Pastatomi praustuvai

Pastatomi praustuvai

Yra 96 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 48 iš 96 prekių

Pastatomas praustuvas

Kriauklė yra vienas iš tų įrenginių, be kurių būtų sunku įsivaizduoti bet kurį vonios kambarį – būtent dėl to jos pasirinkimui skiriame pakankamai daug dėmesio. Vienas esminių šių įrenginių skirtumų yra montavimo būdas, nuo kurio priklauso pritaikymo galimybės ir kasdienis mūsų komfortas. Turintiems mažiau laisvos vietos ar svajojantiems apie išskirtinį stilių, dažnai rekomenduojami pastatomi praustuvai – jie parduodami ir Arsan.lt el. parduotuvėje.

Pastatomų praustuvų privalumai

Nors pastatomos vonios kriauklės negali pasiūlyti papildomos vietos sandėliavimui, tai gali tapti ženkliu privalumu tiems, kurie kruopščiai skaičiuoja kiekvieną laisvą vonios milimetrą. Toks įrenginys užims kur kas mažiau vietos, todėl jį lengvai galėsite įmontuoti bet kurioje kambario vietose – net ir siauresniame kampe.

Pastatomas praustuvas tinka ir didesnėms patalpoms – taip pavyksta išlaikyti erdvumo ir švaros įspūdį. Daugelis įrenginių neturi ir stalviršio (arba turi labai nedidelį), todėl pavyksta išsaugoti tvarkingą praustuvo ir vonios kambario atmosferą. Šie praustuvai (pastatomi, montuojami ant grindų) taip pat džiugina ir paprasta priežiūra.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Nusprendus pasirinkti šio tipo kriauklę, teks susipažinti su gausia stilistine įvairove – nors spalva bus klasikinė, formos tikrai turėtų nustebinti savo įmantrumu. Visgi, nereikėtų vadovautis vien tik pirmu įspūdžiu: šiuo atveju ne mažiau svarbus ir praktiškumas. Pagalvokite, ar Jums bus reikalingas didesnis stalviršis, ar galite sau leisti susikoncentruoti tik į stilių, paskaičiuokite, kiek vietos galite skirti šiam įrenginiui – atsakę į visus šiuos klausimus, apsispręsite kur kas paprasčiau.

Vonios praustuvai (pastatomi, montuojami ant grindų) skiriasi ir savo kainomis, todėl nesuklysite iš anksto apgalvoję ir būsimą biudžetą. Atkreipkite dėmesį, jog šiuo atveju galima atrasti sutaupyti leidžiančių alternatyvų – akcijų ir išpardavimų metu pastatomi praustuvai parduodami kur kas pigiau.

Pastatomi praustuvai internetu

Pastatomi vonios praustuvai gera kaina siūlomi Arsan.lt el. parduotuvėje – užsukite ir apžiūrėkite mūsų asortimentą. Vonios įrangą galite užsisakyti internetu – jie visoje Lietuvoje pristatomi per kurjerį. Kviečiame užsukti ir į mūsų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Čia galėsite iš arčiau apžiūrėti naujas kolekcijas bei įsigyti patikusius gaminius.