Akrilinės vonios

Aktyvūs filtrai

Kampinė akrilinė vonia Paa Rigonda Kampinė akrilinė vonia Paa Rigonda 2
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinė akrilinė vonia Paa Rigonda 1800x1100

Paa
645 EUR
Kampinė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1800x1100/700x600 Talpa 285L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį ir šoninį vonios penelį Papildomai galima užsakyti nerūdijančio plieno rankšluosčių laikiklį Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti...
Kampinė akrilinė vonia Paa Cello Kampinė akrilinė vonia Paa Cello 2
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinė akrilinė vonia Paa Cello 1700x1100

Paa
575 EUR
Kampinė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1700x1100x630 Talpa 220L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį vonios penelį Papildomai galima užsakyti nerūdijančio plieno rankšluosčių laikikllį Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti masažines sistemas...
 2
Išankstinis užsakymas
Klasikinės, stačiakampės vonios

Stačiakampė akrilinė vonia Paa Fanfara 1850x1100

Paa
710 EUR
Stačiakampė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1850x1100x665 Talpa 310L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį ir šoninį vonios penelį Papildomai galima įsigyti nerūdijančio plieno rankenas Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti masažines sistemas...
Kampinė akrilinė vonia Paa Rumba Kampinė akrilinė vonia Paa Rumba 2
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinė akrilinė vonia Paa Rumba 1570x1570

Paa
770 EUR
Kampinė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1570x1570x660 Talpa 335L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį vonios penelį Papildomai galima įsigyti akmens masės rankeną ir lentynėlę Vonia gali būti spalvota (spec. kaina)
Kampinė akrilinė vonia Paa Mambo Kampinė akrilinė vonia Paa Mambo 2
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinė akrilinė vonia Paa Mambo 1650x980

Paa
550 EUR
Kampinė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1650x980x660 Talpa 220L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį vonios penelį Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti masažines sistemas (spec. kaina)
 2
Išankstinis užsakymas
Klasikinės, stačiakampės vonios

Stačiakampė akrilinė vonia Paa Prelude 1800x800

Paa
520 EUR
Stačiakampė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1800x800x620 Talpa 260L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį ir šoninį vonios penelį Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti masažines sistemas (spec. kaina)
Akrilinė vonia Paa Andante 1900x900 įleidžiama Akrilinė vonia Paa Andante 1900x900 įleidžiama 2
Išankstinis užsakymas
Nestandartinės, ovalios vonios

Akrilinė vonia Paa Andante 1900x900 įleidžiama

Paa
PA-VAANIEB/00
814 EUR
Įleidžiama vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1900x900x670 Talpa 260L Vonia su plastikiniu ir sifonu PROFIHEAT sluoksnis į kainą įskaičiuotas Papildomai galima užsakyti skylių gręžimą maišytuvui iš krašto Vonia gali būti spalvota (spec. kaina)
Kampinė akrilinė vonia Paa Bolero Kampinė akrilinė vonia Paa Bolero 2
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinė akrilinė vonia Paa Bolero 1450x1450

Paa
690 EUR
Kampinė vonia, pagaminta iš akrilo. Vonios matmenys 1450x1450x685 Talpa 265L Vonia su rėmu ir plastikiniu sifonu PROFIHEAT sluoksnis užsakomas papildomai Papildomai galima užsakyti priekinį vonios penelį Papildomai galima įsigyti nerūdijančio plieno rankšluosčių laikiklį Vonia gali būti spalvota (spec. kaina) Į vonią galima sumontuoti masažines sistemas...
Ravak Rosa 2 Ravak Rosa 2 2
  • Sumažinta kaina / -10%
Išankstinis užsakymas
Kampinės, asimetrinės vonios

Ravak Rosa 2 kampinė akrilinė vonia

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
Nuo 562 EUR 625 EUR
Asimetriškos formos ir naujo dizaino kampinė vonia iš akrilo. Dėl didelės vidaus erdvės, su dušo sienele gali būti naudojama kaip dušo kabina arba patogi vonia. Vonioje galima instaliuoti hidromasažinę sistemą. Šis modelis ypač tinka mažiems vonios kambariams, nes yra sutaupoma erdvė, o asimetrinė forma suteikia originalią vonios kambario išvaizdą. Vonia...

Akrilinės vonios

Vonią namuose keičiame pakankamai retai, todėl svarbu, kad šis įrenginys visapusiškai pateisintų mūsų lūkesčius. Renkantis tenka apgalvoti skirtingus kriterijus, tarp kurių yra ir medžiaga – nuo jos priklauso ir tam tikros vonios savybės. Itin palankiai klientų vertinamos akrilinės vonios – jos parduodamos Arsan.lt el. parduotuvėje.Vonią namuose keičiame pakankamai retai, todėl svarbu, kad šis įrenginys visapusiškai pateisintų mūsų lūkesčius. Renkantis tenka apgalvoti skirtingus kriterijus, tarp kurių yra ir medžiaga – nuo jos priklauso ir tam tikros vonios savybės. Itin palankiai klientų vertinamos akrilinės vonios – jos parduodamos Arsan.lt el. parduotuvėje.

