Pusapvaliai dušo padėklai

Pusapvaliai dušo padėklai

Yra 31 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 31 iš 31 prekių

Pusapvaliai dušo padėklai 

Dušo padėklai, padai, trapai – šis pasirinkimas aktualus kiekvienam, kuris savo namuose nusprendė įrengti dušo kabiną. Gyvenant senos statybos daugiabutyje ir siekiant apsisaugoti nuo nemalonių situacijų, kuomet pratekėjęs vanduo užlieja kaimynus, dažniausiai pasirenkami dušo padėklai. Skirtingos jų formos suteikia galimybę susikurti pageidaujamą dušo erdvę, o įrenginėjant ją kambario kampe, vienas iš variantų gali būti pusapvalis dušo padėklas

.

Šio tipo padėklą galima montuoti ir kitose vonios kambario vietose, tačiau pusapvalius dušo padėklus pirkėjai vertina dėl to, jog šis įrenginys užima pakankamai nedaug vietos. Prausiantis trūkstamo kampo nesijaučia, todėl maudymosi malonumas išlieka toks pats, tačiau bendra erdvė vizualiai atrodo šiek tiek didesnė. Taip pat vertėtų pagalvoti apie nestandartinius pusapvalius dušo padėklus – toks variantas taip pat turi nukirstą kampą, tačiau yra šiek tiek ilgesnis nei kiti gaminiai, todėl dušo kabinos erdvė automatiškai tampa didesnė ir patogesnė. Komforto jausmą sukuria ir neslidi danga, o esant poreikiui, galima rinktis padėklus, kurie turi specialią „Antibac“ apsaugą, kuri užkerta kelią grybelio ir bakterijų atsiradimui.

Renkantis tinkamiausią pusapvalį dušo padėklo modelį, svarbu atkreipti dėmesį į išmatavimus ir kambario dydį – tik kruopščiai apgalvoję kiekvieną detalę, galėsime suprojektuoti iš tiesų patogią erdvę. Patogioms maudynėms įtakos turės ir dušo padėklo gylis – kuo jis gilesnis, tuo daugiau vandens jame išsilaikys, tačiau šiuo atveju pasirinkimas priklausys nuo asmeninių Jūsų įpročių.

Kai kurie dušo padėklų modeliai turi dailų paviršiaus piešinį ar specialią masažinę dangą, todėl maudymosi procedūros gali suteikti dar daugiau malonių pojūčių. Modernus ir šiuolaikiškas dizainas įsilieja į bet kurį vonios kambario interjerą, o gamyboje naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina prekės tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Gausiame Arsan.lt asortimente parduodami aukštos kokybės, žinomų gamintojų pusapvaliai dušo padėklai, kurie tarnaus ilgus metus. Beliks tik išsirinkti, iš kokios medžiagos pagamintą pusapvalį dušo padėklą norėsite montuoti savo vonios kambaryje – jie gali būti akriliniai, akmens masės ar lieto akmens. Patraukliu kainos ir kokybės santykiu susidomėję pirkėjai dažnai renkasi akrilinius dušo padėklus, tuo tarpu vertinantys patvarumą, renkasi įrenginius, kurie yra pagaminti iš akmens masės. Platus prekių pasirinkimas suteikia galimybę atrasti labiausiai poreikius ir galimybes atitinkantį sprendimą.

Pusapvaliai dušo padėklai gera kaina parduodami Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Prekes galite užsisakyti internetu – jas kelių darbo dienų laikotarpyje pristatome visoje Lietuvoje. Kviečiame užsukti ir į mūsų vonios ir virtuvės įrangos saloną, kuris įsikūręs Vilniuje, Žirmūnų g.70.