Vonios sienelės dušui

Vonios sienelės dušui

Yra 18 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 18 iš 18 prekių

Vonia, dušas yra pagrindiniai vonios kambario įrenginiai, naudojami kasdien. Kuris iš jų bus naudingesnis ar praktiškesnis priklauso nuo kiekvieno asmeninių poreikių, tačiau vonia su sienele suteikia galimybę turėti abu įrenginius. Vonios sienelė sudaro atskirą dušo erdvę, kurioje galima mėgautis dušo malonumais ir nesirūpinti, jog vanduo nutekės ant grindų. Vonios kabinos su sienelėmis labiausiai tiks voniai, kuri turi lygius kraštus. Nusprendus, jog namams geriausiai tiks vonia su sienele, teks apgalvoti ne vieną pasirinkimo niuansą.

Vonios sienelės tipas

Vonios dušo sienelės gali būti skirtingų tipų, todėl pirmiausia teks nuspręsti, kurį iš jų pasirinkti. Priklausomai nuo poreikių, galima rinktis vienos ar dviejų dalių vonios sieneles, o jeigu norite sukurti uždarą prausimosi zoną, Jums pravers ir šoninė vonios sienelė, kurią galėsite montuoti kartu su kitais standartiniais gaminiais. Kuo daugiau dalių turi stiklinė vonios sienelė, tuo didesnis komfortas ir mažesnė vandens prisitaškymo galimybė.

Vonia su dušo kabina užima mažiau vietos vonios kambaryje, o norintiems sutaupyti dar daugiau erdvės, rekomenduojamos vonios sienelės, kurios atsidaro į vidų. Gausiame Arsan.lt asortimente galima rasti durų, kurios atsidarinėja į abi puses – tai praktiškas sprendimas visiems, kuriems rūpi patogumas ir elegantiškas stilius. Taip pat populiarios stumdomos sienelių durys, kurios nenaudojamos vonios kambaryje užima itin nedaug vietos. 

Vonios sienelių stiklas

Apsisprendus, kokia sienelė (stumdoma, varstoma į vidų, išorę ar abi puses), vertėtų pagalvoti ir apie tinkamiausią stiklą. Vonios dušo kabinos sienelės padengtos skirtingų spalvų medžiagomis, todėl vonios sienelės stiklo spalvą galėsite pasirinkti patys, pritaikydami ją prie vyraujančio kambario interjero. Šiuo atveju geriausia atsižvelgti į kitas vonios kambaryje esančias spalvas – tuomet lengviau nuspręsite, kokio atspalvio stiklas voniai prie jų derėtų labiausiai.

Dažniausiai sutinkami skaidrūs bei matiniai variantai, tačiau surasite ir daugiau atspalvių bei skirtingų dizaino sprendimų, todėl kiekviena šio gaminio detalė galės būti kruopščiai apgalvota. Tvirtinimo detalės taip pat pasižymi elegantišku dizainu, todėl patalpoje galima išlaikyti erdvumo pojūtį ir sukurti modernų vonios kambario stilių. Stiklas padengtas Easy Clean danga, tad lengvai nuvalysite bet kokius susidariusius nešvarumus.

vonia dusasVonia dušas pigiau 

Ieškant sienelės voniai, daug įtakos turi ir kaina – ji dažnai priklauso nuo stiklo kokybės ir dizaino sprendimų, todėl iš anksto turėtumėte apgalvoti būsimą biudžetą. Atkreipkite dėmesį, jog dabar už prieinamą kainą galima įsigyti itin kokybiškas vonios sieneles – akcija leidžia nebeieškoti kompromiso tarp vertės ir patvarumo. Tokių pasiūlymų visuomet rasite mūsų asortimente.

Vonios - dušo kabinos internetu 

Vonios pertvaros internetu suteikia galimybę neišvykus iš namų išsirinkti norimą prekę, kadangi vonios baldai yra pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. 

Mes siekiame, jog kokybe ir patrauklia kaina žavinčios vonios sienelės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.