Plieninės vonios

Plieninės vonios

Yra 3 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Plieninės vonios pigiau

Vonios remontą atliekame pakankamai retai, todėl norisi, jog visi šiame kambaryje esantys baldai ir įrenginiai būtų patvarūs ir ilgaamžiai – tai ypač svarbu tuomet, kai renkamės pagrindinę vonios įrangą. Tokiomis savybėmis pasižymi plieninės vonios, kurias siūlo Arsan.lt el. parduotuvė.

Plieninių vonių privalumai

Pagrindinis plieninių vonių privalumas yra tvirtumas – šių įrenginių paviršius nepaveikus nei įbrėžimams, nei kenksmingoms medžiagoms, todėl tokia vonia ilgus metus atrodys tarsi ką tik įsigyta. Jų montavimas taip pat nėra sudėtingas, o pirkėjus taip pat žavi ir palanki kaina – lyginant su kitais vonių tipais, plieninės vonios kainuoja kur kas mažiau.

Tokių vonių paviršius pasižymi švelnumu ir greitai įšyla – tiesa, šiluma ilgai neišsilaiko, tačiau jei neturite daug laiko vonios procedūroms, tai bus vienas optimaliausių pasirinkimų. Dabartinės galimybės leidžia įveikti šią problemą (pavyzdžiui, apipurškiant išorinę vonios pusę izoliacinėmis putomis) – jei tai atrodo kaip trūkumas, surasite ne vieną nesudėtingą sprendimo būdą.

Pasirinkimo aspektai

Plieninės vonios neišsiskiria gausia formų ar stilių įvairove, todėl rinkdamiesi turėtumėte susikoncentruoti į jos dydį, kuris priklauso nuo vonios kambario dydžio. Pravartu iš anksto nuspręsti, kokie kiti vonios baldai ir įrenginiai stovės šioje patalpoje ir tuomet apskaičiuoti, kiek erdvės lieka voniai. Nepamirškite palikti pakankamai plataus praėjimo – tik taip šiame kambaryje galėsite jaustis patogiai.

Daugeliui aktuali ir paprasta šios įrangos priežiūra. Nors plieninės vonios nereikalauja ypatingo dėmesio, norintiems dar labiau supaprastinti šias procedūras, siūlome rinktis savaime nusivalančią dangą turinčius modelius. Turint tokią vonią, išlaikyti tvarkingą ir jaukią vonios atmosferą bus dar paprasčiau.

Plieninės vonios internetu

Aukšta kokybe stebinančios plieninės vonios gera kaina parduodamos internetu – jas galite įsigyti Arsan.lt el. parduotuvėje. Pasirinkta vonios įranga į namus pristatoma per kurjerį. Norintys iš arčiau apžiūrėti parduodamus vonios įrenginius ir baldus, visuomet laukiami mūsų parduotuvėje Vilniuje – esame įsikūrę adresu Žirmūnų g.70. Siekiame užtikrinti, jog patikima vonios įranga būtų prieinama kiekvienam, todėl dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus – tai puiki proga šiek tiek sutaupyti!