Vonių priedai

Vonių priedai

Yra 26 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 26 iš 26 prekių

Filtruoti pagal savybes:

Vonios priedai – mažai pastebima, tačiau svarbi vonios kambario detalė, kuri ne tik pagyvina kambario interjerą, bet ir suteikia papildomo komforto, atlikdama savo tiesioginę funkciją. Šių prekių pasirinkimas itin platus, todėl priklausomai nuo poreikių, kiekvienam pavyks surasti reikalingą gaminį.

Vonios pagalvėlės yra vienas iš svarbiausių vonios kambario aksesuarų. Ja naudositės kiekvieną kartą prausdamiesi vonioje, tad rekomenduojama rinktis variantą pagal asmeninius poreikius. Vonios pagalvė gali būti skirtingo dydžio, formos bei aukščio – Arsan.lt asortimente kiekvienas pirkėjas galės surasti labiausiai jo lūkesčius atitinkantį variantą. Šie aksesuarai dažniausiai būna baltos arba pilkos spalvos, tad jų dizainą galite derinti prie vonios ar kitų šioje patalpoje esančių įrenginių – taip pavyks išlaikyti vientisą stilių.

Vonios kojos – apdailos prekė, galinti tapti vienu iš pagrindinių vonios kambario akcentų. Vonios kojelės gali būti skirtingų spalvų bei medžiagų, tad galimi įvairūs stilistiniai sprendimai – galima derinti kojeles prie vonios spalvos arba prie bendro kambario interjero. Asortimente galite rasti itin unikaliai atrodančių retro stiliaus vonios kojų apdailų, tad jeigu ieškote nedidelių, tačiau elegantiškų detalių, toks variantas turėtų atkreipti Jūsų dėmesį. Šis gaminys atlieka labai svarbią, vonios laikymo funkciją, tad svarbu, jog pasirinkta kojelė būtų stabili ir kokybiška. Nuo naudojamų medžiagų kokybiškumo bei patvarumo garantijų priklausys ir vonios kojos kaina.

Dar vienas itin naudingas atributas yra vonios rankenos – šis gaminys suteikia atramą įlipant ir išlipant iš vonios, todėl naudotis net ir gilesne vonia tampa kur kas patogiau. Šios rankenėlės voniai taip pat naudingos tuomet, kai šeimoje gyvena senjorai ar specialiųjų poreikių turintys žmonės.

Vonios priedaiVonios aksesuarai

Vonios aksesuarai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys vonios aksesuarai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.