Rankšluosčių džiovintuvai

Rankšluosčių džiovintuvai

Yra 144 prekės(-ių).

Vonios gyvatukai – atsakingas sprendimas įrenginėjant vonios kambarį. Tinkamai pasirinktas gaminys ne tik užtikrins šilumą, bet ir leis patogiai džiovinti šlapius rankšluosčius. Rankšluosčių džiovintuvai gali būti skirtingų dydžių ir formų, taip pat – pritaikyti skirtingoms šildymo sistemoms, tad prieš įsigyjant prekę, svarbu žinoti keletą pagrindinių dalykų.

Džiovintuvo galia turi būti pritaikyta prie vonios kambario dydžio. Išsirinkus tinkamą galią, išvengsite vandens kaupimosi ir neišbalansuosite visos šildymo sistemos – tai ypač aktualu gyvenantiems daugiabučiuose namuose.

Dar vienas galimas variantas yra elektrinis rankšluosčių šildytuvas – jis tiks tuomet, kai nėra galimybės prijungti jo prie šildymo sistemos. Ši prekė suteiks galimybę gyvatuku naudotis pagal asmeninius poreikius ir papildomai sušildys vonios kambarį, jeigu jame yra šiek tiek vėsiau. Elektriniai rankšluosčių džiovintuvai ne tik sunaudoja nedidelį kiekį elektros energijos, bet ir suteikia galimybę papildomai sutaupyti – jeigu kur nors išvyksite, turėsite galimybę jį išjungti.

Vonios gyvatukai

Vonios gyvatukai stebina itin gausia skirtingų dydžių įvairove, tad rinkdamiesi turėtumėte atkreipti dėmesį ir į vonios kambario išmatavimus. Tiksliai žinodami, kurioje vietoje stovės rankšluosčių džiovintuvas, lengviau nuspręsite, kokio pločio ir aukščio įrenginys Jums bus reikalingas – taip galėsite sukurti ne tik šiltą, bet ir patogią vonios atmosferą.

Rankšluosčių džiovintuvas gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu, jeigu pasirinksite tinkamas medžiagas, dizainą ir formą. Gausiame Arsan.lt asortimente kiekvienas galės surasti labiausiai prie interjero derantį variantą. Šie gaminiai gali būti dažomi įvairiausiomis spalvomis, tad jeigu norite įnešti į monotonišką patalpos stilių šiek tiek gyvybės, vertėtų pagalvoti apie ryškesnį gyvatuką, o jeigu akį traukiančių detalių ir taip netrūksta, verčiau rinktis standartinį variantą. Atsižvelkite ir į gyvatuko formą – prekių sąraše surasite ne vieną išskirtinai atrodantį variantą.

Rankšluosčių džiovintuvai pasiekiami internetu ir pristatomi per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti vonios įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavintys rankšluosčių džiovintuvai Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiami saugiai ir greitai.

 


Vonios įrangą galite užsakyti:


1. Atvykite į saloną ARSAN
Žirmūnų 70, 09124, Vilnius
PC Klasikos Namai
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
salonas@arsan.lt

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00
VI 11.00-15.00

Informacija