Akrilinės vonios

Rodoma 1-18 iš 18 prekės(-ių)

Vonią namuose keičiame pakankamai retai, todėl svarbu, kad šis įrenginys visapusiškai pateisintų mūsų lūkesčius. Renkantis tenka apgalvoti skirtingus kriterijus, tarp kurių yra ir medžiaga – nuo jos priklauso ir tam tikros vonios savybės. Itin palankiai klientų vertinamos akrilinės vonios – jos parduodamos Arsan.lt el. parduotuvėje.Vonią namuose keičiame pakankamai retai, todėl svarbu, kad šis įrenginys visapusiškai pateisintų mūsų lūkesčius. Renkantis tenka apgalvoti skirtingus kriterijus, tarp kurių yra ir medžiaga – nuo jos priklauso ir tam tikros vonios savybės. Itin palankiai klientų vertinamos akrilinės vonios – jos parduodamos Arsan.lt el. parduotuvėje.

Aukšta kokybe žavinčios akrilinės vonios parduodamos internetu ir pristatomos per kurjerį – tai itin patogus ir greitas sprendimas. Norinčius iš arčiau apžiūrėti akrilines vonias ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Kodėl verta pirkti akrilinę vonią?

Pagrindinis šio tipo vonių privalumas yra optimalus kainos ir kokybės santykis – jos kainuoja mažiau, nei pavyzdžiui, akmens masės vonios, tačiau taip pat yra pakankamai stabilios ir tarnauja ilgus metus. Tokį paviršių prižiūrėti paprasta, tačiau pravartu žinoti, jog akrilinė vonia nėra atspari kenksmingoms medžiagoms – tai ypač svarbu renkantis valymo priemones. Tokiems paviršiams tinka daugelis skystų valiklių, kurių sudėtyje nėra šiurkščių dalelių. Akrilo vonia nesurūdys, o jei ant jos atsiras įbrėžimų, lengvai juos restauruosite. Tačiau jeigu ankstyvų remonto darbų norisi išvengti, pasaugokite vonios paviršių nuo aštrių augintinių nagučių.

Akrilinės vonios patinka vertinantiems maksimalų komfortą: vanduo tokioje vonioje ilgai lieka malonios temperatūros, o jį leidžiant, pavyksta išvengti bet kokių nemalonių garsų. Kadangi pati medžiaga nėra itin tvirta, ją lengva formuoti: dėl to šios vonios stebina įvairiomis formomis, leidžiančiomis sukurti žavingą vonios kambario atmosferą. Visgi, šis medžiagos lankstumas įrenginio kokybei įtakos neturi – net ir įmantresnių formų gaminiai patikimai tarnaus ilgus metus. Tų, kurių namuose jau stovi akrilinės vonios, atsiliepimai itin palankūs: jei nuspręsite pasirinkti šį sprendimą, neilgai trukus jais įsitikinsite ir Jūs. 

Pasirinkimo kriterijai

Nusprendusiems, jog būtent akrilinė vonia papuoš vonios kambarį, teks apgalvoti ir kitus aspektus. Ypač aktualu apsispręsti dėl jos formos ir montavimo tipo – šie niuansai priklausys nuo vonios kambario dydžio. Taupantiems vietą, labiau tiks kampinės, mažesnių matmenų akrilinės vonios, o jei galite sau leisti daugiau, pagalvokite apie platesnės (galbūt – net dvivietės) vonios įsigijimą. Tam, kad tiksliai žinotumėte, kokių išmatavimų įrenginys Jums yra tinkamas, dar prieš pirkdami turėtumėte numatyti jo vietą ir tiksliai ją išmatuoti. Tuomet ir matysite, ar Jums tinka, pavyzdžiui, akrilinė vonia 150x70, ar visgi vertėtų ieškoti kitų matmenų.

Nors dažniausiai akrilinės vonios yra klasikinės baltos spalvos, mūsų asortimente surasite ir daugiau atspalvių bei įmantrių formų, leisiančių išplėtoti pageidaujamą šios patalpos stilių. Tad turėtumėte apsispręsti, ar akrilinė vonia taps ryškiausiu akcentu, ar visgi norėsite, jog šis įrenginys įsilietų į vyraujančią aplinką. Tiesa, kartais siekiant išplėtoti išskirtinai atrodančią stilistiką, nebūtina rinktis tik ryškias spalvas. Net ir visiškai klasikinės išvaizdos ir baltos spalvos laisvai pastatoma akrilinė vonia gali prisidėti prie tokios atmosferos plėtojimo – tereikia pasirinkti didesnius matmenis ir pastatyti ją netikėtoje vietoje, pavyzdžiui, patalpos centre. Tačiau šiuo atveju eksperimentus reikėtų derinti su galimybėmis ir dar kartą įsivertinti, kokio dydžio įranga gali stovėti Jūsų vonioje.

Norėtųsi, kad akrilinės vonios montavimas ilgus metus nekeltų jokių problemų, o pats gaminys būtų kokybiškas ir tvarus. Būtent tokio scenarijaus galite tikėtis pasirinkę gerai žinomų prekinių ženklų įrangą – ilgametė jų patirtis neleis Jums nusivilti. O jeigu nesate tikri, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jums patikusi akrilinė vonia, atsiliepimai ir prekių apžvalgos padės tuo įsitikinti.

Akrilinės vonios kaina – taip pat svarbus kriterijus, tačiau apsisprendę dėl biudžeto, surasite ne vieną sutaupyti leisiančią alternatyvą. Atkreipkite dėmesį į vykstančias akcijas ir išpardavimus – jų metu akrilinės vonios pigiau parduodamos.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10:00-17:00
VI-VII nedirbame

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.