Vonios kambario aksesuarų dažnai galime ir nepastebėti, tačiau kuriant kambario dizainą, į šias nedideles detales vertėtų atkreipti dėmesį – tinkamai apgalvoti sprendimai ne užtikrina patogų naudojimąsi, bet tuo pačiu gali tapti ir pagrindiniais akį traukiančiais interjero akcentais. Taupant vonios erdvę, populiariausiais aksesuarais tampa tos prekės, kurios gali būti pritaikytos ir praktiškai.

Vonios kambaryje be rankšluosčių kabliukų būtų išties sunku išsiversti, todėl šis aksesuaras yra viena populiariausių prekių. Sukabinti drabužiai ar rankšluosčiai atrodo kur kas estetiškiau, o modernus dizainas dera prie bet kokio interjero – tai pagrindinės priežastys, kodėl šis aksesuaras yra mėgstamas pirkėjų. Norintiems ant šio aksesuaro daugiau rankšluosčių, galima rinktis ir didesnius laikiklius ar lentynėles.

Vonios indeliai taip pat gali tapti interjero  akcentu – šie aksesuarai gali būti tiek pastatomi, tiek pakabinami, o formų ir stilių įvairovė priverčia gerokai pagalvoti, kuris variantas atrodys gražiausiai. Daugelis stiklinę laiko spintelėje, tačiau jeigu dizainas išties traukia akį, verta ją pastatyti kur kas labiau pastebimoje vietoje.

Dar vienas dažnai vonios kambariuose sutinkamas aksesuaras yra tualetinio popieriaus laikiklis. Nebereikia galvoti, kur paslėpti naudojamo tualetinio popieriaus ritinėlius, o įmantrus dizainas gali tiek prisiderinti prie bendro kambario stiliaus, tiek jį pagyvinti. Priderinus tualeto šepetį, vonioje ne tik bus užtikrinta švara, bet ir išlaikomas vientisumas.

Priklausomai nuo poreikių ir galimybių, voniose naudojami ir tokie aksesuarai kaip muilinės, Kosmetiniai veidrodžiai voniai ar dušo priemonių laikikliai. Vonios priedų asortimentas išties gausus, todėl pasirinkti iš ko tikrai turėsite. Svarbiausia išlaikyti vientisą stilių ir atkreipti dėmesį į aksesuarų kokybę – taip ne tik pagyvinsite vonios kambario interjerą, bet ir ilgus metus džiaugsitės funkcionaliomis, savo pagrindinę funkciją atliekančios prekėmis.