Tualetinio popieriaus laikikliai

Rodoma 1-40 iš 87 prekės(-ių)

Suprojektavus funkcionalią vonios kambario erdvę, apie kai kuriuos jos elementus ilgainiui pamirštame, tačiau jeigu dar tik formuojate naują šios patalpos stilių, vertėtų pagalvoti ir apie smulkesnius atributus. Vienas iš jų yra tualetinio popieriaus laikiklis – būtinas vonios kambario aksesuaras, kuris naudojamas ne tik kaip kambario puošybos elementas. Šiais laikais tualetinio popieriaus ritinėlių nebeslepiame dėžėse, tad popieriaus laikiklis tapo paklausia savo funkcijas atliekančia preke.

Pasirinkimo galimybės

Modernėjant vonios kambarių dizainui ir didėjant technologinėms galimybėms, gamintojai siūlo įmantrius, įvairių formų tualetinio popieriaus laikiklius, kurie kambariui gali suteikti išskirtinio žavesio bei pagyvinti visą vonios interjerą. Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas galės surasti labiausiai jo lūkesčius atitinkantį variantą. Skirtingos formos ir dizaino sprendimai suteikia galimybę išsirinkti popieriaus laikiklį pagal savo poreikius – viena iš populiariausių prekių šiuo metu yra tualetinio popieriaus laikikliai su dangteliu, kurie paslepia tualetinio popieriaus ritinėlį ir atkreipia žvilgsnį tik į gaminio dizainą. Vis dėlto, net ir neslepiamas ritinėlis gali atrodyti žavingai, jeigu pasirinksite jo laikiklius su medžio apdaila ar kitus išskirtinai atrodančius variantus.

Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog WC popieriaus laikiklis gali būti pastatomas arba pakabinamas - privalumų turi abu šie aksesuarų tipai. Pastatomas tualetinio popieriaus laikiklis bet kada gali būti perkeltas į kitą vietą ar pakeistas nauju, todėl labai lengvai galima koreguoti vonios kambario išvaizdą. Tuo tarpu pakabinamas tualetinio popieriaus stovas gali būti sumontuotas mažiau pastebimoje vietoje – taip užtikrinama tvarka ir pavyksta maksimaliai išnaudoti laisvas vonios kambario sienas.

Norintiems vonios kambaryje iš karto laikyti kelis ritinėlius, siūloma įsigyti rezervinius laikiklius – šios prekės taip pat yra gaminamos iš skirtingų medžiagų, tad tiks bet kuriame vonios kambaryje. Rinkdamiesi tinkamiausius vonios aksesuarus, turėtumėte atsižvelgti į bendrą patalpos stilistiką – taip lengviau apsispręsite, kokios formos ir medžiagos geriausiai papildys puoselėjamą interjerą.

Vonios aksesuarų priežiūra

Įsigijus tinkamą gaminį, ne mažiau svarbu pasirūpinti ir tinkama jo priežiūra – tik tuomet galėsime būti tikri, kad vonios aksesuarai nepakeis savo pirminės išvaizdos. Tam, kad tualetinio popieriaus laikiklis tarnautų ilgai, rekomenduojama jį valyti su muiluotu vandeniu ir tik tuomet, kai paviršius pasidengia didesniais nešvarumais, pasitelkti švelnias valymo priemones.

Tualetinio laikikliai internetu 

Tualetinio popieriaus laikikliai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys tualetinio popieriaus laikikliai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

 

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.