Vandens maišytuvai virtuvei

Rodoma 1-40 iš 85 prekės(-ių)
Kokią virtuvės maišytuvo medžiagą geriausia pasirinkti?

Nerūdijantis plienas. Ant šio tipo maišytuvo matinio paviršiaus kalkių pėdsakai ir pirštų atspaudai yra mažiausiai pastebimi. Nerūdijančio plieno maišytuvai yra mažiau jautrūs valymo priemonėms. 

Kuo naudingas virtuvinis maišytuvas su ištraukiamą žarną?

Ištraukiama žarnelė pasitarnauja valant kriauklę, pripildant puodus vandeniu ar plaunant daržoves. Toks funkcionalumas užtikrina, kad indų plovimas ar kiti vandens reikalaujantys darbai būtų atliekami itin efektyviai.

Kuo sensorinis vandens maištuvas pranašesnis už standartinį?

Sensorinis maišytuvas įsijungia vos prilietus ranka ar net metaliniais virtuvės įrankiais, todėl ženkliai mažiau išsitepa pats maišytuvas – vadinasi, ir priežiūra nereikalauja daug dėmesio. Be to, jis sumažina vandens sąnaudas. Rekomenduojame ypač tiems, kurie daug laiko praleidžia virtuvėje.

Kiek trunka virtuvės maišytuvų pristatymas?

Virtuvės maišytuvas pristatomas per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos. Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas gali pailgėti priklausomai nuo gamintojo (apie 3-5 sav.). Apie tai informuojame el. paštu arba telefonu.

Virtuvės maišytuvas (kranas) – vienas iš svarbiausių virtuvės įrenginių, kuriuo tenka naudotis kiekvieną dieną, tad renkantis tinkamiausią variantą būtina atkreipti dėmesį ne tik į dizainą, bet ir į kitus parametrus.

Kaip įsitikinti, jog plautuvės maišytuvas yra kokybiškas?

Vienas iš pagrindinių aspektų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – ar virtuviniai maišytuvai yra kokybiški. Tokia prekė ne tik tarnaus ne vienerius metus, bet taip pat suteiks galimybę sutaupyti papildomų lėšų, kadangi kokybiški maišytuvai virtuvei leidžia greičiau pasiekti norimą vandens temperatūrą ir tokiu būdu sumažinti išleidžiamo vandens kiekį. Norėdami įsitikinti, ar kranas virtuvei iš tiesų pateisins visus lūkesčius, pirmiausia atsižvelkite į gamintoją – patikimos, ilgametę patirtį turinčios kompanijos yra puikiai išanalizavusios vartotojų poreikius, todėl tokie gaminiai Jūsų tikrai neapvils. Visgi, kokybę lemia bendra savybių visuma, todėl turėtumėte atsižvelgti į kitus, žemiau įvardintus aspektus bei gerai žinoti, ko norisi Jums patiems.
Medžiaga, iš kurios pagaminti vandens maišytuvai virtuvei – kitas svarbus kriterijus renkantis tinkamiausią prekę. Chromuoto paviršiaus, nerūdijančio plieno prekės neleidžia kauptis nuosėdoms ant įrenginių, o atsiradusias dėmes paprasta pašalinti. Taip pat reikėtų įsidėmėti, jog chromuotą paviršių turintys virtuvės čiaupai pareikalaus kiek daugiau Jūsų dėmesio: dažniausiai dėl to, jog ant blizgaus jų paviršiaus nešvarumai yra lengviau pastebimi nei, pavyzdžiui, ant nerūdijančio plieno. Šis nedidelis trūkumas dažnai kompensuojamas kiek mažesne kaina, tad jeigu norisi šiek tiek sutaupyti, verta atkreipti dėmesį į tokio tipo gaminius. Kitu atveju verta pagalvoti apie nerūdijančio plieno modelius, kurie, dėl matinio paviršiaus, kur kas rečiau „surinkinės“ Jūsų pirštų antspaudus. Nors tokie virtuvės kriauklės maišytuvai neretai pareikalauja ir kiek didesnių investicijų, laiko jų valymui teks skirti mažiau – tik nuo Jūsų priklausys, kam šiuo atveju teiksite prioritetą.

Koks virtuvės praustuvės krano valdymas užtikrins komfortą?

