Potinkinės vandens maišytuvų sistemos

Tres LOFT Potinkine duso sistema Tres LOFT Potinkine duso sistema 2
  • Sumažinta kaina / -17%
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinė dušo sistema LOFT su kvadratine dušo galva

TRES
20018002
3 Atsiliepimai ar apžvalgos
420 EUR 506 EUR
Potinkinė dušo sistema, kurios komplektaciją sudaro trys atskirai tvirtinamos dalys: kvadratinė dušo galva, vandens maišytuvas ir rankinė dušo galva su laikikliu. Prie sienos tvirtinamos kvadratinės galvos matmenys - 220x220 mm. Rankinė dušo galva yra stilinga pailgos formos. Vandens maišytuvas svirtinis su jungikliu, skirtu perjungti vandens srovę į...
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Croma 1Jet potinkinė dušo galva

Hansgrohe
28492000
24 EUR 31 EUR
Ekonomiška ir standartinės formos stacionari dušo galvutė. Normali srovė, stiprumas - 14l/min. Dėl QuickClean systemos - vandens nuosėdos pašalinamos ypač lengvai. Reguliuojamas dušo galvutės vandens srovės tekėjimo kampas. Prie dušo galvutės būtina papildomai užsakyti dušo galvutės laikiklį iš sienos.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis praustuvo maišytuvas Suvi 190 lenktu snapu su p.d. chrom

Daniel
S20622CR
213 EUR
Potinkinis praustuvo maišytuvas kurio komplektą sudaro potinkinė dalis, chromuotas apdailos dangtelis, maišytuvas ir snapas kurio ilgis 190 mm. Valdomas svirtine rankenėle. Italų gamintojas suteikia pasirinkimo laisvę Jums, nes dabar galite išsirinkti išskirtinio dizaino potinkinio praustuvo maišytuvo spalvą ir raštą iš itin plačios paletės - daugiau...
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Croma 2Jet potinkinė dušo galva

Hansgrohe
28448000
41 EUR 53 EUR
Ekonomiška ir standartinės formos stacionari potinkinė dušo galvutė. Reguliuojamos dvi srovės: normali ir turbo srovės, stiprumas - 15l/min. Dėl QuickClean systemos - vandens nuosėdos pašalinamos ypač lengvai. Reguliuojamas dušo galvutės vandens srovės tekėjimo kampas. Prie dušo galvutės būtina papildomai užsakyti dušo galvutės laikiklį iš sienos.
Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai

Daniel
429 EUR
Potinkinis termostatinis 3-jų kanalų maišytuvas su potinkine dalim.Italų gamintojas suteikia pasirinkimo laisvę Jums, nes dabar galite išsirinkti išskirtinio dizaino potinkinio praustuvo maišytuvo spalvą ir raštą iš itin plačios paletės - daugiau nei 100 spalvų ir raštų derinių.(Kainų ir individualių pasiūlymų teirautis el. paštu arba tel.)
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Croma 3Jet potinkinė dušo galva

Hansgrohe
28443000
56 EUR 73 EUR
Ekonomiška ir standartinės formos stacionari potinkinė dušo galvutė. Reguliuojamos trys srovės: normali, minkšta ir masažinė, stiprumas - 18l/min. Dėl QuickClean systemos - vandens nuosėdos pašalinamos ypač lengvai. Reguliuojamas dušo galvutės vandens srovės tekėjimo kampas. Prie dušo galvutės būtina papildomai užsakyti dušo galvutės laikiklį iš sienos.
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Croma 100 vario potinkinė dušo galva

Hansgrohe
27441000
31 EUR 40 EUR
Standartinė dušo galvutė, dydis - 100 mm. Galimi 4 purškimo režimai: lietaus, paprastas, Shampoo ir masažinis (kintamo stiprumo). Vandens srautas 7 l /min. QuickClean valymo funkcija apsaugo nuo apkalkėjimo. Užtenka pirštu nubraukti atsiradusius nešvarumus nuo srovės angų. 
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Croma 100 multi potinkinė dušo galva

Hansgrohe
27443000
49 EUR 63 EUR
Standartinė dušo galvutė, dydis - 100 mm. Galimos trys skirtingos srovės: lietaus, paprasta ir masažinė (kintamo stiprumo). Vandens srautas 9 l/min. QuickClean valymo funkcija apsaugo nuo apkalkėjimo. Užtenka pirštu nubraukti atsiradusius nešvarumus nuo srovės angų. Dušo galvutė su nešvarumų filtru.
Potinkinė dušo sistema Tres Flat Potinkinė dušo sistema Tres Flat 2
Available
Potinkinės dušo sistemos

Potinkinė dušo sistema Tres Flat

TRES
20418002
318 EUR
Potinkinė dušo sistema, kurios komplektaciją sudaro: dvi dušo galvutės, laikiklis, maišytuvas su jungikliu ir potinkinė dalis. Prie lubų tvirtinamos dušo galvos skersmuo - 225 mm. Tai modernaus dizaino ir blizgaus chromo spalvos dušo sistema.
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkinės dušo galvos

