Dušo galvutės

Dušo galvutės

Yra 17 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 17 iš 17 prekių

Filtruoti pagal savybes:

Dušo galvutė – neatsiejama dušo sistemos dalis. Nutarusiems vonios kambaryje įrengti dušo kabiną, pravartu atkreipti dėmesį į prekės funkcionalumą – tinkamai parinkta dušo galvutė suteiks didesnį komforto jausmą ir maudynes pavers maloniu ir atpalaiduojančiu užsiėmimu.

Dušo galvutėse dažniausiai yra kelios skirtingo intensyvumo srovės. Norintiems ypatingo malonumo, Arsan.lt asortimente siūloma rinktis dušo galvutę su lietaus efektu. Tuomet jaučiamas didesnis vandens srauto pojūtis, kurį sukuria vanduo, sumaišomas su įtraukiamu oru. Vis dėlto, tai nėra vienintelis pasirinkimas – mėgstantiems atsipalaiduoti, turėtų patikti masažinė srovė, o vertinantys paprastumą asortimente suras ir ekonomiškesnių vieną srovę turinčių dušo galvučių.

Nuo funkcionalumo dažniausiai priklauso ir dušo galvutės kaina, todėl prieš įsigyjant prekę, rekomenduojama apsvarstyti savo poreikius ir būsimą biudžetą. Bet kuriuo atveju tikrai pavyks surasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Renkantis patariama atkreipti dėmesį į dušo galvutės dydį - išsirinkę didesnę galvą, sunaudosite daugiau vandens, tačiau prausimasis taps malonesnis. Pasirinkimas šiuo atveju priklausys nuo Jūsų maudymosi įpročių – nepriklausomai nuo jų, turėsite galimybę rinktis iš kelių skirtingų variantų.

Dušo galvutė

Dušo galvutės dažniausiai priderinamos prie dominuojančio vonios kambario interjero. Chromuoto paviršiaus prekės yra vienos populiariausių dėl kainos, kokybės ir lengvos priežiūros. Stilistiškai jos derės prie kokios dušo sistemos, o jeigu norėsis šiek tiek ryškesnių variantų, rekomenduojama rinktis ryškesnę, baltos spalvos galvą. Pageidaujantiems ilgaamžiškumo, svarbu tinkamai prižiūrėti dušo galvutes – po maudymosi jas reikėtų pavalyti minkšta šluoste. Patogesnę priežiūrą užtikrins ir specialus nešvarumų filtras, kuris iš karto yra įmontuotas kai kuriuose dušo galvučių modeliuose.

Dušo galvutės yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios dušo galvutės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.