Termostatiniai maišytuvai

Termostatiniai maišytuvai

Yra 41 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 41 iš 41 prekių

Renkantis maišytuvą, svarbu, jog jis būtų ne tik stilingas, bet ir funkcionalus. Termostatinis maišytuvas – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie mėgsta pastovią vandens temperatūrą, ilgaamžiškumą ir nori sutaupyti papildomų lėšų.

Toks variantas leidžia išlaikyti pastovią vandens temperatūrą. Sparčiai populiarėjantis termostatinis maišytuvas suteikia galimybę iš karto plauti rankas ar praustis po norima temperatūra – papildomai reguliuoti reikės tik tekančio vandens srovę. Tokiu būdu ne tik išvengsite nemalonių vandens temperatūros pokyčių, bet ir sutaupysite – norimą vandens temperatūrą galima nustatyti vos per keletą sekundžių, tad nereikės išleisti daug vandens, kol ją pasieksite.

termostatiniai maisytuvaiTermostatiniai vandens maišytuvai

Neįkaistantis korpusas – dar vienas privalumas svarstantiems, ar verta įsigyti šią prekę. Net ir leidžiant itin karšto vandens srovę nenusiplikysite, kadangi papildoma izoliacija sulaiko karštį. Toks variantas rekomenduojamas tuomet, kai šeimoje yra mažų vaikų. Termostatiniai maišytuvai pasižymi ilgaamžiškumu – jų paviršius atsparus nešvarumams ir braižymui, tad net ir po keleto metų atrodo nepažeisti. Arsan.lt asortimente galėsite išsirinkti iš kokybiškų, tarptautinius standartus atitinkančių prekių.

Ekonomiškos šių įrenginių savybės nėra vieninteliai privalumai – ieškantiems stilingų sprendimų vonios kambaryje, taip pat turėtų patikti termostatinių vandens maišytuvų dizainas. Jų paviršius dažniausiai būna chromuotas, todėl toks variantas dera tiek prie šiuolaikiško, tiek prie klasikinio interjero, tačiau galima atrasti ir įdomesnių gaminių, kurie patalpoje gali tapti akį traukiančia detale. Spalvotos maišytuvo detalės vonios kambariui suteiks gyvybingumo ir leis Jums sukurti išskirtinį šios erdvės stilių, o tiems, kurie nori subtilios elegancijos, rekomenduojama rinktis potinkinius termostatinius maišytuvus. Toks pasirinkimas atrodys dailiai dėl sienoje besislepiančių konstrukcijų, o galimybė pasirinkti jo raštą ar spalvą vonios kambariui suteiks dar daugiau unikalumo.

Termostatiniai maišytuvai yra prieinami internetu ir pristatomi per kurjerį.  Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavintys termostatiniai maišytuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.