Aukšta kokybe žavinčios akrilinės vonios parduodamos internetu ir pristatomos per kurjerį – tai itin patogus ir greitas sprendimas. Norinčius iš arčiau apžiūrėti akrilines vonias ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

paa akriline vonia
paa akriline vonia

Kodėl verta pirkti akrilinę vonią?

Pagrindinis šio tipo vonių privalumas yra optimalus kainos ir kokybės santykis – jos kainuoja mažiau, nei pavyzdžiui, akmens masės vonios, tačiau taip pat yra pakankamai stabilios ir tarnauja ilgus metus. Tokį paviršių prižiūrėti paprasta, tačiau pravartu žinoti, jog akrilinė vonia nėra atspari kenksmingoms medžiagoms – tai ypač svarbu renkantis valymo priemones. Tokiems paviršiams tinka daugelis skystų valiklių, kurių sudėtyje nėra šiurkščių dalelių. Akrilo vonia nesurūdys, o jei ant jos atsiras įbrėžimų, lengvai juos restauruosite. Tačiau jeigu ankstyvų remonto darbų norisi išvengti, pasaugokite vonios paviršių nuo aštrių augintinių nagučių.

Akrilinės vonios patinka vertinantiems maksimalų komfortą: vanduo tokioje vonioje ilgai lieka malonios temperatūros, o jį leidžiant, pavyksta išvengti bet kokių nemalonių garsų. Kadangi pati medžiaga nėra itin tvirta, ją lengva formuoti: dėl to šios vonios stebina įvairiomis formomis, leidžiančiomis sukurti žavingą vonios kambario atmosferą. Visgi, šis medžiagos lankstumas įrenginio kokybei įtakos neturi – net ir įmantresnių formų gaminiai patikimai tarnaus ilgus metus. Tų, kurių namuose jau stovi akrilinės vonios, atsiliepimai itin palankūs: jei nuspręsite pasirinkti šį sprendimą, neilgai trukus jais įsitikinsite ir Jūs. 

Pasirinkimo kriterijai

Nusprendusiems, jog būtent akrilinė vonia papuoš vonios kambarį, teks apgalvoti ir kitus aspektus. Ypač aktualu apsispręsti dėl jos formos ir montavimo tipo – šie niuansai priklausys nuo vonios kambario dydžio. Taupantiems vietą, labiau tiks kampinės, mažesnių matmenų akrilinės vonios, o jei galite sau leisti daugiau, pagalvokite apie platesnės (galbūt – net dvivietės) vonios įsigijimą. Tam, kad tiksliai žinotumėte, kokių išmatavimų įrenginys Jums yra tinkamas, dar prieš pirkdami turėtumėte numatyti jo vietą ir tiksliai ją išmatuoti. Tuomet ir matysite, ar Jums tinka, pavyzdžiui, akrilinė vonia 150x70, ar visgi vertėtų ieškoti kitų matmenų.

Nors dažniausiai akrilinės vonios yra klasikinės baltos spalvos, mūsų asortimente surasite ir daugiau atspalvių bei įmantrių formų, leisiančių išplėtoti pageidaujamą šios patalpos stilių. Tad turėtumėte apsispręsti, ar akrilinė vonia taps ryškiausiu akcentu, ar visgi norėsite, jog šis įrenginys įsilietų į vyraujančią aplinką. Tiesa, kartais siekiant išplėtoti išskirtinai atrodančią stilistiką, nebūtina rinktis tik ryškias spalvas. Net ir visiškai klasikinės išvaizdos ir baltos spalvos laisvai pastatoma akrilinė vonia gali prisidėti prie tokios atmosferos plėtojimo – tereikia pasirinkti didesnius matmenis ir pastatyti ją netikėtoje vietoje, pavyzdžiui, patalpos centre. Tačiau šiuo atveju eksperimentus reikėtų derinti su galimybėmis ir dar kartą įsivertinti, kokio dydžio įranga gali stovėti Jūsų vonioje.

Norėtųsi, kad akrilinės vonios montavimas ilgus metus nekeltų jokių problemų, o pats gaminys būtų kokybiškas ir tvarus. Būtent tokio scenarijaus galite tikėtis pasirinkę gerai žinomų prekinių ženklų įrangą – ilgametė jų patirtis neleis Jums nusivilti. O jeigu nesate tikri, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jums patikusi akrilinė vonia, atsiliepimai ir prekių apžvalgos padės tuo įsitikinti.

Akrilinės vonios kaina – taip pat svarbus kriterijus, tačiau apsisprendę dėl biudžeto, surasite ne vieną sutaupyti leisiančią alternatyvą. Atkreipkite dėmesį į vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu akrilinės vonios pigiau parduodamos.

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.