Hansgrohe Raindance 18 iš sienos potinkinė dušo galva

Hansgrohe
27471000
246 EUR 319 EUR
Stacionari dušo galva su laikikliu iš sienos. Dušo galvos skersmuo - 180 mm. Reguliuojamas dušo galvutės vandens srovės tekėjimo kampas. Vandens pralaidumas – 18 l/min. Dušo galvos laikiklio ilgis – 233 mm. Dėl QuickClean sistemos, vandens nuosėdos yra pašalinamos ypač lengvai.
Termostatinis potinkinis dušo komplektas Tres Block 3jets Termostatinis potinkinis dušo komplektas Tres Block 3jets 2
Available
Potinkinės dušo sistemos

Termostatinis potinkinis dušo komplektas Tres Block 3jets

TRES
20725301
1924 EUR
Dušo galvos išmatavimai 210x550 mm. 3 antikalkiniai, masažiniai purkštukai Dušo galvutės laikiklis su jungtimi iš sienos Antikalkinė dušo galvutė. Žarna 1,50 m. Ø14,5 mm.

Potinkinės vandens maišytuvų sistemos

Įrenginėjant ar renovuojant vonios kambarį, priklausomai nuo poreikių, galima rinktis iš įvairių skirtingų inžinerinių ar stilistinių variantų, tačiau šiuo klausimu ne mažiau svarbu ir tai, kokia vonios įranga ir santechnika stovės patalpoje. Šiuo metu daugelyje vonios kambarių vyrauja modernus stilius, todėl šiuolaikiški santechnikos sprendimai taip pat sparčiai populiarėja. Vienas iš jų – potinkinės vandens maišytuvų sistemos.

Potinkinės vandens maišytuvų sistemos patrauklia kaina parduodamos internetu – jas galite užsisakyti Arsan.lt internetinėje parduotuvėje. Prekes kelių dienų laikotarpyje pristatome visoje Lietuvoje. Norinčius iš arčiau apžiūrėti potinkines vandens maišytuvų sistemas ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

potinkine vandens maisytuvo sistema
potinkine vandens maisytuvo sistema
Privalumai

Toks variantas leidžia sutaupyti papildomos vietos, kadangi visi vamzdžiai ir kitos konstrukcijos paslepiami sienoje. Tais atvejais, kai potinkinė vandens maišytuvų sistema turi būti montuojama ant tinko, šalia reikia formuoti ir apdailos sienelę, tačiau toks sprendimas taip pat nekenkia kambario estetiniam vaizdui. Papildoma sienelė užima mažiau vietos, lyginant su įprastais išorėje montuojamais įrenginiais, todėl net ir tokiu atveju išlieka erdvės pojūtis. Potinkinės dušo galvos, tualetai ar kriauklės – visus šiuos ir kitus vonioje esančius įrenginius galima įmontuoti sienoje ir džiaugtis tvarkinga kambario išvaizda.

Funkcionalumas

Pravartu ir tai, jog nusprendus įrengti potinkinę vandens maišytuvo sistemą, nereikia atsisakyti kitų galimų šiuolaikinių funkcijų. Šie vandens maišytuvai taip pat gali būti termostatiniai, todėl pavyks praktiškiau panaudoti vandens resursus, o skirtingas kanalų skaičius užtikrins visapusišką efektyvumą. Priklausomai nuo poreikių, galėsite rinktis ir standartinius variantus – šią potinkinę sistemą galima pritaikyti tiek dušo kabinoms, tiek vonioms, todėl kiekvienas dabar gali sukurti estetiškai patrauklų ir konstrukciniais elementais neapkrautą vonios kambario interjerą. Vis dėlto, potinkiniai maišytuvai gali nustebinti ir ryškia spalva ar dėmesį patraukiančiu raštu, tad jeigu ieškote išskirtinių sprendimų, taip pat turėsite iš ko pasirinkti. Atskirai įsigyti galima ir potinkines dušo galvas – skiriasi jų dydis, montavimo būdas ir funkcionalumas, todėl lengvai surasite visus lūkesčius atitinkantį variantą.

Ilgaamžiškumas

Renkantis svarbu atkreipti dėmesį, jog potinkinės sistemos įrenginiai būtų kokybiški ir patvarūs – tuomet ilgus metus galėsite nereikės galvoti apie remontą ar kitus papildomus rūpesčius. Arsan.lt asortimente parduodami ilgaamžiai, žinomų gamintojų potinkiniai maišytuvai ir kiti įrenginiai, kurie užtikrins, jog visa potinkinė sistema veiks sklandžiai ir kasdien džiugins estetiška išvaizda bei patogiu naudojimu. Tam, kad būtų užtikrintas darnus sistemos darbas, reikalingi ir potinkinių maišytuvų priedai – kviečiame apsidairyti mūsų elektroninėje parduotuvėje ir išsirinkti tinkamiausius variantus.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.