TIGER NOMAD

Aktyvūs filtrai

Tualetinio popieriaus laikikliai

WC popieriaus rezervas Nomad

TIGER
4008912479408
Šis Tiger NOMAD atsarginio tualetinio ritinėlio laikiklis turi vietos dviem tualetinio popieriaus ritiniams. Pasižymi chromuota apdaila. Šis vonios kambario aksesuaras leidžia laikyti tualetinio popieriaus ritinius ranka pasiekiamoje vietoje. Tvirtinimo detalės (pridedamos) yra paslėptos, todėl rezervas atrodo stilingai ir jį lengva valyti. 
Vonios indeliai

Dvigubas dantų šepetėlių pakabinamas indelis Nomad

TIGER
4008912477404
Tiger NOMAD vonios priemonių dvigubas indelis pasižymi chromuota apdaila. Dantų šepetėlių pakabinamas indelis gali būti pritvirtinamas prie sienos, o tvirtinimo detalės (pridedamos) yra paslėptos, kad atrodytų stilingai ir tvarkingai. 
Skysto muilo dozatoriai, muilinės

Pakabinamas skysto muilo dozatorius Nomad, juodas

TIGER
4008912485409
Tiger NOMAD pakabinamas skysto muilo dozatorius pasižymi matine juoda apdaila ir skaidriu stiklu. Nuimamą stiklinį rezervuarą lengvai ir greitai galima užpildyti skystu muilu, o produktą lengva montuoti bet kurioje norimoje sienos vietoje. Tvirtinimo elementai nesimato, todėl suteikia stilingą išvaizdą ir lengvą priežiūrą. 
Skysto muilo dozatoriai, muilinės

Pakabinamas skysto muilo dozatorius Nomad

TIGER
4008912485409
Tiger NOMAD pakabinamas skysto muilo dozatorius pasižymi chromuota apdaila ir matiniu stiklo. Nuimamą stiklinį rezervuarą lengvai ir greitai galima užpildyti skystu muilu, o produktą lengva montuoti bet kurioje norimoje sienos vietoje. Tvirtinimo elementai nesimato, todėl suteikia stilingą išvaizdą ir lengvą priežiūrą. 
Tualeto šepečiai

Pakabinamas WC šepetys su laikikliu Nomad, juodas

TIGER
4008912499413
Šis Tiger NOMAD pakabinamas tualetinis šepetys ir laikiklis pasižymi chromuotos spalvos apdaila ir matiniu stiklu. Tualeto šepetys ir laikiklis yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir lengvai montuojami prie sienos norimoje vietoje.
Tualetinio popieriaus laikikliai

Juodas WC popieriaus rezervas Nomad

TIGER
4008912479415
Šis Tiger NOMAD juodas atsarginio tualetinio ritinėlio laikiklis turi vietos dviem tualetinio popieriaus ritiniams. Pasižymi matine juoda apdaila. Šis vonios kambario aksesuaras leidžia laikyti tualetinio popieriaus ritinius ranka pasiekiamoje vietoje. Tvirtinimo detalės (pridedamos) yra paslėptos, todėl rezervas atrodo stilingai ir jį lengva valyti. 
Tualetinio popieriaus laikikliai

WC popieriaus laikiklis Nomad

TIGER
4008912490403
Tiger NOMAD tualetinio popieriaus laikiklis pasižymi chromuota apdaila. Tualeto ritinėlio laikiklį galite lengvai pritvirtinti prie sienos naudodami montavimo įrangą (pridedama).
Tualetinio popieriaus laikikliai

WC popieriaus laikiklis Nomad, juodas

TIGER
4008912490410
Tiger NOMAD tualetinio popieriaus laikiklis pasižymi matine juoda apdaila. Tualeto ritinėlio laikiklį galite lengvai pritvirtinti prie sienos naudodami montavimo įrangą (pridedama).
Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.