Kampinės, asimetrinės vonios

Kampinės, asimetrinės vonios

Yra 39 prekės(-ių).

Kampinės vonios tinkamas pasirinkimas tiems, kurie taupo vonios kambario erdvę ir iš anksto planuoja, kaip viskas atrodys. Prie kambario krašto pastatytas baldas suteikia galimybę sutalpinti kur kas daugiau buities įrenginių. Naujo dizaino kampinė vonia atrodo šiuolaikiškai ir yra patogi naudoti, kadangi viduje yra daug erdvės. Visgi, renkantis pravartu atsižvelgti į kelis svarbius aspektus. 

Vonios medžiaga

Kampinės vonios kainos priklauso nuo dydžio ir naudojamų medžiagų. Ypatingu patvarumu pasižymės iš akmens masės pagamintos vonios, tačiau nesuklysite pasirinkę ir akrilinį įrenginį – dėl kainos ir kokybės santykio tokios vonios šiuo metu yra vienas populiariausių pasirinkimų.

Siekiant pateisinti išrankiausių pirkėjų lūkesčius, nuolat ieškoma naujų sprendimų, kaip patobulinti vonių gamybos procesą – tam dažnai pasitelkiamos ir mažai žinomos medžiagos. Mūsų asortimente taip pat galite rasti tokių variantų: čia siūlomos Silkstone ir Quaryl (kvarcinio smėlio ir akrilo mišinys) medžiagos, kurios ne tik pasižymi ypatingu tvirtumu, bet ir užtikrina visapusišką maudynių komfortą. Jų paviršius – itin švelnus ir lengvai prižiūrimas, todėl tokios vonios nepareikalaus daug Jūsų dėmesio.

kampine vonia

Kampinės asimetrinės vonios stilius ir dydis

Kokybiškai pagamintos ir įmontuotos kampinės asimetrinės vonios stebina ilgaamžiškumu, tad išsirinkus patikimo gamintojo prekę ne vienerius metus galėsite nesirūpinti nauju pirkiniu. Būtent dėl šios priežasties svarbu atkreipti dėmesį ir į šio įrenginio dizainą –spalviniu atžvilgiu šios vonios neišsiskiria iš kitų gaminių, todėl jas lengvai priderinsite prie bet kokio vyraujančio patalpos interjero. Vis dėlto, ieškantiems išskirtinių akcentų, vertėtų pagalvoti apie įmantresnę formą – kampinės vonios gali būti stačiakampės, pusapvalės, o taip pat gausus ir nestandartinių įrenginių pasirinkimas.

Vonia (kampinė ar asimetrinė) turi būti tinkamo dydžio – tik taip pavyks užtikrinti komfortą šiame kambaryje. Tad rekomenduojama realiai įvertinti turimą vietą ir žinoti tikslius reikiamus šio įrenginio išmatavimus: apgalvokite, kiek erdvės reikės kitiems įrenginiams ir patogiam praėjimui. Vonios kambariuose gana dažnai erdvę tenka taupyti – tokiais atvejais patartina rinktis kompaktiškesnius įrenginius. Tuomet, kai vonios kambaryje vietos yra daugiau, galima rinktis ir dvivietę vonią – toks variantas bus ne tik patogus, bet ir itin stilingas.

Asimetrinės vonios gali būti kairiojo arba dešiniojo varianto, tad nesunku jas pritaikyti bet kokio išplanavimo kambaryje. Arsan.lt asortimente kiekvienas galės surasti tinkamo dizaino ir dydžio kampinę vonią. Skirtingi tipai ir dydžiai suteikia galimybę tokią vonią pastatyti tiek didesniame, tiek mažesniame vonios kambaryje taip, kad neliktų nedidelių tarpų, kuriuose kaupiasi sunkiai išvalomi nešvarumai.

Kampinė vonia pigiau

Kampinės vonios internetu yra prieinamos kiekvienam, kadangi prekės yra pristatomos per kurjerį. Tačiau jei norite iš arčiau apžiūrėti baldus ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, lauksime Jūsų Arsan vonios baldų salone Vilniuje, adresu Žirmūnų g. 70. Mes siekiame, jog kokybiškos kampinės asimetrinės vonios patrauklia kaina Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose būtų pasiekiamos greitai ir saugiai.