Pastatomos bidė

Pastatomos bidė

Yra 19 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių

Vonios įrangos gamintojai nuolat stengiasi nustebinti ne tik visiems žinomų gaminių kokybe ir stilistiniais sprendimais, bet ir siūlo rinkai naujus, dar daugiau komforto suteikiančius įrenginius. Vienas iš jų yra bidė – sparčiai populiarėjantis santechnikos įrenginys, statomas šalia unitazo. Nors ši prekė vis dar laikoma prabangia, vis dažniau toks sprendimas naudojamas didesniuose vonios kambariuose.

Bidė naudojama įvairiai – vieniems tai būdas pasirūpinti ypatinga higiena, kiti šį įrenginį naudoja kojų plovimui, drabužių skalbimui ar kitiems įprastiniams buities darbams atlikti. Prabangos prekės įvaizdis įpareigoja prekių gamintojus pasirūpinti kokybiškomis medžiagomis ir jų patvarumu. Visgi, bidė kaina turi atitikti kokybę, tad renkantis svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą bei jos padengimo sluoksnį. Taip pat vertėtų rinktis patikimų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginius, kurie savo patvarumu stebins ilgus metus.

Gausiame Arsan.lt asortimente vienos populiariausių prekių – keramikinės bidė. Šios prekės pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu, tad beliks nuspręsti, kokį montavimo būdą pasirinkti. Kaip ir klozetai, bidė gali būti pakabinamos arba pastatomos. Pastatomos prekės lengviau įmontuojamos, tuo tarpu pakabinamos – labiau tinkamos mažesniam vonios kambariui. Tad jeigu turite pakankamai laisvos vietos vonios kambaryje ir vertinate efektyvius sprendimus, vertėtų pagalvoti apie pastatomos bidė įmontavimą. Kartu su jomis dažniausiai montuojamas ir maišytuvas, kuris padeda pasirinkti ir išlaikyti norimą vandens temperatūrą, jo kryptį bei srovės stiprumą.

Stilistiniu atžvilgiu visos bidė yra pakankamai panašios, tačiau jeigu norisi išskirtinio akcento, galima rinktis įrenginius su ryškiaspalviais dangčiais – toks pasirinkimas bendram interjerui suteiks žaismingumo ir tuo pačiu leis patalpoje palaikyti nepriekaištingą švarą bei higieną.

Bidė internetu

Bidė klozetai yra pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys klozetai, bidė Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.