Virtuvės maišytuvu tenka naudotis ne vieną kartą per dieną, todėl ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į patogų jo valdymą. Standartiniais laikomi vienos rankenėlės vandens maišytuvai efektyviau sumaišo šaltą ir šiltą vandenių, todėl greičiau pavyksta pasiekti pageidaujamą temperatūrą ir tokiu būdu sumažinti išleidžiamo vandens sąnaudas. Vis dėlto, jeigu esate įpratę naudotis dviem rankenėlėmis, mūsų asortimente surasite ir tokių vandens maišytuvų.

Turėsime pasiūlymų ir tiems, kurie nori dar daugiau funkcionalumo – sparčiai populiarėja sensoriniai vandens maišytuvai, kurie įsijungia vos tik paliesti, o taip pat pirkėjų tarpe itin mėgstami maišytuvai su ištraukiama žarna. Toks gaminys suteikia galimybę dar patogiau atlikti plovimo procedūras net ir tuomet, kai pati kriauklė nėra pakankamai gili. Naudodami žarnelę, galėsite patogiai vandeniu pripildyti bet kokias talpas – jei virtuvėje vertinate funkcionalumą ir siekiate išsaugoti švarią aplinką, tikrai liksite patenkinti tokiu savo pasirinkimu. Prisilietimu valdomi vandens maišytuvai virtuvei taip pat turi ir daugiau naudingų ypatybių: juos paprasta sumontuoti (nereikės perdaryti vandentiekio), o dėl patogaus vandens paleidimo, daug lengviau išsaugosite higienišką virtuvės aplinką. Pamirškite tuos laikus, kai kraną atsukinėdavote nešvariomis rankomis – dabar tam galėsite pasitelkti ne tik pirštus, bet ir metalinius įrankius!

Kokio aukščio virtuvinis čiaupas bus geriausias?

Nuo šio parametro priklausys tai, kaip patogiai galėsite leisti vandenį – jis priklauso ir nuo Jūsų įpročių, ir nuo naudojamos kriauklės. Žemesni virtuvės maišytuvai tiks tais atvejais, kai kriauklė yra gan didelio gylio, o Jūs naudojate pakankamai neaukštus indus. Tuo tarpu aukšti įrenginiai tiks ne itin gilioms kriauklėms, kadangi priešingu atveju neišvengsite chaosą keliančių vandens prisitaškymų. Aukštesnis maišytuvas plautuvei pasitarnaus ir tada, kai norėsite išplauti aukštesnį puodą ar ketinsite patogiai vandeniu pripildyti vazą bei kavinuką. Bet kuriuo atveju svarbiausia įsitikinti, kad reikiamus gaminius po kranu galėsite lengvai pakišti, tačiau tarpas tarp kriauklės dugno ir čiaupo nebus toks didelis, kad vanduo galėtų taškytis į visas puses.

Stilingi virtuvės maišytuvai: kokį dizainą pasirinkti?

Išsirinkus funkcionalų ir ilgaamžišką vandens maišytuvą, reikėtų pagalvoti ir apie jo stilių – ši prekė gali tapti vienu pagrindinių virtuvės kambario akcentų. Skirtingų spalvų, medžiagų ir tipų vandens maišytuvai gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienam klientui suteiks galimybę priderinti prekę prie bet kokio virtuvės interjero.

Virtuvės kranai labai dažnai derinami prie naudojamos plautuvės, taip užtikrinant vientisą patalpos stilistiką. Tad norėdami nuspręsti, kuris virtuvinis maišytuvas (juodas, pilkas, smėlinis ar kt.) bus pats žaviausias, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į šią detalę. Ne mažiau svarbus ir visas virtuvės interjeras bei Jūsų plėtojama vizija – jei norėsite į bendrą aplinką įsiliejančios detalės, rinkitės klasikinius atspalvius, tačiau jeigu ieškote išskirtinio elemento, galite drąsiai eksperimentuoti.

Tai įmanoma daryti ne tik su spalvomis – virtuvės kriauklės kranai džiugina ir plačia formų įvairove, todėl net ir išvengę ryškių atspalvių galėsite išplėtoti unikalią aplinką. Formą dažniausiai rekomenduojama rinktis pagal tai, kokios detalės vyrauja virtuvėje: jei čia netrūksta aptakesnių formų, prie jų labiau derės kablį primenantis maišytuvas kriauklei, o jeigu daugiau kampuotų detalių, prie jų tiks „L“ formos įrenginys.

Virtuviniai vandens maišytuvai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda dėl virtuvės vandens maišytuvų, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys virtuvės vandens maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.