iš tiesų yra itin praktiškas.

Vonios priedų asortimentas išties gausus, todėl pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Svarbiausia išlaikyti vientisą stilių ir atkreipti dėmesį į aksesuarų kokybę – taip ne tik pagyvinsite vonios kambario interjerą, bet ir ilgus metus džiaugsitės funkcionaliomis, savo pagrindinę funkciją atliekančios prekėmis.