Vonios sienelės

Aktyvūs filtrai

 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 558 EUR
Essenza Pro Gold PND II vonios sienelė aukso spalvos profiliais sudaro viena stacionari sienelė ir vienos durys, varstomos į išorę.  Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas stiklas; tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; lygus paviršius, kurį lengviau prižiūrėti;  Essenza Pro Gold kolekcija sukurta žmonėms, kurie...
Radaway Essenza Pro White PND II vonios sienelė Radaway Essenza Pro White PND II vonios sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 511 EUR
Essenza Pro White PND II vonios sienelė baltos spalvos profiliais sudaro viena stacionari sienelė ir vienos durys, varstomos į išorę.  Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas stiklas; tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; lygus paviršius, kurį lengviau prižiūrėti;  Essenza Pro White kolekcija sukurta žmonėms, kurie...
Radaway Essenza Pro White PNJ II vonios sienelė Radaway Essenza Pro White PNJ II vonios sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 268 EUR
Essenza Pro White PNJ II vonios sienelė - tai viena stacionari vonios pertvara baltos spalvos profiliais. Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas stiklas, atsparus temperatūrai ir smūgiams.  tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų.  Radaway...
 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 292 EUR
Essenza Pro Gold PNJ II vonios sienelė - tai viena stacionari vonios pertvara aukso spalvos profiliais. Produkto charakteristika: Saugus 6 mm storio grūdintas stiklas, atsparus temperatūrai ir smūgiams.  tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų.  Radaway Essenza...
Išankstinis užsakymas
Nuo 232 EUR
Modo New Black PNJ vonios sienelė - tai viena stacionari vonios pertvara. Produkto charakteristika: Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas, atsparus temperatūrai ir smūgiams.  tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų.  Modo New Black – šiuolaikinis dizainas jūsų...
Radaway Modo New Black PNJ II Frame vonios sienelė
Išankstinis užsakymas
Nuo 325 EUR
Modo New Black PNJ II Frame vonios sienelė - tai viena stacionari vonios pertvara.  Produkto charakteristika: Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas; tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų.  Modo New Black – šiuolaikinis dizainas jūsų vonios kambariui....
Radaway Modo New Black PNJ II Factory vonios sienelė
Išankstinis užsakymas
Nuo 309 EUR
Modo New Black PNJ II Factory vonios sienelę juodais rėmais - tai viena stacionari vonios pertvara. Produkto charakteristika: Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas; tvirtinimo prie sienos sistema su reguliuojamais profiliais; stiklas padengtas Easy Clean apsauga. Modo New Black – šiuolaikinis dizainas jūsų vonios kambariui. Elegantiškos juodos detalės...
Radaway Arta QL PNJ I vonios sienelė Radaway Arta QL PNJ I vonios sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Vonios sienelės

Radaway Arta QL PNJ I vonios sienelė

Radaway
Nuo 493 EUR
Vienos dalies vonios pertvara chromo spalvos profiliais, kuri varstosi į vidų ir išorę.  Produkto charakteristika: Saugus 8 mm storio grūdintas stiklas, atsparus temperatūrai ir smūgiams.  stiklas padengtas Easy Clean apsauga, sauganti nuo kalkių ir kitų nuosėdų.  Vonios sienelė yra visiškai lygi ir ją patogu valyti. Dėl lygios plokštumos, vidinėje pusėje...
Radaway Carena PNJ I vienos dalies vonios sienelė Radaway Carena PNJ I vienos dalies vonios sienelė 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 316 EUR
Vienos dalies vonios sienelė. Montuojama ant dešinės arba kairės sienos pusės. Stiklo storis - 6 mm. Elegantiškos tvirtinimo detalės sudaro modernų dizainą ir lengvumo pojūtį. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri palengvina sienelės valymą.
Radaway Carena PND I vonios sienelė dviejų dalių Radaway Carena PND I vonios sienelė dviejų dalių 2
Išankstinis užsakymas
Nuo 460 EUR
Sulankstoma dviejų dalių vonios sienelė. Montuojama ant dešinės arba kairės sienos pusės. Stiklo storis - 6 mm. Elegantiškos tvirtinimo detalės sudaro modernų dizainą ir lengvumo pojūtį. Stiklas padengtas Easy Clean danga, kuri palengvina sienelės valymą.

 

Vonios sienelės dušui

Vonia, dušas yra pagrindiniai vonios kambario įrenginiai, naudojami kasdien. Kuris iš jų bus naudingesnis ar praktiškesnis priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių, tačiau vonia su sienele suteikia galimybę turėti abu įrenginius. Vonios sienelė sudaro atskirą dušo erdvę, kurioje galima mėgautis dušo malonumais ir nesirūpinti, jog vanduo nutekės ant grindų. Vonios kabinos su sienelėmis labiausiai tiks voniai, kuri turi lygius kraštus. Nusprendus, jog namams geriausiai tiks vonia su sienele, teks apgalvoti ne vieną pasirinkimo niuansą.

Ieškant sienelės voniai, daug įtakos turi ir kaina – ji dažnai priklauso nuo stiklo kokybės ir dizaino sprendimų, todėl iš anksto turėtumėte apgalvoti būsimą biudžetą. Atkreipkite dėmesį, jog dabar už prieinamą kainą galima įsigyti itin kokybiškas vonios sieneles – akcija leidžia nebeieškoti kompromiso tarp vertės ir patvarumo. Tokių pasiūlymų visuomet rasite mūsų asortimente.

