Vonios sienelės dušui

Vonios sienelės dušui

Yra 18 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 18 iš 18 prekių

Vonia, dušas yra pagrindiniai vonios kambario įrenginiai, naudojami kasdien. Kuris iš jų bus naudingesnis ar praktiškesnis priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių, tačiau vonia su sienele suteikia galimybę turėti abu įrenginius. Vonios sienelė sudaro atskirą dušo erdvę, kurioje galima mėgautis dušo malonumais ir nesirūpinti, jog vanduo nutekės ant grindų. Vonios kabinos su sienelėmis labiausiai tiks voniai, kuri turi lygius kraštus.

Vonia dušas

Vonia su dušo kabina užima mažiau vietos vonios kambaryje, o norintiems sutaupyti dar daugiau erdvės, rekomenduojamos vonios sienelės, kurios atsidaro į vidų. Gausiame Arsan.lt asortimente galima rasti durų, kurios atsidarinėja į abi puses – tai praktiškas sprendimas visiems, kuriems rūpi patogumas ir elegantiškas stilius. Taip pat populiarios stumdomos sienelių durys, kurios nenaudojamos vonios kambaryje užima itin nedaug vietos. 

vonia dusasVonios - dušo kabinos

Vonios dušo kabinos sienelės padengtos skirtingų spalvų medžiagomis – galėsite jas pritaikyti prie bet kokio kambario interjero. Tvirtinimo detalės taip pat pasižymi elegantišku dizainu, todėl patalpoje galima išlaikyti erdvumo pojūtį ir sukurti modernų vonios kambario stilių.

Stiklas padengtas Easy Clean danga, tad lengvai nuvalysite bet kokius susidariusius nešvarumus. Vonios sienelės stiklo spalvą taip pat galėsite pasirinkti – dažniausiai sutinkami skaidrūs bei matiniai variantai, tačiau surasite ir daugiau atspalvių bei skirtingų dizaino sprendimų, todėl kiekviena šio gaminio detalė galės būti kruopščiai apgalvota. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis vienos ar dviejų dalių vonios sieneles, o jeigu norite sukurti uždarą prausimosi zoną, Jums pravers ir šoninė vonios sienelė, kurią galėsite montuoti kartu su kitais standartiniais gaminiais.

Vonios pertvaros internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi vonios baldai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavinčios vonios sienelės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.