Mažos vonios

Mažos vonios

Yra 12 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių

Maža vonia

Atpalaiduojančios procedūros vonioje padeda pasimiršti ir pailsėti, tačiau ne kiekvienas turi galimybę savo vonios kambaryje įmontuoti tokį įrenginį, kadangi jam reikia skirti pakankamai daug erdvės. Tuomet ypač praverčia mažos vonios – kompaktiškas dydis užtikrins, jog neatsisakydami visų šios įrangos privalumų, jas galėsite įmontuoti bet kokio dydžio vonios kambaryje.

Mažų vonių privalumai

Maža vonia tilps net ir nedideliame kambaryje – dėl to Jums neteks paaukoti kitų svarbių baldų ar įrenginių. Galite būti tikri, jog maudymosi komfortas dėl to nesumažės. Šios vonios ypač praverčia tais atvejais, kai nusprendžiama patalpoje įsirengti ir vonią, ir dušo kabiną – tiksliai apskaičiavę visus išmatavimus, galėsite neatsisakyti nei vieno iš šių įrenginių.

Mažos vonios palieka daugiau laisvos erdvės, todėl toks variantas dažnai pasirenkamas ir didesniuose vonios kambariuose – ypač tuomet, jei kompaktiškesnis įrenginys visapusiškai atitinka poreikius. Palikdami daugiau tuščios vietos, šioje patalpoje lengviau išplėtosite tvarkingą atmosferą, o esant poreikiui, ją lengvai galėsite papildyti nauja vonios įranga. Tokia vonia ypač tinka mažųjų maudynėms, todėl turintiems daugiau laisvos erdvės, patariama ją pasirinkti kaip papildomą įrangą.

Kaip pasirinkti?

Svarstant, kuri maža vonia Jūsų namams tiktų geriausiai, svarbu atsižvelgti ne tik į tinkamus matmenis, bet ir į medžiagą, iš kurios šis įrenginys pagamintas. Akmens masės vonios nustebins ypatingu tvirtumu, akrilinės bus lengvai prižiūrimos, tuo tarpu plieninės džiugins gera kaina. Tobulėjant gamybos technologijoms, kokybe žavinčių vonios tipų pavyks atrasti ir daugiau.

Mažos vonios gali tapti ir akį traukiančiu akcentu, jei nuspręsite pasirinkti įdomesnį jų stilių. Dizaino įvairovė pakankamai gausi, todėl šiam aspektui taip pat reikėtų paskirti dėmesio: turėtumėte nuspręsti, kokį vaidmenį šis įrenginys atliks bendrame interjere ir pagal tai pasirinkti tinkamiausią modelį. Maža vonia gali būti tiek tradicinių, tiek originalių atspalvių – pasirinkimas priklausys tik nuo Jūsų puoselėjamos dizaino idėjos!

Mažos vonios internetu

Naujos mažų vonių kolekcijos ir gausus šios įrangos asortimentas Jūsų laukia Arsan.lt el. parduotuvėje – kviečiame užsukti ir apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Mažos vonios pigiau parduodamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Pageidaujantiems iš arčiau susipažinti su šiais ar kitais vonios įrenginiais, pasiūlysime apsilankyti mūsų salone Vilniuje, adresu Žirmūnų g. 70.