Dušo galvutės

Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)

Dušo galvutė – neatsiejama dušo sistemos dalis. Kaip ir vandens maišytų dalys ir kiti šių sistemų elementai, ji padeda užtikrinti, kad dušo kabina tinkamai atliks visas savo funkcijas ir atitiks mūsų lūkesčius. Būtent dėl šios priežasties, svarstant, kokia dušo galva tiktų geriausiai, patartina apgalvoti kelis svarbiausius aspektus.

Funkcionalumas

Nutarusiems vonios kambaryje įrengti dušo kabiną, pravartu atkreipti dėmesį į prekės funkcionalumą – tinkamai parinkta dušo galvutė suteiks didesnį komforto jausmą ir maudynes pavers maloniu ir atpalaiduojančiu užsiėmimu. Dušo galvutėse dažniausiai yra kelios skirtingo intensyvumo srovės. Norintiems ypatingo malonumo, Arsan.lt asortimente siūloma rinktis dušo galvutę su lietaus efektu. Tuomet jaučiamas didesnis vandens srauto pojūtis, kurį sukuria vanduo, sumaišomas su įtraukiamu oru. Ši lietaus dušo galva padeda visapusiškai atsipalaiduoti ir tuo pačiu sumažina išleidžiamo vandens srautus.

Vis dėlto, tai nėra vienintelis pasirinkimas – mėgstantiems atsipalaiduoti, turėtų patikti masažinė srovė, o vertinantys paprastumą asortimente suras ir ekonomiškesnių vieną srovę turinčių dušo galvučių. Nuo funkcionalumo dažniausiai priklauso ir dušo galvutės kaina, todėl prieš įsigyjant prekę, rekomenduojama apsvarstyti savo poreikius ir būsimą biudžetą. Daugiau galimybių siūlanti dušo galva (tropinis lietus, dvi srovės, masažas ar kt.) atitinkamai bus šiek tiek brangesnė, tačiau ir komforto jausmas bus kur kas didesnis. Bet kuriuo atveju tikrai pavyks surasti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Dydis

Renkantis patariama atkreipti dėmesį į dušo galvutės dydį - išsirinkę didesnę galvą, sunaudosite daugiau vandens, tačiau prausimasis taps malonesnis. Visgi, jei norite sumažinti išleidžiamo vandens kiekį ir Jums reikalinga vandenį taupanti dušo galvutė, atitinkamai vertėtų rinktis kur kas mažesnį įrenginį. Pasirinkimas šiuo atveju priklausys nuo Jūsų maudymosi įpročių – nepriklausomai nuo jų, turėsite galimybę rinktis iš kelių skirtingų variantų.

Dizainas ir patvarumas

Dušo galvutės dažniausiai priderinamos prie dominuojančio vonios kambario interjero. Chromuoto paviršiaus prekės yra vienos populiariausių dėl kainos, kokybės ir lengvos priežiūros. Stilistiškai jos derės prie kokios dušo sistemos, o jeigu norėsis šiek tiek ryškesnių variantų, rekomenduojama rinktis ryškesnę, baltos spalvos galvą. Bet kuriuo atveju vertėtų atsižvelgti ir į tai, kokių spalvų yra maišytuvų dalys ir kiti vonios kambaryje esantys įrenginiai – nuo nuo šių aspektų turėtų priklausyti ir dušo galvos dizainas.

Pageidaujantiems ilgaamžiškumo, svarbu tinkamai prižiūrėti dušo galvutes – po maudymosi jas reikėtų pavalyti minkšta šluoste. Patogesnę priežiūrą užtikrins ir specialus nešvarumų filtras,kuris iš karto yra įmontuotas kai kuriuose dušo galvučių modeliuose.

Dušo galvutė internetu 

Dušo galvutės yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti dušo galvutes ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios dušo galvutės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai. 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10:00-17:00
VI-VII nedirbame

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.