Vonios pertvaros internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi vonios baldai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios sieneles dušui ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavinčios vonios sienelės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.

 

radaway vonios sienele dusui
radaway vonios sienele dusui

Vonios sienelės tipas

Vonios dušo sienelės gali būti skirtingų tipų, todėl pirmiausia teks nuspręsti, kurį iš jų pasirinkti. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis vienos ar dviejų dalių vonios sieneles, o jeigu norite sukurti uždarą prausimosi zoną, Jums pravers ir šoninė vonios sienelė, kurią galėsite montuoti kartu su kitais standartiniais gaminiais. Kuo daugiau dalių turi stiklinė vonios sienelė, tuo didesnis komfortas ir mažesnė vandens prisitaškymo galimybė.

Vonia su dušo kabina užima mažiau vietos vonios kambaryje, o norintiems sutaupyti dar daugiau erdvės, rekomenduojamos vonios sienelės, kurios atsidaro į vidų. Tačiau jei dėl vienų ar kitų priežasčių Jums labiau tinka į išorę atsidaranti sienelė voniai, atkreipę dėmesį į matmenis, nesunkiai ją pritaikysite net ir mažesniame kambaryje. Gausiame Arsan.lt asortimente galima rasti durų, kurios atsidarinėja į abi puses – tai praktiškas sprendimas visiems, kuriems rūpi patogumas ir elegantiškas stilius. Taip pat populiarios stumdomos sienelių durys, kurios nenaudojamos vonios kambaryje užima itin nedaug vietos. Pasirinkus šį variantą, nereikia rūpintis, jog kurioje nors erdvėje pritrūks vietos – užteks įsitikinti, kad vonios sienelės montavimas numatytoje vietoje iš tiesų yra įmanomas.

Tai padarysite dar kartą atkreipę dėmesį į šių gaminių išmatavimus: svarbu, kad vonios uždanga ne tik būtų reikiamo ilgio, bet ir tinkamo aukščio. Šis niuansas ypač aktualus, jei reikės ją montuoti ant aukštesnio vonios krašto – tik pasirinkus tinkamus matmenis, šis gaminys nesirems į lubas, o Jūs kasdien patogiai galėsite naudotis vonia su dušu.

Vonios sienelių stiklas

Apsisprendus, kokia sienelė (stumdoma, varstoma į vidų, išorę ar abi puses), vertėtų pagalvoti ir apie tinkamiausią stiklą. Pirmiausia įvertinkite jo storį – kuo milimetrų bus daugiau, tuo didesnė tikimybė, kad dušo kabina su vonia ilgus metus nekels papildomų rūpesčių ir tarnaus visiškai patikimai. Visi variantai nuo 5 milimetrų laikomi pakankamai patikimais ir saugiais – ar norėsis dar didesnio tvarumo, priklauso tik nuo Jūsų asmeninių lūkesčių. 

Vonios dušo kabinos sienelės padengtos skirtingų spalvų medžiagomis, todėl vonios sienelės stiklo spalvą galėsite pasirinkti patys, pritaikydami ją prie vyraujančio kambario interjero. Šiuo atveju geriausia atsižvelgti į kitas vonios kambaryje esančias spalvas – tuomet lengviau nuspręsite, kokio atspalvio stiklas voniai prie jų derėtų labiausiai.

Dažniausiai sutinkami skaidrūs bei matiniai variantai, tačiau surasite ir daugiau atspalvių bei skirtingų dizaino sprendimų, todėl kiekviena šio gaminio detalė galės būti kruopščiai apgalvota. Tvirtinimo detalės taip pat pasižymi elegantišku dizainu, todėl patalpoje galima išlaikyti erdvumo pojūtį ir sukurti modernų vonios kambario stilių. Stiklas padengtas Easy Clean danga, tad lengvai nuvalysite bet kokius susidariusius nešvarumus.

Dušas su vonia: kokį dizainą pasirinkti?

Vonia – dušo kabina patalpoje dažnai yra kone pats didžiausias ir svarbiausias įrenginys, todėl jo stilistikos nereikėtų ignoruoti. Be jau minėtosios stiklo spalvos, taip pat skiriasi ir sienelių rėmų dizainas, kuris daro didelę įtaką bendram vonios interjerui. Tiems, kurie svajoja, kad vonia ir dušo kabina viename padės sukurti modernią ir šiuolaikišką aplinką, siūlome apžiūrėti elegantiškus juodus rėmus turinčius sienelių modelius. Tai – neseniai išpopuliarėjusi naujiena, vertinama dėl itin elegantiškos, prašmatnios išvaizdos ir mėgstama dėl galimybės sukurti išskirtinę vonios kambario aplinką.

Visgi, jei labiau norisi, kad dušo kabina – vonia susilietų su vyraujančia aplinka, galite rinktis ir ryškaus rėmo neturinčias sieneles, kurių kartais tiesiog neįmanoma pastebėti. Šis variantas ypač tiks tuomet, jei siekiate sukurti didesnės erdvės iliuziją. Taip pat rasite ir tarpinių stilistinių sprendimų, užtikrinsiančių, kad vonia ir dušas viename galiausiai atrodys būtent taip, kaip norisi Jums.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 0 EUR - 662 EUR

Gamintojas

Gamintojas

Gaminio spalva

Gaminio spalva

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.