Dušo padėklų priedai

Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)

Dušo kabina bus patogu naudotis tik tuomet, kai visi sistemos elementai kokybiškai atliks pagrindinę savo funkciją. Dušo padėklai, padai, trapai – įrenginiai, kuriuos keičiame itin retai, todėl norisi, jog įsigytos prekės kokybiškai tarnautų ilgus metus. Tam, kad dušo kabinos montavimas ir priežiūra ateityje nekeltų papildomų rūpesčių, reikalingi dušo padėklų priedai. Jų pagalba įsirengsite saugią, patogią ir ilgaamžišką dušo kabiną savo vonios kambaryje. Šiuo atveju Jūsų laukia itin platus pasirinkimas, todėl kiekvienam pavyks surasti visus poreikius atitinkančius gaminius, kurie užtikrins visapusišką kasdienį komforto jausmą.

Dušo padėklai ir jiems skirti priedai parduodami internetu – visus juos galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje. Kelių darbo dienų laikotarpyje prekes pristatysime visoje Lietuvoje. Perkant vonios įrangą tokiu būdu, galima sutaupyti papildomo laiko – visuomet stengiamės, kad pasirinkti gaminiai Jūsų namus pasiektų saugiai ir greitai. Norinčius iš arčiau apžiūrėti dušo padėklų priedus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Kokius dušo padėklų priedus verta įsigyti?

Apdailos plokštės, sifonai dušo padėklui – šiuos ir kitus dušo padėklų priedus rasite Arsan.lt asortimente. Ypač atsakingai turėtų būti pasirenkamas dušo kabinos sifonas: šis gaminys atsakingas už nemalonių aromatų sulaikymą. Įsigijus patikimą gaminį, bet kokie nuotekų kvapai bus sulaikyti, todėl Jums pavyks išsaugoti jaukų ir tvarkingą vonios kambarį. Ši detalė dažniausiai nėra itin pastebima, todėl stilistikai daug laiko skirti nereikės. Rinkdamiesi verčiau susikoncentruokite į sifonų dydį ir kokybę – būtent nuo šių aspektų priklausys kasdienis Jūsų komfortas. Dušo sifonai taip pat būna pritaikyti paprastam ar gilesniam dušo padėklui – atidžiai panagrinėję jų asortimentą, montuodami visus įrenginius, išvengsite bet kokių galimų nesklandumų.

Čia taip pat rasite specialų montavimo komplektą, kuris naudojamas dušo padėklo užsandarinimui. Didžiausias tokio komplekto privalumas yra universalumas: jį pritaikysite praktiškai prie bet kokio padėklo ir taip sutaupysite laiko, kurį paskirtumėte paieškoms. Asortimente taip pat rasite atramas, kurių pagalba bus galima išlyginti dušo padėklo plokštumą. Šiems įrenginiams būtinas ypatingas tvirtumas, todėl vertėtų rinktis tik kokybiškus gaminius iš patikimų gamintojų – tokiu būdu galėsite būti tikri, jog atramos atlaikys kasdienes apkrovas. Renkantis šią prekę, rekomenduojama derinti ją su konkrečiu dušo padėklo modeliu, kadangi toks derinys garantuos visapusišką funkcionalumą ir saugumą. Atkreipkite dėmesį, kad skiriasi šių prekių išmatavimai, todėl iš anksto reikėtų žinoti, kokio dydžio detalės Jums yra reikalingos. 

Patraukli kaina ir aukšta kokybė yra pagrindinis mūsų siekis, todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite patvarius, žinomų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginius, kurie užtikrins, jog kasdienis prausimasis dušo kabinoje teiktų tik malonius įspūdžius. Platus prekių pasirinkimas suteikia galimybę greitai ir lengvai atrasti visus poreikius atitinkantį variantą. Patogu ir tai, jog dušo padėklų priedams nereikia papildomos priežiūros, todėl vieną kartą įsigijus kokybišką prekę, ilgus metus galėsite pamiršti apie jos egzistavimą – įrenginiai kokybiškai atliks pagrindinę savo funkciją ir užtikrins maksimalų komforto jausmą. 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-18.00
V 10:00-17:00
VI-VII nedirbame

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.