Spalvoti maišytuvai

Aktyvūs filtrai

 2
Išankstinis užsakymas
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 su apvalia rankenėle juodas...

TRES
TR-21110302NMD
162 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project, su dugno vožtuvu. Maišytuvo aukštis - 177 mm. Maišytuvas be rankenėlės, valdymas yra svirtinis,- tai netradicinis sprendimas Jūsų vonios kambaryje, kuriantis išskirtinį dizainą. 
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 baltas matinis be d.v. Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 baltas matinis be d.v. 2
Išankstinis užsakymas
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 baltas matinis be d.v.

TRES
TR-21110301BMD
208 EUR
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project be dugno vožtuvo. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 nerūdijančio plieno su d.v.
Išankstinis užsakymas
Praustuvo maišytuvai

Maišytuvas praustuvui PROJECT 106 juodas matinis be d.v.

TRES
TR-21110301NM
167 EUR
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
Modernus maišytuvas praustuvui TRES Project be dugno vožtuvo. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Kampuota rankenėlė kuria šiuolaikišką dizainą Jūsų vonios kambaryje. 
 2
Išankstinis užsakymas
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Svirtinis valdymas su apvalia rankenėle. Maišytuvo aukštis - 185 mm. Galima sukurti unikalų ir savitą stilių, pasirinkus maišytuvo spalvą iš aštuonių galimų atspalvių. Minimalus dizainas ir  akį traukiančios spalvos išskirtiniam Jūsų vonios kambariui.
 2
Išankstinis užsakymas
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Valdomas svirtine plokščia rankenėle. Maišytuvo aukštis - 167 mm. Originalų stilių kuria žaismingos maišytuvų spalvos, kurias galima pasirinkti net iš aštuonių atspalvių. Modernaus dizaino maišytuvas, unikalus savo spalvine gama.
 2
Išankstinis užsakymas
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Naujos technologijos, tekančio krioklio efektas. Apvali rankenėlė, svirtinis valdymas. Maišytuvo aukštis - 171 mm. Maišytuvo spalvą galima pasirinkti iš aštuonių spalvų gamos, taip sukuriant unikalų ir vienetinį produktą. Vanduo laisvai teka iš stačiakampio formos atviros kaskados. Naujausias...
 2
Išankstinis užsakymas
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Naujos technologijos, tekančio krioklio maišytuvas. Valdomas svirtine plokščia rankenėle. Maišytuvo aukštis - 155 mm. Galima sukurti originalų ir savitą stilių, pasirinkus maišytuvo spalvą iš aštuonių galimų atspalvių. Vanduo laisvai teka iš stačiakampio formos atviros kaskados. Naujausias...
Išankstinis užsakymas
Maišytuvas praustuvui su "Click Clack" dugno uždarymo vožtuvu. Apvali rankenėlė ir svirtinis valdymas. Vidutinio aukščio maišytuvas - 265 mm. Maišytuvo spalvą galima pasirinkti iš skirtingų spalvų gamos, taip sukuriant unikalų ir vienetinį produktą. Minimalus dizainas ir akį traukiančios spalvos išskirtiniam Jūsų vonios kambariui.

 

Spalvoti maišytuvai

Maišytuvai yra naudojami visuose vonios kambariuose, tačiau vis dar įprasta naudoti neutralius, pernelyg dėmesio neatkreipiančius modelius. Visgi, jeigu nutarsite, jog atėjo metas ryškesnėms idėjoms ir eksperimentams, Jums tiks spalvoti maišytuvai – juos rasite Arsan.lt parduotuvėje.

tres aukso spalvos maisytuvas
tres juodas vandens maisytuvas

Spalvotų maišytuvų privalumai

Tiek juodi maišytuvai, tiek bet kurio kito atspalvio santechnikos įrenginiai traukia aplinkinių dėmesį ir pretenduoja tapti vienais ryškiausių kambario akcentų – jei vis dar nenusprendėte, kas taps vonios puošmena, vertėtų apsvarstyti tokią idėją. Be to, juodi, geltoni, ar, pavyzdžiui, balti maišytuvai gali padėti įvesti naują spalvą į vyraujantį dizainą ir taip jį šiek tiek pagyvinti. Ryškios spalvos vis dažniau minimos tarp populiariausiųjų, tačiau ne kiekvienas ryžtasi tokioms drąsioms idėjoms – įdomesnės spalvos, kad ir žalvariniai maišytuvai, leis paeksperimentuoti ir šiuos atspalvius „pasimatuoti“.

Pasirinkimo galimybės

Spalvų pasirinkimu tikrai neteks nusivilti: vertinantiems eleganciją, patiks juodas maišytuvas, ieškantiems įdomesnių sprendimų, tiks sendinto žalvario maišytuvai, o jeigu norėsis gaivos ir švaros pojūčio, jį sukurti padės balti vandens maišytuvai.

Tai – toli gražu ne vieninteliai mūsų asortimente esantys atspalviai, tačiau prieš priimdami galutinį sprendimą, turėtumėte atsižvelgti ir į kitas kambario detales. Geriausia, jeigu iš anksto pagalvotumėte, prie ko derės naujieji geltoni ar bronziniai maišytuvai – nors galite išbandyti pačius netikėčiausius derinius, siekiant darnos, rekomenduotina rinktis bent šiek tiek panašius atspalvius. Tik tuomet, kai visos detalės derės tarpusavyje, vonios ar virtuvinis maišytuvas (juodas, geltonas ar kito atspalvio) leis sukurti išskirtinę ir tuo pačiu labai harmoningą aplinką.

Spalvoti maišytuvai internetu

Tuos, kuriuos domina balti, juodi vandens maišytuvai ar kitų atspalvių įrenginiai, kviečiame apsižvalgyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Visus spalvotus maišytuvus galite įsigyti internetu – jie į Jūsų namus bus pristatyti per kurjerį.

Norinčius iš arčiau apžiūrėti spalvotus maišytuvus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Čia galėsite iš arčiau apžiūrėti, kaip atrodo bronzos ar žalvario maišytuvai ir susipažinsite su kitais salone siūlomais įrenginiais. Siekiame užtikrinti, kad balti, gelsvi, juodi ar žalvariniai kranai džiugintų ir aukšta kokybe, ir kiekvienam prieinama kaina – užsukite ir patys tuo įsitikinsite! 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.