Pristatomi klozetai prie sienos

 2
  • Sumažinta kaina / -35%
Pasiekiama
Pristatomi klozetai prie sienos

Pristatomas prie sienos unitazas FORMA EasyClean 540x370x430 baltas

AZZURRA
FOR100EB1/P
334 EUR 514 EUR
Pristatomas unitazas Azzurra FORMA su lygiais šonais, nematomais tvirtinimo elementais.Rimless - yra pristatomas unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę higieną, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami. Į komplektą unitazo dangtis neįeina. Galimas kitos spalvos pasirinkimas. 
Pristatomas unitazas Hatria NEXT PURE RIM RIMLESS su soft close dangčiu Pristatomas unitazas Hatria NEXT PURE RIM RIMLESS su soft close dangčiu 2
Pasiekiama
Pristatomas prie sienos unitazas Hatria NEXT be šoninių tvirtinimo skylių. Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. NEXT unitazų kolekcija išsiskiria keramikos glotniu paviršiumi ir aptakiomis linijomis, kurios užtikrina lengvą unitazų priežiūrą. Galimos naujos spalvų gamos už papildomą kainą.
Pristatomas unitazas Hatria BIANCA PURE RIM RIMLESS su soft close dangčiu Pristatomas unitazas Hatria BIANCA PURE RIM RIMLESS su soft close dangčiu 2
Pasiekiama
Pristatomi klozetai prie sienos

Pristatomas unitazas Hatria BIANCA PURE RIM RIMLESS su soft close...

Hatria
Y3AL01+ 00Y1VB01
391 EUR
Pristatomas prie sienos unitazas Hatria Bianca Unitazas turi Rimless wc apiplovimo lanką ir Soft Close - lėto nusileidimo dangtį. BIANCA tualetų ir bide kolekcija pasižymi švariais ir glotniais keramikos paviršiais. Unitazai darniai įsilieja į mažas vonios kambario erdves.
Azzurra Build pristatomas prie sienos unitazas Azzurra Build pristatomas prie sienos unitazas 2
Pasiekiama
Pristatomi klozetai prie sienos

Azzurra Build pristatomas prie sienos unitazas EasyClean...

AZZURRA
BUVCTTE00000BI+BUI1800/F
577 EUR
Pristatomas unitazas Azzurra BUILD su lygiais šonais, nematomais tvirtinimo elementais. Unitazas su SoftClose dangčiu.Matmenys: 550x360x420 mm.
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.