Vonios

Rodoma 1-60 iš 174 prekės(-ių)
Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant vonią?
  • Dydis ir padėtis. Pirmiausia nustatykite, kurioje vietoje ir kokio dydžio vonią galite montuoti. Žinokite, kurioje vietoje bus kanalizacijos išvedimas;

  • Vandens maišytuvas. Pasirinktas vonios tipas dažniausiai nulemia, kokio tipo vandens maišytuvą galima pasirinkti;

  • Apdaila. Pagalvokite, kokia vonios apdaila bus reikalinga.

  • Vonios sienelė. Nuspręskite, ar bus reikalinga vonios sienelė - tai gali nulemti vonios pasirinkimą. 

  • Medžiagiškumas. Pasidomėkite, kokios medžiagos gaminiai yra ilgaamžiškiausi. 
Kokios medžiagos vonią geriausia rinktis?

Labiausiai rekomenduojamos akmens masės ir SilkStone vonios. Jos iki dešimties kartų daugiau išlaiko šilumą palyginti su akrilo voniomis, ir paprastai yra patvaresni ir laikui bėgant nepageltonuoja. Akmens masė ir SilkStone gaminiai yra atsparūs įvairioms cheminėms medžiagoms. Tokios vonios yra sunkiai pažeidžiamos ir lengvai poliruojamos.  

Kiek trunka vonių pristatymas?

Vonia pristatoma per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos. Jei prekės sandėlyje nėra, pristatymo terminas gali pailgėti priklausomai nuo gamintojo (apie 3-6 sav.). Apie tai informuojame el. paštu arba telefonu.


Vonios matmenys

Renkantis vonią, pirmiausia reikia žinoti, kokie išmatavimai bus reikalingi pagal patalpos erdvę. Daugeliui aktualus yra aukštis nuo grindų: standartu šiuo atveju laikomas maždaug 60 cm aukščio sprendimas (toks variantas ypač komfortiškas suaugusiesiems), tačiau prekyboje galima rasti ir kitų parametrų. Šiuo atveju svarbiausia įsidėmėti, jog kuo aukštesnis bus vonios kraštas, tuo daugiau pastangų prireiks norint į ją įlipti – tai ypač aktualu turintiems vaikų ar gyvenantiems su judėjimo sunkumų turinčiais asmenimis. 

Kokią vonią rinktis?

Mažesniuose vonios kambariuose atitinkamai rinkitės mažesnes ar stačiakampes vonias, kurias bus galima įmontuoti kampe – tokiu būdu išnaudosite visą erdvę ir paliksite vietos kitiems baldams bei įrenginiams. Tačiau net ir mažesnės  vonios gali užtikrinti maksimalų komforto jausmą – įrenginio plotis ir ilgis yra svarbūs, tačiau tikrai ne vieninteliai šių gaminių pasirinkimo kriterijai.

Turintiems daugiau erdvės ir norintiems ją apstatyti moderniai, ARSAN asortimentas siūlo modernius ir šiai dienai populiarius variantus: laisvai pastatomas vonias. Savo funkcionalumu  jos nesiskiria nuo klasikinių, tačiau stiliaus atžvilgiu atrodo kur kas įmantriau.

Vonios talpa

Priklausomai nuo gamybos technologijų bei medžiagos tankumo, gali ženkliai skirtis vonios tūris. Kuo jis didesnis, tuo daugiau vandens bus galima prileisti – jei vertinate ekonomiškumą ir siekiate sumažinti vandens sąnaudas, tokią ypatybę nebūtinai laikysite privalumu. Žinoma, ne visuomet būtina prisileisti maksimalų kiekį vandens, tačiau jeigu talpa bus itin didelė, jos pusės gali būti šiek tiek per mažai. Standartai šiuo atveju vyrauja priklausomai nuo konkretaus įrenginio dydžio: pavyzdžiui, 100x70 cm dažniausiai būna maždaug 80-90 l talpos, tuo tarpu 165x98 cm gali turėti 220 l talpą. ARSAN salone galite įlipti į vonią ir pasimatuoti, kad žinotumėte, kokia vonia jums bus patogiausia. 

Vonios patvarumas

Vonios kaina turi atitikti kokybę, tad rekomenduojame pirmiausia atsižvelgti į patikimą gamintoją ir į gaminio savybes. Pagrindinis kokybiškumo kriterijus yra medžiagiškumas. Dvi sparčiai populiarėjančias ir itin patvarios vonių medžiagos yra akmens masė ir SilkStone, kurios išsiskiria patvarumu, švelnia tekstūra, elegantiška išvaizda ir atsparumu įvairioms cheminėms medžiagoms. 

Vonios stilius

Aukštos kokybės įrenginių neįmanoma nepastebėti – jie sukuria prabangos ir elegancijos pojūtį. Be to, kokybiškų vonių paviršius nenusidėvi ir negeltonuoja – tai leidžia ilgus metus išlaikyti nepriekaištingą išvaizdą.

Vonios gali skirtis ne tik savo formomis, bet ir spalvomis. Tamsesni atspalviai sukuria elegancijos įspūdį, tuo tarpu ryškesnės spalvos interjerui suteikia daugiau gyvybingumo. 

Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonias ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Prekė pažymėta

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.